Lázeňský balíček - Piešťany*****

Popis
Tradice Lázní Piešťany

Lázně Piešťany se pyšní 200 letou tradicí lázeňské léčby. Za tu dobu zdejší unikátní termální voda a sirné léčivé bahno pomohlo statisícům pacientů a hostů od jejich nemocí a bolestí pohybového aparátu.  V současné době jsou Lázně Piešťany díky přírodním léčivým zdrojům, bohatému společenskému lázeňskému programu a krásnému přírodnímu prostředí vyhledáváným místem pro příjemnou relaxaci, kvalitní prevenci a účinnou lázeňskou léčbu..

Nabídka lázeňských a wellness procedur je v Lázních Piešťany velmi široká. Základem jsou vanové a bazénové koupele v léčivé termální vodě a bahenní zábaly, které doplňují masáže, vodoléčebné procedury, léčebná rehablitace, elekktroléčba, světloléčba a mnoho dalších léčebných i relaxačních procedur.  

V Lázních Piešťany se nebudete jenom léčit. Pokud hledáte klid, můžete využít unikátního lázeňského ostrova k ničím nerušeným procházkám. V Piešťanech je také výborně postaráno o milovníky společenského a kulturního života.

V okolí Piešťan můžete navštívit historicky zajímavá místa, ochutnat vína ze slunných malokarpatských svahů, plout výletní lodí po Váhu nebo třeba navštívit jiné krásné slovenské lázně - Bojnice.   

 

 

Ubytování

Název

Spa resort Thermia Palace

Typ

hotel 5*

Vybavení pokoje

Spa resort Thermia*****

Komfort: luxusní klimatizovaná nekuřácký pokoj s koupelnou (vana nebo sprcha), LED TV (SAT-TV), 2 telefony, WIFI, trezor, minibar, čajový a kávový servis, vysoušeč vlasů, koupací plášť a denně jedna láhev vody. Možnost přistýlky.

Deluxe: velký luxusní klimatizovaný nekuřácký pokoj s koupelnou (vana nebo sprcha), LED TV (SAT-TV), 2 telefony, WIFI, trezor, minibar, čajový a kávový servis, vysoušeč vlasů, koupací plášť, denně jedna láhev vody, dárek na uvítanou. Možnost přistýlky.

Apartmán: luxusní klimatizovaný nekuřácký apartmán s obývákem a ložnicí, koupelnou, balkonem, LED TV (SATTV), Hi-Fi, 2 telefony, WIFI, trezor, minibar, čajový a kávový servis, vysoušeč vlasů, koupací plášť, denně jedna láhev vody, dárek na uvítanou, denní tisk, pantofle, osobní váha. Možnost přistýlky.

Apartmán Deluxe: velký luxusní klimatizovaný nekuřácký apartmán s obývákem a ložnicí, koupelnou, balkonem, LED TV (SAT-TV), Hi-Fi, 2 telefony, WIFI, trezor, minibar, čajový a kávový servis, vysoušeč vlasů, koupací plášť, denně jedna láhev vody, dárek na uvítanou, denní tisk, papuče, osobní váha. Možnost přistýlky. Concierge, zavazadlové služba, business centrum. Za poplatek: room service, prádelna, směnárna, parkoviště.

 
Strava

Strava

polopenze

Další informace

Spa resort Thermia*****

V Grand Restaurant a Salon Hubertus se servírují speciality mezinárodní jakož i domácí kuchyně. Naše menu a bufetové stoly nabízejí lákavá a zdravá jídla připravená z kvalitních surovin se sníženým příjmem kalorií,nízkým obsahem tuků a cukrů založené na mezinárodní,vegetariánské, organické a místní kuchyni. Na doporučení lékaře nabízíme také speciální dietní stravování vyhovující například bezlepkové a bezlaktózovou dietu. Speciality z kávy a čaje jakož i kvalitní vína a koktejly si můžete vychutnat v Café Alexander, v kuřáckém salonu Ferdinand nebo na letní terase.

Termíny

Klikněte na termín pro zobrazení příslušných cen

Cena zahrnuje

Cena zahrnuje tyto balíčky:

Chuť Piešťan

- ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetových stolů, večeře)

- konzultace s lékařem

- léčebné procedury

- relaxační program

3 noci - 4 procedury za pobyt 1x termální koupel - zrcadliště, 1x částečný bahenní zábal, 1x klasická masáž - částečná, 1x hydroterapie / perličková koupel

5 nocí - 8 procedur za pobyt 2x termální koupel - zrcadliště, 1x částečný bahenní zábal, 2x klasická masáž - částečná, 1x hydroterapie / perličková koupel, 1x solná jeskyně / oxygenoterapie, 1x severská chůze / skupinový tělocvik / hydrokinezioterapie / aquabike

 

7 nocí - 15 procedur za pobyt - zvýhodněný pobyt s vyšším počtem procedur, zaměřený na prevenci 3x termální koupel - zrcadliště, 1x částečný bahenní zábal, 2x klasická masážnímu částečná, 2x hydroterapie / perličková koupel, 2x solná jeskyně / oxygenoterapie, 3x severská chůze / skupinový tělocvik / hydrokinezioterapie / aquabike, 2x parafín / parafango / suchý CO2

 

Fantastický spa relax

- ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetových stolů, večeře) - konzultace s lékařem - léčebné procedury
- relaxační program zahrnující níže 7 nocí - 15 procedur za pobyt, 3x termální koupel (zrcadliště, bahnisko, individuální termální minerální koupel), 3x částečný bahenní zábal, 2x de luxe masáž, 2x reflexní masáž chodidel, 2x hydromasáž, 1x masáž horkými kameny, 2x solná jeskyně / oxygenoterapie

10 nocí - 21 procedur za pobyt, 5x termální koupel (zrcadliště, bahnisko, individuální termální minerální koupel), 4x částečný bahenní zábal, 2x de luxe masáž, 3x reflexní masáž chodidel, 3x hydromasáž, 1x masáž horkými kameny, 3x solná jeskyně / oxygenoterapie

Itinerář

Typ dopravy: vlastní

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.