Kuba a karibské ostrovy s pobytem na Varaderu s českým delegátem

destinaceDestinace Karibik
delka zajezduDélka zájezdu 12 dní
typ ubytovaniTyp ubytování / hotel 4*/5*
dopravaDoprava letecky
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Kuba a karibské ostrovy s pobytem na Varaderu s českým delegátem
Cena od 64 990 Kč
Poslat poptávku

S českým delegátem v ceně!

Díky přítomnosti českého delegáta získáte jazykové zázemí a pomoc v praktických záležitostech při pobytu na lodi. Při informačních schůzkách poradí s výběrem výletů a bude k zastižení na telefonu pro případ, že se vyskytnou urgentní záležitosti.

Výletní loď MSC Opera hostí na svých palubách více než 2 000 cestujících, kterým slouží k zábavě a oddechu atraktivní příslušenství. Hosté si tak naplno užívají cestování a elegantní prostředí v ryze italském stylu.

Poznejte Kubu dříve, než se zcela změní a užijte si její atmosféru včas v rámci naší plavby Karibikem! 

Hned v prvních dnech vás čeká prohlídka Havany, její nádherné historické centrum v části Habana Vieja s mnoha náměstími, kostely a paláci. V bývalém prezidentském paláci je nyní Muzeum revoluce a po ulicích se prohánějí americké bouráky a bryčky. Vyrábí se zde skvělé a znalci oceňované doutníky a slavný rum Havana Club. Velkým zážitkem je oběd v oblíbené restauraci Ernesta Hemingwaye. 

První zastávkou na plavbě bude ostrov lesů a vod, Jamajka. Ten se proslavil běžcem Usainem Boltem a zpěvákem Bobem Marleym, ale před staletími také největším trhem s otroky v Karibiku.

Plavání s rejnoky lze zažít na další zastávce, na Kajmanských ostrovech, prestižním karibským daňovém ráji. Poslední zastávkou bude mexický ostrov Cozumel, který láká na mayské památky, potápění a taktéž na bezcelní zónu, kde se dá výhodně nakoupit.
Poté se loď vrací opět do Havany, odkud vás bus odveze k bělostným plážím vyhlášeného letoviska Varadero na 4 dny odpočinku.

Zařaďte se mezi nadšené účastníky zájezdu, kteří s námi tuto plavbu absolvovali v dubnu 2016! Slibujeme vám neopakovatelnou plavbu plnou zážitků, na které vám ani nebude stačit paměťová karta ve fotoaparátu. Stačí jen včas rezervovat, neboť Kuba, jak ji známe, pomalu, ale jistě mizí z mapy. Tak neváhejte!

Itinerář

Den 1 - odlet

přílet do Havany, ubytování na lodi, která kotví v centru města

Den 2 - Havana (Kuba)

Prohlídka Havany s průvodcem v českém jazyce, navštívíte Plaza de la Revolution, komplex pevností El Morro a La Cabana a projdete čtyřmi hlavními náměstími staré Havany a kolem Kolumbova hřbitova. Projdete se ulicemi staré Havany, kde budete moci obdivovat kouzlo koloniálních budov. Velkou atrakcí je továrna na výrobu doutníků nebo museum rumu Havana Club. Prohlídku Havany korunuje oběd ve slavné restauraci La Bodeguita del Medio.

Den 3 - Havana (Kuba)

individuální program v Havaně, doporučujeme návštěvu velkého tržiště poblíž přístavu, večer odplutí

Den 4 - na moři

volný den na lodi, animační program, gala večer

Den 6 - Kajmanské ostrovy

připlutí do George Town na Kajmanských ostrovech, fakultativně okružní jízda ostrovem a koupání na slavné pláži Seven Mile Beach, doporučujeme úžasný zážitek - plavání s rejnoky

Den 7 - Cozumel

připlutí na mexický ostrov Cozumel, fakultativní výlet za mayskými památkami v Tulum nebo do srdce ostrova na rozvaliny San Gervasio; skvělou zábavu i poznání nabízí národní park Chankanaab s lagunou a velkou populací leguánů

Den 8 - den 8. - 12.

Návrat do Havany a přesun do 4* hotelu Sol Sirenas (v ceně) nebo 5* Melia Varadero (za příplatek). Ubytování je komfortní, večeři si lze zdarma rezervovat v tematických restauracích (kubánská, italská, mexická). All inclusive bary jsou otevřeny přes celou noc a každý podvečer láká k tanci kubánská hudba.
Hotely leží na krásné 20 km dlouhé písečné pláži Varadero, kde jsou ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění a denní i noční zábavu. Po celé délce poloostrova jezdí turistický bus hop-on-hop-off. V případě zájmu možnosti fakultativních výletů podle aktuální dostupnosti (např. Národní Park Ciénaga de Zapata s krokodýlí farmou, indiánská vesnice Aldea Taina či jezero pokladů Lago del Tesoro).

