Dolce Vita II. - Sladký život ve Středozemí

destinaceDestinace Itálie, Španělsko, Tunis
delka zajezduDélka zájezdu 8 dní / 7 nocí
dopravaDoprava autobusem
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Dolce Vita II. - Sladký život ve Středozemí
Cena od 11 450 Kč
Poslat poptávku

Úspěšná plavba pořádaná již 2. sezónu.
Pojeďte si s námi v květnových dnech odpočinout do Středomoří a poznat kulturu a krajinu čtyř států, jak v Evropě, tak v Africe během jedné dovolené, a přes 2 státní svátky. Cena zahrnuje autobusovou dopravu a služby česky mluvícího delegáta po celou dobu zájezdu.

Při rezervaci do 1.4.15 dostanete All Inclusive zdarma!

Itinerář

Den 1 - ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR směr Itálie

Den 2 - Civitavecchia / Itálie

nalodění, odpočinek, společná večeře a informační schůzka s průvodcem spojená s prohlídkou lodě

Den 3 - Porto Torres/Sardinie

prohlídka města s delegátem, návštěva baziliky San Gavino, možnost návštěvy Národního archeologického muzea nebo program ve vlastní režii

Den 4 - Barcelona / Španělsko

fakultativní výlet s delegátem: vrch Montjuic, prohlídka katalánské metropole - Gaudiho stavby - Casa Milá a Casa Battló, Las Ramblas, Plaza Catalunya a Sagrada Familia

Den 5 - Moře

Relaxační den na moři, bohatý program na lodi, směr Tunis

Den 6 - Le Goulette / Tunisko

Le Goulette / Tunisko - fakultativní výlet s delegátem: návštěva Kartága - kartaginský hřbitov, ruiny Antoniových lázní, přejezd do nejkrásnějšího města severního Tuniska Sidi Bou Said (UNESCO), individuální volno

Den 7 - Civitavecchia / Itálie

Civitavecchia / Itálie - vylodění a transfer do Říma, fakultativní výlet s delegátem: náměstí sv.Petra ve Vatikánu, ulice Via della Conciliazione, Andělský hrad San Angelo, Piazza Navona, Piazza Colonna, parlament Palazzo Montecitorio, Španělské náměstí, Španělské schody, Fontana di Trevi, Fora Cesara, výhled na Forum Romanum, aj., nebo individuální volno na prohlídku města. Ve večerních hodinách odjezd směr ČR (cca 22:00)

Den 8 - ČR

V poledních hodinách příjezd do ČR

Ubytování

Název: Sovereign***
Typ:loď
Technické údaje o lodi:

Sovereign je výletní loď společnosti Pullmantur Cruises dříve vlastněná Royal Carribean International. Loď je z roku 1987, kdy si jí RCI obědnali v Německém Papenburgu. V roce 2004 prošla radikální rekonstrukcí. Od roku 2009 pluje pod vlajkou Pullmantur.

Výrobní cena Sovereign byla přibližně 183 mil. USD.

Další informace:

4 restaurace, bary, kavárny, kasino, divadlo, diskotéka, internetová kavárna, knihovna, herna, lezecká stěna, dětský koutek, klub pro mládež, wellness centrum, salón krásy, solárium, fitness centrum, galerie, konferenční místnost, ordinace lodního lékaře.

Strava

Strava:all inclusive
26.3484

Termíny

Ceny


14 780 Kč Kajuta vnitřní standard
17 950 Kč Kajuta vnější standard
11 450 Kč 3. nebo 4. osoba do 17 let v kajutě
13 750 Kč 3. nebo 4. dospělá osoba v kajutě

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu (Praha, Brno, Bratislava), ubytování v kajutě vybrané kategorie (5 nocí), přístavní poplatky, služby česky mluvícího delegáta, zavazadlový a úklidový servis, strava: All Inclusive - 3 hlavní jídla denně, svačiny a půlnoční bufet, alkoholické a nealkoholické nápoje, užívání bazénu, vířivek fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě, prohlídka města s delegátem v Porto Torres

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, využívání služeb jako prádelna, fotograf, internet, salón krásy apod. Dále pak alkoholické nápoje a povinné spropitné pro obsluhu na lodi (cca 50€/os.), cestovní pojištění.

Doplňující informace o ceně

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určená v okamžiku nezávazné rezervace.

Ostatní informace


Počet 3-4 lůžkových kajut je omezený a jejich rezervace je pouze na dotaz, stejně jako u kajut jednolůžkových. Plavba bude pořádána při obsazení min. 22 osobami. Plavba je možná i s vlastní dopravou. Je nutné mít platný cestovní pas minimálně 6 měsíců po plavbě. Možnost dokoupení nápojových balíčků.

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Jana Vargova

Jana Vargova

Junior Leisure Product manager

+420 577 008 740
+420 702 291 199

Poptávkový formulář: Dolce Vita II. - Sladký život ve Středozemí

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.