Lázně Luhačovice - Potěšení z Jávy

destinaceDestinace Luhačovice
delka zajezduDélka zájezdu 2 nebo 3 noci
typ ubytovaniTyp ubytování 3* nebo 4*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Lázně Luhačovice - Potěšení z Jávy
jávská masáž, © Miramarejávská masáž, © Miramarejávská masáž, © Miramare
relaxace © Miramarejávská masáž, © MiramareVila Antoaneta, Luhačovice, © Miramare
recepce,Vila Antoaneta, Luhačovice, © Miramarepokoj, Vila Antoaneta, Luhačovice, © Miramarebazén, Vila Antoaneta, Luhačovice, © Miramare
koupelna, Vila Antoaneta, Luhačovice, © Miramareminerální prameny, Luhačovice, © Miramarelázeňská promenáda, Luhačovice, © Miramare
Cena od 3 990 Kč
Poslat poptávku

Potěšení z Jávy zažijete exkluzivně v lázeňském hotelu Vila Antoaneta v jihomoravských lázních Luhačovice.

Oddávat se budete jávským masážím, které patří mezi tzv. tlakové masáže, kdy silným tlakem na sval dojde k jeho uvolnění a následné relaxaci. Masáž je prováděna od konečků prstů až po kořínky vlasů. Proto také dochází k celkovému prokrvení a následnému uvolnění organismu. Kromě šikovných prstů indonéské masérky je důraz kladen i na výběr masážního oleje a éterické vůně. Už pouhý vstup do salónu navodí atmosféru, jež vás přivede do úplně jiných světů, ze kterých někteří lidé mívají problémy se vrátit zpět do reality. Okamžitě po masáži je tělo většinou malátné, přitom neuvěřitelně lehké, přičemž oči mají problém zaostřit. Ovšem po několika minutách, jako by se svět otočil o 360° a tělo se začne cítit skvěle a energie z něj sálá do širokého okolí. Smyslná jávská masáž vás zavede svou atmosférou na indonéské ostrovy. Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy. Jsou proslulé svými přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím.

Doprava

vlastní


Ubytování

Název: Hotel Miramare
Typ:hotel 3* nebo 4*
Poloha:Lázeňský hotel MIRAMARE je oblíbený pro svoji polohu v klidném prostředí a přesto v těsné blízkosti městského i lázeňského centra Luhačovic. Lázeňský hotel MIRAMARE nabízí svým hostům komplexní služby pod jednou střechou a více jak 60 léčebných, relaxačních i nadstandardních porocedur. K léčbě jsou využívány vlastní léčebné minerální prameny - pramen Sv. Josefa a pramen Jaroslava.
Služby:

Více jak 60 lázeňských, wellness a nadstandartních procedur pod jednou střechou. Komfortní ubytování kategorie superior**** nebo standard***. Dvě restaurace v hotelu s možností dietní stravy a konzultací s odborným nutričním terapeutem. Odborný lékařský personál, zdravotnická služba 24 hodin denně. Dva bazény, saunu a solárium. Denní bar. Kadeřnictví, manikúru, pedikúru a kosmetiku. Vlastní uzavřené parkoviště přímo před hotelem. Připojení na internet - PC a wifi zdarma v hotelové hale.

Strava

Strava:polopenze
26.3484

Termíny

Ceny


3 990 Kč /osoba/2 noci
4 990 Kč /osoba/3 noci

Cena zahrnuje

ubytování, polopenzi, procedury uvedené v itineráři, vstup do bazénu, povinné pojištění ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

dopravu, lázeňský poplatek ve výši 15,- Kč za osobu a den

Doplňující informace o ceně

Ceny jsou garantovány pojištěncům českých a slovenských zdravotních pojišťoven.

REZERVACE TOHOTO POBYTU NEJDŘÍVE 14-DNŮ PŘED PŘÍJEZDEM.

Ostatní informace


Itinerář: 
- 1 x tradiční jávská masáž celková - 60 min.
- 1 x relaxační koupel dle vlastního výběru (uhličitá, přísadová, vířivá, perličková,...)
- volný vstup do bazénu 
- možnost přikoupení procedur - z kapacitních důvodů doporučujeme co nejdříve

Tipy na výlety:
- Baťův kanál : putování po ostrovech, písečných plážích, meandrech mezi ptačími rezervacemi řeky Moravy - putování moravským stylem života.
- Lešná - 35 km, areál nazývaný Lešná je spjat s rakouskou šlechtou Seilernů. Dnešní ZOO zůstává stále krásným bioparkem.
- Vizovice - 20 km, barokní zámek je proslulý bohatými interiéry a obrazárnou s díly nizozemského malířství. Vizovice prosluly výrobou pálenek.

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Lázně Luhačovice - Potěšení z Jávy

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.