Lázně Poděbrady - Rajawatu víkend

destinaceDestinace Poděbrady, Česká Republika
delka zajezduDélka zájezdu 3 dny / 2 noci
typ ubytovaniTyp ubytování 3*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Lázně Poděbrady - Rajawatu víkend
wellness pobyty, lázně Poděbrady, Hotel Golfi, víkendové pobyty pro dvaHotel Golfi Poděbrady, lázně Podebrady, romantický pobyt, relaxační pobytybar, Hotel Golfi, hotel Poděbrady, ubytování v Poděbradech, wellness
pokrovní pokoj, lázně Poděbrady, víkendové pobyty, lázeňské pobyty Poděbradypokoj elegant, hotel Golfi, lázně Poděbrady, wellness hotelyrestaurace, hotel Golfi, svatba Poděbrady, víkend Poděbrady, pobyty pro dva
Cena od 4 580 Kč
Poslat poptávku

Lázně Poděbrady vám nabídnou neobyčejný zážitek v podobně wellness rituálu z Bali. 

Filosofie a kultura obyvatelstva Bali a jejich rituály krásy se odrážejí na člověku samotném.

Rajawatu (vyslovujeme Radžawatu) je odvozeno z domorodých slov „Raja“ – král a „Watu“ – kámen. Rituál je prováděný teplými aromatickými kameny vyrobenými ručně na místě jen pro Vás. Nejdříve spočinou Vaše chodidla ve vonné lázni z květů a mezitím sledujete přípravu Vašich osobních kamenů, kterými jste následně masírováni od temene hlavy k chodidlům. Uvolněním svalstva, aktivací toku energie a stimulací krevního oběhu je celé tělo zásobováno větším množstvím kyslíku, aktivace životní energie a zvýšení tepelného obratu uklidňují duši. Během obřadu dosáhnete dokonalé tělesné, duševní a duchovní rovnováhy.

Doprava

vlastní

Ubytování

Název: Golfi
Typ:hotel 3*
Poloha:Hotel Golfi najdete v centru lázeňského města Poděbrady v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. K odpočinku a relaxaci slouží hostům 22 standardně vybavených pokojů s výhledem na řeku nebo poděbradský zámek. Komorní a velmi osobní atmosféru našeho hotelu dokreslují fotografie rodiny bývalých majitelů z roku 1934 - 1936.
Vybavení pokoje:

Basic
TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchovým koutem a toaleta, oddělené postele.

Elegant
TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou provolbou, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaleta, manželské postele.

Apartmá
TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou provolbou, koupelna s vanou a toaleta.
Pozn.: Pokoje mají k dispozici dětskou postýlku zdarma.

Služby:

Recepce, směnárna, hotelový trezor, zajištění výletů, zajištění půjčení kol a kolečkových bruslí, praní a žehlení prádla, room service.

Další informace:

Kapacita hotelu 22 dvoulůžkových pokojů, 2 apartmá, 1 svatební apartmá. Restaurace, salonek, letní terasa, kavárna, wellness centrum (poskytují se pouze masáže). Ostatní procedury (koupele, bazén…) Spa Hotelu Felicitas (cca 10 min. chůze), solná jesknyě hotel Bellevue-Tlapák (cca 10 min. chůze).

Strava

Strava:polopenze
Další informace:

V Hotelu Golfi se nachází restaurace „Zlaté časy", která si Vás získá pro svou příjemnou komorní atmosféru, jež podtrhuje kolekce fotografií golfistů z let 1915 - 1930.

26.3484

Termíny

Ceny


4 580 Kč /osoba

Cena zahrnuje

welcome drink, ubytování (2 noci) v dvoulůžkovém pokoji obsazeném dvěma osobami, polopenze (snídaně formou buffet, servírovaná večeře), specifikované služby programu RAJAWATU víkend – královský rituál z Bali

Fakultativní příplatky (za osobu)

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 500 Kč/ víkend.

Ostatní informace


Program víkendu:

* příjezd do hotelu, ubytování (check-in do 18:00 hod)
* welcome drink
* polopenze
* královský balijský rituál RAJAWATU (70 min)
* luxusní ošetření obličeje a dekoltu teplou čokoládou (90 min)
* manupresura a reflexologie plosky nohy (45 min)
* večerní parafínový zábal rukou a nohou (45 min)
* odjezd (check-out do 11:00 hod)

Hotel Golfi v Poděbradech nabízí také další relaxační (nejen) víkendové pobyty. Vyzkoušejte třeba Diamantový víkend nebo Někdo to rád horké.

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Lázně Poděbrady - Rajawatu víkend

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.