Doprava

Praha - Havana - Praha


Ubytování

Typ:loď / hotel 4*/5*
Vybavení pokoje:

Vybavení kajut:
- 2 lůžka, případně přistýlky ve formě horních sklopných lůžek (kajuty vnitřní)
- 2 lůžka, případně přistýlky ve formě rozkládacího sofa nebo křesla (kajuty s oknem, balkonem)
- dostatek úložných prostor, toaletní stolek, noční stolky, křesílko, v kajutě balkonové navíc sofa
- satelitní a interaktivní TV a rádio, wifi za poplatek 
- individuálně ovladatelná klimatizace 
- telefon s možností mezinárodních hovorů
- vysoušeč vlasů
- trezor (zdarma)
- minibar
- 24hodinový kajutový servis 
- kajuty vnitřní cca 13 m2, kajuty s oknem cca 22 m2, kajuty s balkonem cca 15 m2, apartmá s balkonem cca 27 m2

Kategorie:
- apartmá (suite) v kategorii Fantastica experience a Aurea experience 
- kajuta s balkonem v kategorii Bella experience a Fantastica experience 
- kajuty s oknem v kategorii Bella experience a Fantastica experience
- kajuta vnitřní v kategorii Bella experience a Fantastica experience

Služby:

VYBAVENÍ LODĚ:
Stravování, bary, kavárny:
restaurace s obsluhou, samoobslužná restaurace, pizzerie, 6 barů a klubů, cukrárna, kavárna
Zábava:
divadlo, diskotéka, živá hudba k poslechu i tanci, kasino, knihovna, videohry, nákupní galerie, internet, denně animační program
Sport, wellness:
2 bazény a opalovací lehátka, 3 vířivky, klidová opalovací zóna Top 13, posilovna, minigolf, shuffleboard, běžecká dráha, wellness centrum Aurea Spa s širokým výběrem lázeňských procedur, sauna, pára
Pro děti a mládež:
kluby s atraktivním programem pro různé věkové kategorie, herna (Lego, Chicco), vodní minipark

Další informace:

UBYTOVÁNÍ NA VARADERU - hotel SOL SIRENAS CORAL 4*, all inclusive - 4 noci po plavbě:
Hotel je umístěn přímo na překrásné pláži s bílým pískem, obklopen tropickou zahradou. Pokoje mají sociální zařízení, klimatizaci, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, satelitní televizi a telefon. Hotel je rozdělený do dvou bloků - Sirenas a Coral. ALL INCLUSIVE zahrnuje stravování v bufetové restauraci Timonel nebo Mistral či v některé ze šesti specializovaných a la carte restaurací. V areálu je k dispozici 8 barů a snack bar je Tramontanta je otevřený 24 hodin denně. V resortu jsou 3 bazény se sladkou vodou a brouzdaliště pro děti, wellness centrum s masážemi, jacuzzi, pedikúrou a manikúrou. Ke sportovnímu využití slouží fitness centrum, tenisové kurty, aerobik, basketball, plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, šipky a další sporty, jako je třeba šnorchlování, windsurfing, kajak nebo katamarán. V hotelu lze zařídit výlet za potápěním nebo sportovním rybařením. Přes den a večer probíhají bohaté animační programy s lekcemi salsy, španělštiny nebo ukázkovým potápění v bazénu. V lobby hotelu se nachází směnárna, business centrum s internetem, prádelna, salón krásy, kadeřnictví a obchůdky se suvenýry. Hotel má 24 hodin denně recepci, pokojovou a zdravotnickou službu. Lze si zapůjčit automobil, kolo nebo skútr pro výlety po okolí. Pár desítek metrů od hotelu je zastávka turistického autobusu, kterým se za poplatek 5 CUC (USD) můžete po celý den pohybovat po Varaderu.

