Kuba a karibské ostrovy s pobytem na Varaderu, s českým delegátem

destinaceDestinace Kuba
delka zajezduDélka zájezdu 13 nocí
dopravaDoprava letecky
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Kuba a karibské ostrovy s pobytem na Varaderu, s českým delegátem
Cena od 63 900 Kč
Poslat poptávku
Poznejte Kubu dříve, než se zcela změní a užijte si její atmosféru včas v rámci naší plavby Karibikem!
Tento skvělý zájezd začíná letem z Prahy do Havany, kde se první den ubytujete se na lodi. Druhý den se vydáte na prohlídku města Havana s průvodcem v českém jazyce. Navštívíte „Plaza de la Revolution“ a Kolumbův hřbitov. Dále Vás čeká návštěva komplexu pevností „El Morro“ a „La Cabana“. Projdete se Starou Havanou a jejích čtyřech náměstích - Plaza de la Catedral, Plaza de las Armas, Plaza Vieja a Plaza de San Francisco. Navštívíte museum rumu Havana Club a Palacio de Artesania. Prohlídku Havany korunuje oběd v ceně ve slavné restauraci La Bodeguita del Medio. Chvíli před půlnocí loď vyplouvá z Havany.

Jako první zastávka vás čeká Belize City, které je důležitým přístavem pro celou oblast středoamerické šíje. Ve městě můžete spatřit dvě skvělé koloniální památky, pečlivě zrestaurované a otevřené publiku - Muzeum Belize, dříve městská věznice postavena ve viktoriánském období a Vládní dům, dnešní muzeum a kulturní centrum. Jednou z největších přírodních atrakcí Belize je Great Blue Hole - Velká modrá jáma. Nachází se v pobřežních vodách Belize a je to vápencový závrt, který vznikl v dobách ledových. Dnes se jedná o téměř dokonalý kruhový útvar s průměrem 300m a hloubkou 124m. Celý je obklopen úzkým prstencem pevniny.

Roatán je největší ostrov honduraských karibských ostrovů. Pod přístavním terminálem naleznete sedačkovou lanovku k plážovému resortu Mahogany Beach, který nabízí kompletní plážový servis. V Dixon Cove můžete spatřit moderní rekonstrukci staré galeony. Naleznete zde pláže, laguny, golfové hřiště a dobrodružné parky, kde můžete chodit po visutých můstcích mezi stromy či se vozit na zip linu.

Dále vás čeká Costa Maya, malý turistický region v Mexiku. Přístavní terminál je v městečku Mahahual. Je zde vybudované kompletní zázemí pro turisty, včetně dlouhé písčité pláže s promenádou a kompletním plážovým servisem. Můžete se odsud vydat na výlety do okolí, ať už za koloniální historií či za starověkými mayskými památkami.

Poslední zastávkou je kubánský ostrov Isla de la Juventud neboli Ostrov Mládeže. Většina území je zasvěcena ochraně přírody. Na jižní straně ostrova se nachází národní park Punta Francés, který ochraňuje mořské živočišné druhy Kuby už přes 30 let. Je možnost zde šnorchlovat nebo navštívit tři pobřežní bary pojmenované podle slavných pirátů. Dalším velkým lákadlem je jeskynní systém Punta del Este Beach, kde v jeskyni s označením Number 1 Cave jsou stěny pokryté více než 200 nástěnnými malbami původních obyvatel.

Poté se loď vrací zpátky do Havany, kde se vylodíte, nasednete do klimatizovaného autobusu a přesunete se do slavného letoviska Varadero, kde se ubytujete v jednom ze čtyř hotelů. Varadero je největší turistické středisko na Kubě s více než půl milionem turistů ročně. Nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění, golf a denní i noční zábavu. Poblíž se nachází Národní Park Ciénaga de Zapata, kde mimo jiné naleznete krokodýlí farmu, indiánskou vesnici Aldea Taina a jezero pokladů Lago del Tesoro.

Můžete si vybrat ze 4* hotelu Sol Sirenas, který je již započítán v ceně zájezdu, nebo 4* hotelu Iberostar Tainos za příplatek 3.250 Kč/osoba, 5* hotelu Melia Varadero, za příplatek 5.250 Kč/osoba a 5* hotelu Iberostar Bella Vista za příplatek 5.850 Kč/osoba.

Delegát
Díky přítomnosti českého delegáta získáte jazykové zázemí a pomoc v praktických záležitostech při pobytu na lodi, poradí vám s výběrem fakultativního výletu a v rámci svých možností zabezpečí vše potřebné k tomu, abyste na lodi strávili příjemnou dovolenou. Český delegát nabídne v průběhu plavby informační schůzky a bude k zastižení na telefonu pro případ, že se vyskytnou urgentní záležitosti.

