Baltský okruh s česky mluvícím delegátem

destinaceDestinace Dánsko, Estonsko, Rusko, Finsk...
delka zajezduDélka zájezdu 8 dní
typ ubytovaniTyp ubytování loď Legend of the Seas★★★★
dopravaDoprava Vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Baltský okruh s česky mluvícím delegátem
Cena od 28 612 Kč
Poslat poptávku

Plavba s česy mluvícím delegátem pouze v termínu 24.5.-31.5.2014!

Kodaň je hlavní a největší město Dánska a  je hlavním regionálním centrem podnikání, kultury, médií a vědy, což potvrzují mnohé mezinárodní průzkumy a žebříčky.

Tallinn je hlavní město Estonska a přístav na jižním pobřeží Finského zálivu Baltského moře. Tallinn patří k turisticky nejnavštěvovanějším evropským městům. Hlavním turistickým cílem je Staré Město s hradním vrchem Toompea. Právě toto historické jádro města bylo v roce 1997 zapsáno na listinu světového dědictví UNESCO.

Petrohrad je druhé největší město Ruska a z měst nad milión obyvatel je nejsevernější na světě. Leží v severozápadní části Ruska při ústí řeky Něvy do Finského zálivu, který je součástí Baltského moře. Dodnes je kulturním střediskem celého Ruska s mnoha památkami Světového dědictví UNESCO a také jedním z nejdůležitějších ruských přístavů.

Helsinky  jsou hlavní a největší město Finska. Jde o největší finský přístav. Byly založeny roku 1550. Jejich centrum leží na malém poloostrovu ve středu Finského zálivu, ale patří k nim ještě poměrně velké území směrem na východ.

Stockholm  je hlavní a zároveň i největší město Švédska a kraje Stockholm. Leží na východním pobřeží mezi jezerem Mälaren a Baltským mořem. Stockholm je důležitým obchodním a průmyslovým centrem Švédska. Ve Stockholmu sídlí švédská vláda a parlament, je také sídlem hlavy státu – krále.

 

Itinerář

Den 1 - Kodaň

1.Den: – odlet z Prahy do Kodaně (Dánsko), nalodění v odpoledních hodinách, vyplutí, večeře.

 


Den 2 -

2.Den: – plavba na lodi s nabídkou sportovního vyžití, zákoutí k relaxaci nebo společenských aktivit, plná penze na lodi.

 


Den 3 - Tallin

3.Den: – Tallin (Estonsko) – Tallinn patří k turisticky nejnavštěvovanějším evropským městům. Hlavním turistickým cílem je Staré Město s hradním vrchem Toompea.

 


Den 4 - Petrohrad

4. Den: – Ruský Petrohrad – oficiálně Sankt – Petěrburg, je druhé největší město Ruska ležící při ústí řeky Něvy. Petrohrad byl založen roku 1703 Petrem Velikým a dodnes je kulturním střediskem celého Ruska s mnoha památkami Světového dědictví UNESCO a také jedním z nedůležitějších přístavů.

 


Den 5 - Helsinky

5.Den: – Helsinky (Finsko) – Helsinky jsou centrem nejzalidněnější, nejvíce průmyslové a nejbohatší části Finska. Nejznámější turistickou atrakcí a oblíbeným místem na procházky je bývalá námořní pevnost Suomenlinna. Ve městě se také nachází mnoho zajímavých kostelů. Nejznámější je mohutná, bílá, lutheránská katedrála na náměstí Senaatintori.

 


Den 6 - Stockholm

6.Den: – Stockholm (Švédsko) – město složené z mnoha ostrovů a ostrůvků, zvané také jako „Benátky severu“ , díky všudypřítomným vodním kanálům, které dodávají městu velmi romantickou atmosféru. Stockholm sestává z mnoha čtvrtí a částí, rozesetých na četných ostrovech. Nejznámější a nejnavštěvovanější čtvrtí je Gamla Stan (Staré město), jehož úzké uličky se proplétají půvabnými načervenalými domy, jimž vévodí královský palác. Dalšími částmi Stockholmu jsou Södermalm, ostrovy Skeppsholmen a Kastellholmen, moderní centrum Norrmalm nebo L?ngholmen, malý ostrov na jezeře Mälaren.

 


Den 7 -

7.Den: – plavba na lodi s nabídkou sportovního vyžití, zákoutí k relaxaci nebo společenských aktivit, plná penze na lodi.

 

 


Den 8 - Kodaň

8.Den: – Kodaň (Dánsko) – vylodění, transfer na letiště, odlet do Prahy.

 


Doprava

  • letecká doprava Praha – Kodaň – Praha včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku - 8 000 Kč

Ubytování

Typ:loď loď Legend of the Seas★★★★
Vybavení pokoje:

Vybavení kajut: dvě lůžka, TV, telefon, rádio, sprcha, WC, fén, zásuvky 110/220 V.

Služby:
  • jako jediná třída lodí má na palubě Bungee trampolínu!
Technické údaje o lodi:

Vybavení lodě: prosluněná atria a schodiště z bílého mramoru, široký výběr z barů a salónků, moderní lázně a fitness centrum, lezecká stěna, solárium lázně se stahovatelnou střechou, krytým bazénem, vířivkou a kavárnou, centrum sahající do výšky 7 palub s prosklenými výtahy, obchody a salónky včetně salónku Viking Crown Lounge s 360° panoramatickým výhledem 46 metrů nad hladinou moře, internetová kavárna, dozorovaný program pro mládež a centrum pro děti, arkáda s video hrami, 12 jamkový minigolf, divadlo, kasino a mnoho dalšího.

Další informace:

Plavba s česky mluvícím delegátem pouze v termínu24.5.-31.5.2014

Strava

Strava:plná penze
Další informace:

Stravování: rozšířená plná penze (s výjimkou alkoholu a také nealkoholických nápojů na baru).

26.4316

Termíny

Ceny


28 612 Kč

Cena zahrnuje

Cena za plavbu s delegátem zahrnuje:
- plavbu
- povinné spropitné na lodi
- plavební poplatky a přístavní taxy
- služby česky mluvícího delegáta po celou dobu zájezdu
- pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Fakultativní příplatky (za osobu)

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit:
- letecká doprava Praha – Kodaň – Praha včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku - 8 000 Kč - ubytování ve 3* hotelu v Kodaňi bez stravy - 1 400 Kč
- transfery letiště - hotel - loď - letiště - 2 500 Kč
- cestovní pojištění HolidayPass včetně storna zájezdu do 40 000 Kč a nevyužité dovolené - 1 323 Kč
- cestovní pojištění HolidayPassPlus včetně storna zájezdu do 80 000 Kč a nevyužité dovolené - 2 023 Kč

Doplňující informace o ceně

  • Fakultativní výlety a vstupy nejsou v ceně.

Ostatní informace


  • Změna programu vyhrazena.
  • Minimální počet účastníků 20 osob.

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Baltský okruh s česky mluvícím delegátem

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.