Lázně Poděbrady - Někdo to rád horké

destinaceDestinace Poděbrady
delka zajezduDélka zájezdu 3 dny/2 noci
typ ubytovaniTyp ubytování hotel***
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Lázně Poděbrady - Někdo to rád horké
masáž lávovými kameny, hotel Golfi, lázně Poděbrady, wellness víkendpokoj, hotel Golfi, ubytování Poděbrady, realxační pobyty, lázně Poděbradypokoj, hotel Golfi, lázeňské pobyty Poděbrady, wellness pobyty
pokoj, hotel Golfi, ubytování Poděbrady, lázeňské pobytyrestaurace, hotel Golfi, lázeňské pobyty, dovolená Poděbrady, wellnessjídeln stůl, hotel Golfi, wellness pobyty Poděbrady, relaxace
bar, hotel Golfi, wellness hotel Poděbrady, ubytování PoděbradyHotel Golfi, hotel Golfi, wellness víkend, relaxační pobyty
Cena od 2 750 Kč
Poslat poptávku

Hotel Golfi najdete v centru lázeňského města Poděbrady v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. 

Náš životní styl mnohdy neodpovídá potřebám našeho těla. Z toho vyplývají i negativní reakce našeho organismu, které se projevují některými poruchami a nemocemi. Většina z nás si ale dává záležet na tom, aby náš vzhled i zdraví byli výstavní. Dalším naším tipem jak o sebe šetrně pečovat jsou metody, které sahají až 4000 let zpět. Již v této době se totiž vědělo o účinku lávových a jiných drahých kamenů, které uvolňují důležitá energetická centra a zajišťují tak rozproudění energie v našem těle, čemuž napomáhá i následná "havajská masáž Lomi Lomi". Vysoký účinek této masáže maximálně umocňují magnetické vlastnosti používaných kamenů a vhodně zvolená exotická aromaterapie.  Masáž je založena na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Nadstandartní pozornosti se budete těšit nejen Vy ale i Vaše ruce, které podstoupí oblíbený parafínový zábal, který dokáže příjemně zahřát, uvolnit ztuhlé svaly a klouby, zvýšit krevní oběh a otevřít póry, které absorbují všechny naše kosmetické přípravky. Mezi procedurami máte možnost navštívit krásné město Poděbrady. Objevy minerálních uhličitých pramenů daly podnět k založení lázní, známých u nás i v zahraničí svou specializací na léčbu srdečních a cévních onemocnění. Dominantou města je ovšem zámek. Jeho předchůdce, raně gotický vodní hrad, zde stával už ve 13.století. Dnes každého vítá vstupní brána ze 16. století s erbem císařské orlice a znaky českého a uherského království. Na druhém zámeckém nádvoří je přístupný Památník krále Jiřího s mnoha historickými zajímavostmi a lapidáriem v hradním sklepení. Uličkou Na Dláždění lze dojít k budově Polabského muzea s mnoha bohatými sbírkami. Po víkendu stráveném v hotelu Golfi budete připravena překonat všechny neduhy chladného počasí. Upevněte i vy své zdraví.

Doprava

vlastní

Ubytování

Název: Hotel Golfi
Typ: hotel***
Poloha:Hotel Golfi najdete v centru lázeňského města Poděbrady v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. K odpočinku a relaxaci slouží hostům 22 standardně vybavených pokojů s výhledem na řeku nebo poděbradský zámek. Komorní a velmi osobní atmosféru našeho hotelu dokreslují fotografie rodiny bývalých majitelů z roku 1934 - 1936.
Vybavení pokoje:

Basic
TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchovým koutem a toaleta, oddělené postele.

Elegant
TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou provolbou, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaleta, manželské postele.

Apartmá
TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou provolbou, koupelna s vanou a toaleta.
Pozn.: Pokoje mají k dispozici dětskou postýlku zdarma.

Strava

Strava:polopenze
Další informace:

V Hotelu Golfi se nachází restaurace „Zlaté časy", která si Vás získá pro svou příjemnou komorní atmosféru, jež podtrhuje kolekce fotografií golfistů z let 1915 - 1930.

26.3484

Termíny

Ceny


2 750 Kč /osoba

Cena zahrnuje

ubytování (2 noci), polopenzi, welcome drink, procedury uvedené v itineráři,povinné pojištění CK proti úpadku 

Ostatní informace


Program víkendu

* příjezd do hotelu, ubytování (check-in do 18:00 hod)
* welcome drink
* polopenze
* havajská masáž lávovými kameny (30 min)
* pedikúra (60 min)
* parafínový zábal rukou (20min)
* rašelinový obklad (20 min)
* odjezd (check-out do 11:00 hod)

Hotel Golfi v Poděbradech nabízí také další relaxační (nejen) víkendové pobyty. Vyzkoušejte třeba Diamantový víkend nebo Rajawatu víkend.

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Lázně Poděbrady - Někdo to rád horké

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.