Zařaďte se mezi nadšené účastníky zájezdu, kteří s námi tuto plavbu absolvovali v dubnu 2016 a 2017! Slibujeme vám neopakovatelnou plavbu plnou zážitků, na které vám ani nebude stačit paměťová karta ve fotoaparátu. Stačí jen včas rezervovat, neboť Kuba, jak ji známe, pomalu, ale jistě mizí z mapy. Tak neváhejte!Výletní loď MSC Opera hostí na svých palubách více než 2 000 cestujících, kterým slouží k zábavě a oddechu atraktivní příslušenství. Hosté si tak naplno užívají cestování a elegantní prostředí v ryze italském stylu.

VYBAVENÍ LODĚ:
Stravování, bary, kavárny:
restaurace s obsluhou, samoobslužná restaurace, pizzerie, 6 barů a klubů, cukrárna, kavárna
Zábava:
divadlo, diskotéka, živá hudba k poslechu i tanci, kasino, knihovna, videohry, nákupní galerie, internet, denně animační program
Sport, wellness:
2 bazény a opalovací lehátka, 3 vířivky, klidová opalovací zóna Top 13, posilovna, minigolf, shuffleboard, běžecká dráha, wellness centrum Aurea Spa s širokým výběrem lázeňských procedur, sauna, pára
Pro děti a mládež:
kluby s atraktivním programem pro různé věkové kategorie, herna (Lego, Chicco), vodní minipark

Konání zájezdu je podmíněné minimální účastí 10 osob.

Ubytování

Název: MSC Opera
Typ:loď / jachta
Vybavení pokoje:UBYTOVÁNÍ NA LODI:
Vybavení kajut: koupelna se sprchou a WC, 2 lůžka (v některých kajutách možnost 1 - 2 přistýlek), dostatek úložných prostor, satelitní TV, klimatizace, minibar, telefon, fén.
Apartmá je prostornější, váže se k němu speciální servis.

Strava

Strava:plná penze
Další informace:Kuba a karibské ostrovy s pobytem na Varaderu s českým delegátem
26.3484

Termíny

Ceny


Cena zahrnuje

zpáteční letenka Praha - Havana transfer z letiště José Martí, Havana, do přístavu v Havaně 4 noci ubytování v all inclusive 4* hotelu Sol na Varaderu (možnost zvolit i jiné hotely za příplatek) prohlídka Havany s česky hovořícím průvodcem a s obědem v restauraci ve Staré Havaně návštěva musea rumu a exteriérů pevnosti El Morro po plavbě transfer z Havany (z přístavu) do hotelu na Varaderu transfer z hotelu na Varaderu na letiště José Martí, Havana asistence delegáta při odbavování na letišti služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu na Kubě (24 hod. na telefonu, sídlí v Havaně) ubytování na lodi vybrané kategorie Kategorie BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti), sbírání bodů v rámci MSC klubu. Kategorie FANTASTICA Experience: všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně Super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), flexibilita při změně jména cestujícího a data odplutí, snídaně v kajutě, kajutový servis 24 hodin denně, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti), kurzy vaření a jazykové kurzy pro děti a mládež. pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

turistická odletová taxa 25 CUC/cca. 615 Kč/povinný poplatek, splatný při odletu z Kuby cestovní pojištění - léčebné výlohy, storno zájezdu turistické vízum - cena 750 Kč/os. (je potřeba 2x) - lze zajistit prostřednictvím naší CK na plavbě: nealkoholické a alkoholické nápoje (v ceně jsou pouze nápoje z nápojových automatů na horních palubách, které jsou k dispozici po celý den) na plavbě: poplatek za služby ve výši 15 % z nákupů v barech a jídelnách, splatný ke konci plavby společně s celkovým účtem za nákupy na palubě na plavbě: servisní poplatek 10 EUR/noc osoby od 12 let, děti od 2 do 12 let 5 EUR/noc, děti do 2 let bez poplatku na plavbě: nadstandardní služby jako lázeňské procedury, masáže, kosmetika, kadeřnictví, praní a žehlení oděvů, telekomunikace a internet, nákupy v palubních obchodech, hry v kasinu, videohry a služby fotografa na plavbě: fakultativní výlety na pevnině

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Jana Vargova

Jana Vargova

Junior Leisure Product manager

+420 577 008 740
+420 702 291 199

Poptávkový formulář: Kuba a karibské ostrovy s pobytem na Varaderu, s českým delegátem

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.