Country hotel - Irsko

Popis

Malý venkovský hotel ve Wexfordu leží na kouzelném jižním pobřeží Irska.

Majiteli a správci jsou maželé Kevin a Catherine Dundon a country hotel opravdu odráží jejich touhu po znamenitosti ve všech směrech. Skvělé jídlo, přátelská atmosféra v kombinaci s dobovým ubytováním na vysoké úrovni je neodolatelnou kombinací.

Country house Dunbrody přestože si ponechává tolik originální vzhled 19tého století nabízí všechno pohodlí moderního života.

Dalšími agroturistickými zájezdy v naší nabídce jsou:
country house Toskánsko, venkovská Bretaň, country hotel Toskánsko, country dovolená Irsko, country house Itálie, agroturistika ve Skotsku, Anglický venkov, country house Španělsko, stylová country Provence, country hotel Korsika, luxusní country hotel Toskánsko, agroturistické Estonsko a luxusní country Mallorca

Na výběr je ze čtyř druhů pokojů:

Apartmánový - elegantní ložnice, oddělený obývací pokoj, krásný výhled do zahrady. Teplé zemské barvy z georgiánské doby, tradiční vysoké stropy a původní krb vás zaručeně okouzlí. Od 36m2.

Deluxe - prostorné, vzdušné pokoje s přístupem ze zahrady nebo balkonem. Každý pokoj je originál, ale všechny jsou stejně komfortní. Jemné tóny a přírodní vzory jsou uklidňující a inspirující. Od 30 m2.

Superior - ponořte se do jemných bavlněných polštářů, vyberte si z několika typů postelí, od klasického po královsky obrovské dvoulůžko a přímo z postele si užívejte nádherný výhled do zahrady. Nikam nepotřebujete spěchat, snídaně se podává až do poledne. Od 18 m2.

Standard - tady se budete cítit jako v bavlnce. Menší, ale přesto komfortní a příjemné dvoulůžkové pokoje jsou situovány vzadu pozemku u lázní. Od 14 m2.

Ubytování

Název

Hotel Dunbrody 4*

Typ

hotel

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny:

  • ortopedickou matrací
  • na výběr polštář z kachního peří nebo anti-alergický
  • na výběr z příkrývky nebo peřiny
  • župany
  • CD/DVD přehrávač s CD/DVD knihovnou
  • vysoušečem vlasů
  • telefonem
  • televizí

Služby:

  •  2x denně úklidová služba
  •  čerstvé ovoce a voda

Možnost speciální objednávky (květiny, šampaňské, dárky, ...) v pokoji při příjezdu.

Strava

Strava

snídaně

Itinerář

Typ dopravy: vlastní

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.