MS Volendam - Plavba ze Singapuru do Hongkongu s návštěvou Vietnamu

destinaceDestinace Singapur
delka zajezduDélka zájezdu 15 nocí
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
MS Volendam - Plavba ze Singapuru do Hongkongu s návštěvou Vietnamu
Cena od 35 990 Kč
Poslat poptávku
MS Volendam společnosti Holland America je designovaná ve stylu nádherné zahrady, motivy květin a zeleně naleznete v prostorných veřejných prostorách i elegantních kajutách či apartmá ve formě obrazů, tkanin, tapisérií nebo obřích vázách s tropickým aranžmá. Vnitřek lodí zdobí nejen čerstvé květiny, ale také sbírka úchvatných uměleckých předmětů z období předkolumbovské éry a renesance.

Vybavení lodě: hlavní restaurace, samoobslužná restaurace, italská restaurace, steak restaurace, občerstvení, 14 barů a klubů, 3 bazény, 2 vířivky, aerobik, basketbalové a tenisové hřiště, fitness centrum, lázně Greenhouse Spa s wellness procedurami, saunou a salónem krásy, kino, divadlo, kasino, živá hudba, výuka tance, digitální dílna, kuchyňská show, internetová kavárna, herní arkády, knihovna, umělecká a fotografická galerie, nákupní centrum.

Ubytování: 716 kajut, z toho 22 kajut je bezbariérových. Všechny kajuty mají televizi s DVD přehrávačem, rádio, bezpečnostní trezor, ledničku, telefon, koupelnu s WC, vysoušečem vlasů a županem. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hosté v apartmá mají k dispozici nadstandardní servis.

Doprava

Letenky do země odplutí Vám rádi zajistíme na požádání.

Ubytování

Název: ms Volendam
Typ:loď / jachta
Vybavení pokoje:Vybavení vnitřních a vnějších kajut: TV, DVD přehrávač, rádio, bezpečnostní trezor, minibar, telefon, koupelna s WC, sprchou, vysoušečem vlasů a županem. Většina kajut má oddělená lůžka, která lze přestavět na manželskou postel. Přídavná lůžka jsou sklopná. Všechny typy kajut mají k dispozici 24hodinový pokojový servis. Hosté v apartmá mají k dispozici nadstandardní servis.

Strava

Strava:plná penze
Další informace:MS Volendam - Plavba ze Singapuru do Hongkongu s návštěvou Vietnamu
26.3484

Termíny

Ceny


Cena zahrnuje

ubytování na lodi s plnou penzí 24 hodinová pokojská služba veškerý kulturní a sportovní program na lodi přístup do místních zábavných zařízení a používání vybavení nápoje (voda, káva a čaj) účast na kapitánově koktejlové oslavě a Gala Buffet přístavní poplatky a taxy

Cena nezahrnuje

leteckou dopravu a transfery fakultativní výlety na pevnině nadstandardní služby (lázeňské procedury, masáže, kadeřnické služby, prádelní služby, telekomunikační služby) nápoje (alkoholické a nealkoholické, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu) servisní poplatky 11,50 USD/osoba/den cestovní pojištění příplatek za ubytování pouze jedné osoby ve dvoulůžkové kajutě (aktuální cena na vyžádání)

Doplňující informace o ceně

3./4. osoba v kajutě (cena na vyžádání)

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: MS Volendam - Plavba ze Singapuru do Hongkongu s návštěvou Vietnamu

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.