Senegal: Royal Decameron Baobab Resort

Termín: 14.01.2018 - 23.01.2018
Cena za osobu od:
34 356 Kč
Poslat poptávku

Nádherný hotel na pohádkovém místě mezi oceánem a lagunou s přírodní rezervací La Somone. Vhodný i pro rodiny s dětmi.

Neváhejte nás kontaktovat s konrétními požadavky a představami, rádi vám sestavíme nabídku na míru.

Poloha: hotel je z jedné strany obklopen krásnou písečnou pláží a ze strany druhé lagunou s přírodní rezervací "La Somone", která dává hostům příležitost vychutnat si pobyt v kouzelné africké přírodě. Místní centrum cca 500 m, golfové hřiště cca 5 km. Od mezinárodního letiště v Dakaru je hotel vzdálen cca 85 km. 

Pláž: písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky na pláži zdarma. Osušky na kauci. 

Vybavení: prostorný hotelový komplex postavený v africkém stylu čítá celkem 150 pokojů. K dalšímu vybavení hotelu patří recepce, 2 restaurace (z toho 1 a-la-carte), 3 bary, internetový koutek (za poplatek), obchod se suvenýry, butik a kadeřnictví. Ve venkovním areálu je hostům k dispozici nádherná zahrada se sladkovodním bazénem, oddělený dětský bazén a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 25 m2, vybaveny individuální klimatizací, koupelnou se sprchou, WC, fénem, trezorem (za poplatek), kabelovou televizí a terasou.

Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Superior pokoje (A1B/A2B): cca 36 m2, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.

Dvoulůžkové pokoje seafront (A2C): situované u vody, terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.

Stravování: all inclusive. Snídaně a obědy formou bufetových stolů. Večeře formou bufetových stolů nebo a-la-carte. Snacky (např. hranolky, hamburgery, párky v rohlíku a koláčky) od 12.00 h. do 17.00 h. Nápoje jako je káva, čaj, místní pivo, soda a nealkoholické nápoje od 10.00 h. do 23.00h. Zmrzlina k dispozici u bufetu u oběda a večeře. Bar u bazénu k dispozici od 10.00 h. do 23.00 h. Nápoje na diskotéce od 23.00 h. do 02.00 h. Možnost večeře i v a-la-carte restauraci Café Med (nutná rezervace). Možnost objednat dietní jídla.

Sport/aktivity: zdarma: aerobic, aqua aerobic, boccia, jízda na kajaku, stolní tenis, fitness, tenis a volejbal. Za poplatek od místních poskytovatelů: rybaření, jízda na koni, vodní lyže, surfování, golfové hřiště nedaleko hotelu. Denní, večerní a sportovní animační program ve francouzštině. 

Internet: internetový koutek za poplatek.

Wellness: za poplatek: masáže a různé služby (např. pedikúra, manikúra) ve SPA centru.

Děti: dětský bazén, dětské hřiště, dětské postýlky, dětská strava, mini klub (od 4 do 12 let, ve francouzštině, během školních prázdnin), dětská diskotéka. Za poplatek: hlídání dětí.

Info: tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.


Poptávkový formulář: Senegal: Royal Decameron Baobab Resort

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.