Luxusní country hotel - Mallorca

destinaceDestinace Španělsko
delka zajezduDélka zájezdu libovolná
typ ubytovaniTyp ubytování 5*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Luxusní country hotel - Mallorca
Cena od na vyžádání
Poslat poptávku

Ideální umístění mezi zelenými horami na malorském severozápadním pobřeží dělá tento venkovský hotel jedinečným pro klidnou a luxusní dovolenou.

Country hotel leží dostatečně daleko od rušného městského života, takže nabízí téměr jakoukoliv službu na kterou si vzpomenete: praní, kadeřnictví, kosmetika, žehlení, směnárna, obchod se suvenýry, pronájem aut i kol, obědové balíčky, atd..

Můžete relaxovat u bazénu (krytý i venkovní), nechat se hýčkat v místních lazních masážemi, vířivkou a saunou nebo se naopak zapotit ve fitness centru či na tenisovém kurtu. Hotel nabízí nepřeberné množství aktivit od hodin jógy, umění, trekkingu přes piknik, cyklistiku, stolní tenis až po objevování regionálních pokladů na Vespě.

Všechny pokoje jsou vzdušné, prosvětlené, jsou vybaveny tradičním mallorským nábytkem a každý je originál exluzivně designovaný a dekorovaný.
Country house nabízí několik druhů ubytování: Single, Classic, Superior Double pokoje a Junior, Superior, Tramuntana a Luxury suity s dechberoucím výhledem z jejich soukromých teras, zahrad nebo bazénů. Pro to největší možné soukromí je hostům k dispozici The Villa pár minut chůze od hotelu ideální pro rodiny a skupiny přátel.

Dalšími agroturistickými zájezdy v naší nabídce jsou:
country house Toskánsko, venkovská Bretaň, country hotel Toskánsko, country dovolená Irsko, country house Itálie, agroturistika ve Skotsku, Anglický venkov, country house Španělsko, stylová country Provence, country hotel Korsika, luxusní country hotel Toskánsko, agroturistické Estonsko a luxusní country Mallorca

Doprava

Parkování zdarma.
Popř. můžeme zajistit leteckou dopravu.

Ubytování

Název: La Residencia
Typ:hotel 5*
Vybavení pokoje:

Veškeré ubytovací kapacity jsou vybaveny klimatizací, TV, DVD přehrávačem, WiFi internetem a jsou nekuřácké.
POKOJE:

Single - kombinují přírodní nábytek s moderním komfortem a přepychovou koupelnou.
Classic Double - navrženy tak, aby doplnily architekturu starého panství s queen postelí.
Superior Double - větší, s obývací částí a queen postelí s nebesy.
SUITY:
Junior - elegantní a unikátní suity s oslňujícími výhledy, balkony, terasami nebo zahradami, obývacím pokojem a ložnicí s koupelnou.
Superior - jsou dvě; jedna vedle hlavního bazénu, druhá mezonetová v nejstarší části hotelu, ve vyhlídkové věži. Obě mají prostoronou ložnici s koupelnou, oddělený salonek a terasu s výhledem na hory Tramuntan.
Tramuntana - prostoroná ložnice s koupelnou, oddělený salonek, soukromý bazén a panoramatický výhled na Středozemní moře.
Luxury - prostoroná ložnice s koupelnou, salonek s plazma TV, krbem, barem, terasa se soukromým bazénem.
THE VILLA - tři podlaží - tři dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s krbem, jídelna, plně vybavenákuchyň, barbecue, vyhřívaný bazén, TV, DVD přehrávač, stereo.

26.4316

Termíny

Ceny


Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Luxusní country hotel - Mallorca

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.