UBYTOVÁNÍ NA VARADERU hotel MELIA VARADERO 5*, all inclusive - 4 noci po plavbě: (za příplatek 1.950 Kč/osoba)
Hotel je umístěn přímo na překrásné pláži s bílým pískem, omývané křišťálovou vodou, obklopen tropickou zahradou. Pokoje mají sociální zařízení, klimatizaci, denně doplňovaný minibar, trezor, vysoušeč vlasů, žehličku, kávovar, satelitní televizi a telefon. ALL INCLUSIVE zahrnuje stravování v bufetové restauraci La Habana či v některé ze čtyř specializovaných a la carte restaurací. V areálu je k dispozici 6 barů a snack bar je Guantanamera je otevřený 24 hodin denně. V resortu jsou 2 bazény, wellness centrum s masážemi, jacuzzi, pedikúrou a manikúrou. Ke sportovnímu využití slouží tenisové a basketbalové kurty, fitness centrum, plážový volejbal, stolní hry a další sporty, jako je třeba šnorchlování, windsurfing, kajak nebo katamarán. Přes den a večer probíhají bohaté animační programy včetně diskoték, kurzů potápění, lekcemi salsy, aerobiku a španělštiny. V lobby hotelu se nachází směnárna, business centrum s internetem, prádelna, salón krásy, kadeřnictví a obchůdky se suvenýry. Hotel má 24 hodin denně recepci, pokojovou a zdravotnickou službu. Lze si zapůjčit automobil, kolo nebo skútr pro výlety po okolí. Nedaleko od hotelu se nachází golfové hřiště a delfinárium. Jednou ze specializací hotelu je organizování svatebních obřadů přímo u romantické pláže. 

Strava

Strava:plná penze /all inclusive
Další informace:

STRAVOVÁNÍ NA LODI: Bohatá plná penze sestavená z italské a mezinárodní kuchyně, speciální diety na vyžádání; v době podávání jídel voda, káva, čaj z automatů v samoobslužné restauraci.
STRAVOVÁNÍ V HOTELU: all inclusive

26.3484

Termíny

Ceny


64 990 Kč kajuta vnitřní Bella
66 990 Kč kajuta vnitřní Fantastica
69 990 Kč kajuta s oknem Fantastica
79 990 Kč kajuta s balkónem Fantastica

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenka Praha - Havana
 • transfer v Havaně, letiště - přístav
 • prohlídka Havany s česky hovořícím průvodcem a s obědem v restauraci "La Bodeguita del Medio" ve Staré Havaně
 • návštěva muzea rumu nebo továrny na výrobu doutníků a exteriérů pevnosti El Morro
 • po plavbě transfer z Havany (z přístavu) do hotelu na Varaderu
 • transfer z hotelu na Varaderu na letiště Havana
 • 4 noci ubytování ve vybraném 4 či 5* hotelu na Kubě
 • asistence delegáta při odbavování na letišti
 • jídelní lístky, lodní noviny a nabídky fakultativních výletů v češtině
 • služby česky mluvícího asistenta po celou dobu pobytu na Kubě (24 hod. na telefonu, sídlí v Havaně)
 • ubytování na lodi vybrané kategorie
 • Kategorie BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti), sbírání bodů v rámci MSC klubu.
 • Kategorie FANTASTICA Experience: všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně Super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), flexibilita při změně jména cestujícího a data odplutí, snídaně v kajutě, kajutový servis 24 hodin denně, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti), kurzy vaření a jazykové kurzy pro děti a mládež.
 • Pojištění proti úpadku pořádající CK

Cena nezahrnuje

 • 2 x turistické vízum (750 Kč/os./ 1 vízum), lze zajistit prostřednictvím naší CK
 • na plavbě: nealkoholické a alkoholické nápoje (v ceně jsou pouze nápoje z nápojových automatů na horních palubách, které jsou k dispozici po celý den)
 • na plavbě: poplatek za služby ve výši 15 % z nápojů, splatný ke konci plavby společně s celkovým účtem za nákupy na palubě
 • na plavbě: servisní poplatek 9 EUR/noc osoby od 12 let, děti od 2 do 12 let 4,50 EUR/noc, děti do 2 let bez poplatku

Fakultativní příplatky (za osobu)

 • na plavbě: nadstandardní služby jako lázeňské procedury, masáže, kosmetika, kadeřnictví, praní a žehlení oděvů, telekomunikace a internet, nákupy v palubních obchodech, hry v kasinu, videohry a služby fotografa
 • na plavbě: fakultativní výlety na pevnině
 • cestovní pojištění - léčebné výlohy, storno zájezdu

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Jana Vargova

Jana Vargova

Junior Leisure Product manager

+420 577 008 740
+420 702 291 199

Poptávkový formulář: Kuba a karibské ostrovy s pobytem na Varaderu s českým delegátem

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.