Letní dovolená na přání

Termín: 01.06.2018 - 30.09.2018
Cena za osobu od:
3 091 Kč
Poslat poptávku

Máte představu o tom, jak by měla vypadat vaše ideální dovolená? Dovolte nám uskutečnit vaše představy a napište nám do poptávkového formuláře vaše přání, nabídneme vám to nejlepší.

V naší nabídce naleznete nepřeberné množství hotelů a apartmánů všech kategorií, poznávací zájezdy naplánované od začátku až do konce, ale také pobyty s prostorem pro program dle svých představ. Máme pro vás připravené dovolené ve všedních i nevšedních destinacích po celém světě, oblíbené all inclusive pobyty, zájezdy s leteckou, autobusovou i vlastní dopravou. Všechny naše letní nabídky si můžete prohlédnout zde, přehled poznávacích zájezdů naleznete zde, seznam eurovíkendů zde, plavby po moři můžete nalézt zde a pokud máte zájem o čím dál oblíbenější říční plavby po evropských řekách, pokračujte, prosím, na stránky www.ricniplavby.euNeváhejte a kontaktujte nás, rádi vám vytvoříme nabídku ideální letní dovolené na míru.


Poptávkový formulář: Letní dovolená na přání

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.