Country hotel - Irsko

destinaceDestinace Irsko
delka zajezduDélka zájezdu libovolná
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Country hotel - Irsko
Cena od 3 239 Kč
Poslat poptávku

Malý venkovský hotel ve Wexfordu leží na kouzelném jižním pobřeží Irska.

Majiteli a správci jsou maželé Kevin a Catherine Dundon a country hotel opravdu odráží jejich touhu po znamenitosti ve všech směrech. Skvělé jídlo, přátelská atmosféra v kombinaci s dobovým ubytováním na vysoké úrovni je neodolatelnou kombinací.

Country house Dunbrody přestože si ponechává tolik originální vzhled 19tého století nabízí všechno pohodlí moderního života.

Dalšími agroturistickými zájezdy v naší nabídce jsou:
country house Toskánsko, venkovská Bretaň, country hotel Toskánsko, country dovolená Irsko, country house Itálie, agroturistika ve Skotsku, Anglický venkov, country house Španělsko, stylová country Provence, country hotel Korsika, luxusní country hotel Toskánsko, agroturistické Estonsko a luxusní country Mallorca

Na výběr je ze čtyř druhů pokojů:

Apartmánový - elegantní ložnice, oddělený obývací pokoj, krásný výhled do zahrady. Teplé zemské barvy z georgiánské doby, tradiční vysoké stropy a původní krb vás zaručeně okouzlí. Od 36m2.

Deluxe - prostorné, vzdušné pokoje s přístupem ze zahrady nebo balkonem. Každý pokoj je originál, ale všechny jsou stejně komfortní. Jemné tóny a přírodní vzory jsou uklidňující a inspirující. Od 30 m2.

Superior - ponořte se do jemných bavlněných polštářů, vyberte si z několika typů postelí, od klasického po královsky obrovské dvoulůžko a přímo z postele si užívejte nádherný výhled do zahrady. Nikam nepotřebujete spěchat, snídaně se podává až do poledne. Od 18 m2.

Standard - tady se budete cítit jako v bavlnce. Menší, ale přesto komfortní a příjemné dvoulůžkové pokoje jsou situovány vzadu pozemku u lázní. Od 14 m2.

Ubytování

Název: Hotel Dunbrody 4*
Typ:hotel
Vybavení pokoje:

Všechny pokoje jsou vybaveny:

  • ortopedickou matrací
  • na výběr polštář z kachního peří nebo anti-alergický
  • na výběr z příkrývky nebo peřiny
  • župany
  • CD/DVD přehrávač s CD/DVD knihovnou
  • vysoušečem vlasů
  • telefonem
  • televizí

Služby:

  •  2x denně úklidová služba
  •  čerstvé ovoce a voda

Možnost speciální objednávky (květiny, šampaňské, dárky, ...) v pokoji při příjezdu.

Strava

Strava:snídaně
26.4316

Termíny

Ceny


3 304 Kč

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Country hotel - Irsko

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.