Letní dovolená na přání

Máte představu o tom, jak by měla vypadat vaše ideální dovolená? Dovolte nám uskutečnit vaše představy a napište nám do poptávkového formuláře vaše přání, nabídneme vám to nejlepší.

V naší nabídce naleznete nepřeberné množství hotelů a apartmánů všech kategorií, poznávací zájezdy naplánované od začátku až do konce, ale také pobyty s prostorem pro program dle svých představ. Máme pro vás připravené dovolené ve všedních i nevšedních destinacích po celém světě, oblíbené all inclusive pobyty, zájezdy s leteckou, autobusovou i vlastní dopravou. Všechny naše letní nabídky si můžete prohlédnout zde, přehled poznávacích zájezdů naleznete zde, seznam eurovíkendů zde, plavby po moři můžete nalézt zde a pokud máte zájem o čím dál oblíbenější říční plavby po evropských řekách, pokračujte, prosím, na stránky www.ricniplavby.euNeváhejte a kontaktujte nás, rádi vám vytvoříme nabídku ideální letní dovolené na míru.

Detail nabídky


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.