Country dovolená v srdci Provence

destinaceDestinace Provence
delka zajezduDélka zájezdu libovolná
typ ubytovaniTyp ubytování 4*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Country dovolená v srdci Provence
Cena od 3 368 Kč
Poslat poptávku

Ubytování ve stylovém rodinném Country hotelu Benvengudo se snaží hostům nabídnout co nejautentičtější prostředí a služby tak, abyste zažili pravou Provence a nikdy na ni nezapomenuli.

Pečlivě vybíraný klasický antický nábytek v teplých barvách a umístění mezi piniovými háji, olivovými lesíky, levandulovými poli a mandlovými sady přispívají k typickému šarmu tohoto hotelu.

Benvengudo býval tradiční provensálský dům, který je zrenovován do současné elegantní podoby. Nachází se v kouzelném městečku Les Beaux-de-Provence, které při dovolené v Provence rozhodně patří na seznam "must see".

Provence, zdánlivě suchá a neúrodná krajina, je ve skutečnosti "zahradou Francie" . Zdejší ovoce a zelenina je výborná, plody moře taktéž. Suroviny, které restaurace vybírá, jsou vždy čerstvé a od místních obchodníků. Ve snaze poskytnout to nejlepší ze sezónních produktů, každý den restaurace  nabízí jiné menu, abyste ochutnali jedinečnou příchuť Provence.

Co se týče volnočasových aktivit nabízí tento country house venkovní bazén, možnost pronajmutí kol, ideální polohu pro pěší turistiku, tenisový kurt, jízdu na koni a golfové hřiště vzdálené 3km.

Dalšími agroturistickými zájezdy v naší nabídce jsou:
country house Toskánsko, venkovská Bretaň, country hotel Toskánsko, country dovolená Irsko, country house Itálie, agroturistika ve Skotsku, Anglický venkov, country house Španělsko, country hotel Korsika, luxusní country hotel Toskánsko, agroturistické Estonsko a luxusní country Mallorca.

Doprava

Parkování zdarma.
Popř. můžeme zajistit leteckou dopravu.

Ubytování

Název: Benvengudo
Typ:hotel 4*
Vybavení pokoje:

Všechny pokoje mají soukromou koupelnu, klimatizaci, moderní vybavení (LCD SAT TV, telefon, WiFi internet, fén, rádio budík,...) a jsou nekuřácké. Hotel nabízí několik druhů ubytování: Côté Bastide, Côté Bastide Suite, Côté Jardin, Côté Jardin Family, Côté Petit Maison, Côté Grande Maison.

Côté Bastide - první a druhé podlaží v hlavní budově, max. kapacita 2 dospělí, koupelna se sprchou i vanou
Côté Bastide Suite - první podlaží, v blízkosti bazénu a restaurace, max. kapacita 3 dospělí, salonek se sofa, kávovar, hydromasážní vana/Jacuzzi a sprcha
Côté Jardin - přízemí a první podlaží, max. kapacita 2 dospělí
Côté Jardin Family - přízemí, ložnice, obývací pokoj, kuchyň, terasa, minibar, max. kapacita 3 dospělí
Côté Petit Maison - max. kapacita 2 dospělí + 2 děti, ložnice, oddělený obývací pokoj, kuchyň, terasa, kávovar, CD přehrávač
Côté Grande Maison - max. kapacita 2 dospělí + 2 děti, 2 ložnice, obývací pokoj s krbem, kuchyň, terasa, kávovar, CD přehrávač

Strava

Strava:snídaně 2€ / os. / den.
Další informace:Možnost podávání snídaní do pokoje.
26.4316

Termíny

Ceny


3 436 Kč

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Country dovolená v srdci Provence

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.