Country house & Spa - Itálie

destinaceDestinace Itálie
delka zajezduDélka zájezdu libovolná
typ ubytovaniTyp ubytování 3*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Country house & Spa - Itálie
Cena od na vyžádání
Poslat poptávku

Ponořte se do přírody centrální Itálie v historickém, okouzlujícím a komfortním prostředí se skvělým jídlem. To vše naleznete v country house Montegualandro.

Na hranici Umbria a Toskánska, s výhledem na jezero Trasimeno, kousek od Cortony, leží krásný zrekonstruovaný aristokratický dům z 18tého století. Nabízí ideální polohu pro splnění jakéhokoli přání rodin, párů i skupin.

Půvabné pokoje, park o rozloze 100.000 m2 s bazénem a barbecue, dětské hřiště, restaurace Antica Posta, wellness centrum, přívětivé pohostinství a nedaleké klenoty italského umění jako Arezzo, Perugia nebo Siena, to je záruka spokojené dovolené s nepřeberným množstvím aktivit.

Country hotel se nachází deset minut autem od moře, nabízí několik trekkingových výletů s průvodcem, půjčování kolrybaření a jízdu na koni - tady se určitě nudit nebudete!

Dalšími agroturistickými zájezdy v naší nabídce jsou:
country house Toskánsko, venkovská Bretaň, country hotel Toskánsko, country dovolená Irsko, country house Itálie, agroturistika ve Skotsku, Anglický venkov, country house Španělsko, stylová country Provence, country hotel Korsika, luxusní country hotel Toskánsko, agroturistické Estonsko a luxusní country Mallorca

Doprava

Parkování zdarma.
Popř. můžeme zajistit leteckou dopravu.

Ubytování

Název: Antico Casale di Montegualandro
Typ:hotel 3*
Vybavení pokoje:Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje a apartmány s ložnicí. Maximální kapacita 4 dospělí.
Všechny pokoje jsou nekuřácké, bezbariérové, klimatizované, s WiFi připojením. Možnost přistýlky i dětské postýlky.

Strava

Strava:snídaně
Další informace:Možnost servírování snídaní do pokoje.
26.3484

Termíny

Ceny


Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Country house & Spa - Itálie

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.