Korsika v country stylu

destinaceDestinace Franice
delka zajezduDélka zájezdu libovolná
typ ubytovaniTyp ubytování 5*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Korsika v country stylu
Cena od 8 032 Kč
Poslat poptávku

Tento izolovaný country hotel nabízí k pronajmutí 27 pokojů, suite a vilek. Celý ve stylu okouzlujícího 18tého století s panoramatickým výhledem na hory lemující korsické pobřeží vytváří ideální místo pro neobvyklou a vzácnou dovolenou.

3km od moře a 4km od centra města Calvi, ponořený do 3 hektarového parku se středomořským nádechem - fontány, eukalyptus, palmy, olivové a piniové stromy - všechno je tu tiché, klidné a smyslné.

Jean-Baptiste Ceccaldi zde vytvořil natolik autentickou atmosféru, že zde objevíte pravou korsickou duši nejen v překrásných pokojích a původních materiálech, ale také v dokonalých službách, které budou ušity přímo na míru každému návštěvníkovi.

Nepochybně se country La Signoria***** řadí mezi nejluxusnější hotely na Korsice.

Nové hotelové lázně používají 100% organickou kosmetiku.

Dalšími agroturistickými zájezdy v naší nabídce jsou:
country house Toskánsko, venkovská Bretaň, country hotel Toskánsko, country dovolená Irsko, country house Itálie, agroturistika ve Skotsku, Anglický venkov, country house Španělsko, stylová country Provence, country hotel Korsika, luxusní country hotel Toskánsko, agroturistické Estonsko a luxusní country Mallorca.

Doprava

Popř. můžeme zajistit leteckou dopravu.

Ubytování

Název: La Signoria Calvi
Typ:hotel 5*
Vybavení pokoje:

Hostům je k dispozici několik typů ubytování:

Demeure - 30 -32m2, ložnice s malým odpočinkovým prostorem, skříň, koupelna se sprchou a vanou nebo vanou, oddělená toaleta, terasa nebo balkon (cca 8 - 10m2) se stolem a křesly.
Suite Demeure - 38 - 42m2, ložnice s obývacím prostorem, šatna, mramorová / starobylá keramická koupelna se sprchou a vanou nebo vanou, oddělená toaleta, terasa nebo balkon (8 - 10m2) se stolem a křesly.
Suite Grande Demeure - 45 - 70m2, salonek, ložnice, šatna, mramorová koupelna se sprchou a vanou, oddělená toaleta, terasa nebo velký balkon (12 - 15m2) s ratanovým nábytkem, výhled na park a hory.
Family Suite - 50 m2, dvě ložnice, šatna, dvě koupelny se sprchou a vanou, oddělená toalte, terasa (8 - 10m2) se stolem a křesly.
Villa Familiare - pro 2 - 6 osob, 150m2, zahrada se soukromým bazénem, stolem, křesly, panoramatická terasa, 3 ložnice, 3 koupelny se sprchou a vanou, oddělená toaleta, obývací pokoj.
Villa Prestige - pro 2 osoby, 100m2, terasa se soukromým bazénem, stolem a křesly, velká ložnice, šatna, koupelna se sprchou a vanou, oddělená toaleta, obývací pokoj.

Strava

Strava:beze stravy
Další informace:Možnost dokoupení snídaní / polopenze. K hotelu patří restaurace.
26.3484

Termíny

Ceny


8 168 Kč

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Korsika v country stylu

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.