Hotel Aphrodite - pobyt Romantik

Auditor IC Tour zde byl a ověřil shodu s našimi požadavky na kvalitu.
overeno IC Tour
destinaceDestinace Slovensko - Rajecké Teplice
delka zajezduDélka zájezdu 5 dní/4 noci
typ ubytovaniTyp ubytování ****
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Hotel Aphrodite - pobyt Romantik
hotel Aphrodite, lázně Rajecké Teplice, wellness pobytyhotel Aphrodite, lázeňské pobyty Slovensko, ubytování Rajecké Teplicehotel Aphrodite, wellness pobyty, dovolená Slovensko, lázně Rajecké Teplice
hotel Aphrodite, welness pobyty, relaxační pobyty, dovolená Slovenskobazén, hotel Aphrodite, ubytování Rajecké Teplice, wellness Rajecké Teplicebazén, hotel Aphrodite, lázně Rajecké Teplice, lázeňské pobyty pro dva
hotel Aphrodite, welness víkend, ubytování Rajecké Teplice, relaxacesauna, hotel Aphrodite, wellness hotely, dovolená Rajecké Teplicemasáž, hotel Aphrodite, relaxační pobyty, dovolená Slovensko, wellness
hotel Aphrodite, lázně Rajecké Teplice, wellness pobytyhotel Aphrodite, wellness pobyty, ubytování Rajecké Teplice, relaxace lymfodrenáž, hotel Aphrodite, relaxační pobyty, lázně Rajecké Teplice
vibrosauna, hotel Rajecké Teplice, wellness hotely, ubytování Rajecké Teplicehotel Aphrodite, lázeňské pobyty, wellness, relaxační pobytymasáž, hotel Aphrodite, lázeňské pobyty, wellness hotely, Rajecké Teplice
hotel Aphrodite, wellness Rajecké Teplice, lázně Rajecké Teplice, relaxační pobytyrelaxace Rajecké Teplice, ubytování Rajecké Teplice, wellness pobytyhotel Aphrodite, wellness hotely, pobyty pro dva, dovolená Slovensko
Cena od 9 484 Kč
Poslat poptávku

Lázně Rajecké Teplice i hotel Aphrodite vám nabídnou širokou škálu wellness i balneo procedur. 

Balneoprocedúry jsou poskytovány v nadstandardních podmínkách, středisko je vybaveno nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji a nabízí klientům spoustu možností léčebného, relaxačního či zkrášlujícího charakteru. Můžete si vybrat vodoléčbu, klasické masáže, skotské střiky, oxygenoterapii, uhličité koupele, manikúru a pedikúru.

Hotel Aphrodite se nachází přímo v lázeňském komplexu v Rajeckých Teplicích a díky tomu, že poskytuje ubytování i procedury pod jednou střechou, je ideální volbou pro Váš odpočinkový wellness pobyt v Rajeckých Teplicích. Hotel Aphrodite je postaven v antickém stylu, což dodá Vašemu pobytu v Rajeckých Teplicích netradiční nádech pohody a luxusu. Proto je hotel Aphrodite také velmi oblíbený jak u domácích, tak u zahraničních turistů. Hoteloví klienti mají volný vstup do Vodního světa a fitness.

Po roce 1996 zásluhou nových majitelů prošli lázně rozsáhlou rekonstrukcí, která změnila lázně Aphrodite k nepoznání a vytvořila z Rajeckých Teplic atraktivní místo pro trávení tak léčebných i relaxačních wellness pobytů.

Termální prameny typu akratoteriem s 38 ° C termální vodou se využívají v balneologickým středisku v Lázeňském domě Aphrodite na léčení zánětlivých i degenerativních chorob pohybového ústrojí, kloubů, páteře, nervových chorob i nemocí z povolání.

Lázeňský dům jako hotelový a relaxační komplex splňuje všechny podmínky evropského standardu a patří k nejnavštěvovanějším objektům z řad Slovensku i zahraničních klientů - rádi se zde vracejí čeští, němečtí, rakouští, polští i ostatní koupelen hosté, kteří umějí ocenit balneoterapii na špičkové úrovni, kvalifikovaný tým odborného personálu i kvalitní služby jednotlivých středisek.

V příjemném uklidňujícím prostředí parku, okolo jezírka s fontánami a skalními kreacemi nachází klienti a návštěvníci lázní pohodlné ubytování v hotelových zařízeních. Vše je na dosah a blízko, soustředěné kolem balneologického centra. Kromě čtyřhvězdičkového hotelu je ubytování poskytované v dalších 6 ubytovacích zařízeních různé kategorie, které jsou situovány v blízkosti lázeňského domu, v překrásném prostředí lázeňského parku, okolo jezírka s fontánami a skalními kreacemi.

V lázních Aphrodite se budete cítit příjemně v každém ročním období - relax v termální vodě je v létě možno spojit s výletem do okolí pěšky nebo na kole, v zimě si zalyžovat v okolních zimních tsrediskách nebo přijít na jaře a obdivovat probouzející se přírodu, zda padající podzimní listí. Nabídka pobytů je flexibilní a je jen na vás, pro jaký pobyt se rozhodnete - v Rajeckých Teplicích jste vždy vítaným hostem.

Podobné pobyty:

Rajecké Teplice - pobyt Romantik
Rajecké Teplice - relax a wellness
Dovolená - hotel Aphrodite, Rájecké Teplice

Doprava

Vlastní. Rájecké Teplice se nachází v Žilinském kraji, zhruba 200 km od Bratislavy.

Ubytování

Název: Aphrodite
Typ:hotel ****
Poloha:Rajecké Teplice, Slovensko
Vybavení pokoje:

Je zde 47 pokojů, 8 apartmánů a 3 pokoje typu standard (rozměrově jsou menší). Pokoje jsou bez balkónu a naleznete zde minibar, trezor, telefon, TV /sat. prog./, rádiobudík, lednička, koupelna a WC.

Služby:

Kromě kvalitního ubytování nabízí hotel vynikající restauraci s nabídkou kvalitních jídel, stylovou kavárnu a nechybí ani kosmetika či kadeřnictví.

Strava

Strava:polopenze
26.3484

Termíny

Ceny


9 248 Kč /osoba/dvoulůžkový pokoj/sezona B

Cena zahrnuje

ubytování (4 noci), polopenzi, vstup do Saunového a Vodního světa, 1x whirpool koupel, 1x masážní postel, 1x klasická masáž (30 min.), 1x aroma-olejová masáž (30 min.), 1x podvodní masáž (20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (30 min.)

Cena nezahrnuje

dopravu, místní pobytovou taxu (0,82 EUR/os./noc), cestovní pojištění

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

Dobrý den,

i přes malý technický problém na posledním prodlouženém víkendu v Rajeckých Tepl,icích, jsme s vašimi službami a službami tohoto hotelu navýsost spokojeni a hodláme je využít i v brzké budoucnosti.

S pozdravem Vlastík a Irena Brůčkovi Praha


Dobrý den,
navštívil jsem s manželkou hotel Aphrodite. Jídlo i péče byla
vynikajcí. Akorát pokoje jsou trochu menší. Ale celkově jsme byli
spokojeni. Tento hotel jsem již navštívili několikrát a určitě ne
naposled.
S pozdravem
Ing. Doležel

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Hotel Aphrodite - pobyt Romantik

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.