Country dovolená v Toskánsku

destinaceDestinace Itálie - Toskánsko
delka zajezduDélka zájezdu minimálně 2 noci
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Country dovolená v Toskánsku
Cena od 4 923 Kč
Poslat poptávku

Přesunout se na toskánský venkov do regionu Maremma, ochutnat místní speciality, dýchat vzduch provoněný vínem a nechat se okouzlit dechberoucími scenériemi - to je definice luxusní country dovolené!

Ideálním "odrazovým můstkem" k poznávání Toskánska je hotel Costa Etrusca. Tento country hotel nabízí vyhřívaný venkovní bazén obklopený romantickými svítilnami a pohodlnými lehátky přímo vybízející k popíjení věhlasného místního vína a lenošení.

Na veškerých vnitřních i venkovních pozemcích je dostupný WiFi internet. Hosté mají k dispozici kola, takže můžou projet celých 12 hektarů krásné zahrady, nebo se jen tak procházet a kochat olivovým hájem.

Celý country house je velmi moderně zařízen - originální malby a barevné schéma veškerého vybavení se spolu perfektně a vyváženě prolínají.

Hosté se můžou objednat do hotelových lázní s vířivkou, saunou, tureckými procedurami, baheními zábaly, másážemi a procedurami pro invalidy.

Většina pokojů má svou vlastní ohrazenou a zařízenou zahradu, některé dokonce panoramatickou terasu s výhledem na okolní krajinu.

Dalšími agroturistickými zájezdy v naší nabídce jsou:
country house Toskánsko, venkovská Bretaň, country hotel Toskánsko, country dovolená Irsko, country house Itálie, agroturistika ve Skotsku, Anglický venkov, country house Španělsko, stylová country Provence, country hotel Korsika, luxusní country hotel Toskánsko, agroturistické Estonsko a luxusní country Mallorca

Doprava

Popř. můžeme zajistit leteckou dopravu.

Ubytování

Název: Costa Etrusca
Typ:hotel
Vybavení pokoje:

V nabídce jsou tři typy pokojů, vždy s maximálním obsazením dvou osob: Standard, Superior a Junior.

Pokoje jsou v přízemí a v prvním podlaží, Junior ve druhém. Všechny mají kabelový internet, klimatizaci, LCD televizi a svou vlastní koupelnu se sprchou a fénem.

Standard - cca 19m2, dvojpostel
Superior - cca 20m2, dvojpostel, zahrádka
Junior - cca 27m2, extra velké dvojlůžko

Strava

Strava:beze stravy
Další informace:Možnost navštívit hotelovou restauraci a vychutnat si tradiční pokrmy v moderním prostředí.
26.4316

Termíny

Ceny


5 022 Kč

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Country dovolená v Toskánsku

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.