Lyžařské balíčky Bled - Slovinsko

Popis

Dvě děti do 6 let se dvěma dospělými v rodinném pokoji zdarma!
Dvě děti do 12 let se dvěma dospělými v rodinném pokoji 480 Kč / noc!

Ve dvoulůžkových pokojích dítě do 6 let zdarma, 6-15 let 40% sleva, 15-24 let 10% sleva.

Městečko Bled se svým jezerem a jeho okolím je jednou z nejkrásnějších Alpských rekreačních destinací, která nabízí nezapomenutelné zážitky, příjemný odpočinek a relaxaci s možností strávení aktivní dovolené.

Bled je situován uprostřed čisté přírody, téměř v centru Julských Alp. V blízkém okolí Bledu se vinou divoké toky řek Sava a Soča.

V ceně tohoto zájezdu je i skipass na daný počet dnů platný v resortu Krvavec. Krvavec nabízí sjezdovky všech náročností, moderní sedačkové lanovky, školu lyžování, restaurace a mnohé další. Ski bus, který je v ceně skipassu odjíždí ze zastávky cca 50m od hotelu.

Tříhvězdičkový hotel byl otevřen v květnu 2008 a nabízí 104 pokojů a apartmánů. Hotel Savica je jedním z rodinných hotelů ideálních pro děti, který zároveň poskytuje kvalitní a cenově dostupné ubytování na Bledu. V hotelu jsou k dispozici rodinné pokoje, které nabízí dva propojené dvoulůžkové ložnice, dvě koupelny, dvě televize, atd.

Pro děti je připraven bohatý animační program, díky němuž budou mít rodiče chvíli relaxace.

Ubytování

Název

Savica***

Typ

hotel ***

Vybavení pokoje

Všechny pokoje i apartmány mají balkon a jsou vybaveny kabelovou televizí, přímou telefonní linkou, trezorem a klimatizací, koupelnou s vanou nebo sprchou.

Služby

V hotelu jsou dva dětské koutky přizpůsobeny pro děti různých věkových skupin. Dále jsou v hotelu pořádány různé zábavné programy, které přispívají k maximální spokojenosti i těch nejmenších. Děti se nebudou nikdy nudit, protože mají volný vstup do termálních bazénů sousedního hotelu Golf s nočním koupáním do 23 hod (pátky a soboty). V hotelu Golf, v němž je Živa Wellness centrum, které nabízí termální bazény, svět saun a kosmetické centrum s velkou nabídkou koupelí, masáží i dalších ošetření. Hosté hotelu Savica mají neomezený vstup do termálních bazénů a obdrží slevu na vstup do světa saun.

Další informace

Nabízíme také možnost ubytování v přilehlých hotelech Golf**** a Park****, ceny a termíny vám rádi sdělíme na vyžádání u produktové manažerky.

Strava

Strava

polopenze

Další informace

Snídaňová místnost a aperitiv bar jsou umístěny přímo v hotelu, večeře jsou podávány v sousedním hotelu Golf. Hotel Golf dále nabízí restauraci Veranda, ve které najdete velký výběr místních i mezinárodních pokrmů.

Termíny

Cena zahrnuje

  • 2, 3, 4 noci s polopenzí ve dvoulůžkovém nebo rodinném pokoji
  • 2/3/4 denní SKI PASS SLOVINSKÝCH ALP zahrnujících 5 okolních Ski resortů: Krvavec, Vogel, Kranjska Gora, Cerkno a 3Laendereck v Rakousku (vzdálenost na první 3 resorty je okolo 40km a přibližně 60km na Cerkno a Laendereck)
  • ski bus z Bledu na Krvavec a na Vogel
  • Neomezený vstup do bazénů hotelu Golf (noční koupání do 23 hod – pátky + soboty)
  • Slevu na vstup do světa saun v hotelu Golf

Cena nezahrnuje

  • dopravu
  • cestovní pojištění

Fakultativní příplatky

Turistické taxy (1,27 EUR/osoba/noc), registrační poplatek (1 EUR/osoba/pobyt), záloha na skipass 5 EUR.

Doplňující informace o ceně

Dvě děti do 6 let se dvěma dospělými v rodinném pokoji zdarma!
Dvě děti do 12 let se dvěma dospělými v rodinném pokoji 480 Kč / noc!

Ve dvoulůžkových pokojích dítě do 6 let zdarma, 6-15 let 40% sleva, 15-24 let 10% sleva.

Itinerář

Typ dopravy: vlastní

Praha - Bled: cca 570 km
Brno - Bled: cca 480 km
Zlín - Bled: cca 520 km

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.