Paříž - Hotel Renaissance La Defense ****

destinaceDestinace Francie
delka zajezduDélka zájezdu 4 nocí
typ ubytovaniTyp ubytování ****
dopravaDoprava letecky
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
28.09.2017 - 01.10.2017
12.10.2017 - 15.10.2017
Paříž - Hotel Renaissance La Defense ****
Cena od 13 760 Kč
Poslat poptávku

Nechte se okouzlit historickým a uměleckým dědictvím a poznejte kouzlo romantické atmosféry. Kompletní balíček eurovíkendu do Paříže.

Město lásky, neskutečné romantiky, kultury, gurmánství a módy.

Spisovatel Julien Green kdysi řekl, že Paříž je město, o kterém by se mělo mluvit v množném čísle, protože v sobě skrývá spoustu tajemství a protikladů. Velkolepé památky na každém kroku, bohatá a zajímavá historie, světově proslulé galerie, upravené parky a zahrady, typické kavárničky i noblesní restaurace, rušné bulváry i malebné uličky, romantická zákoutí ... Ale hlavně kouzlo a atmosféra, které nejdou popsat, musí se prostě zažít ... Návštěva Paříže bude vždy nezapomenutelným zážitkem.

Ubytování

Název: Hotel Renaissance La Defense ****
Typ:hotel ****
Vybavení pokoje:

Pokoje vybavené satelitní TV, minibarem, klimatizací, trezorem, telefonem a fénem.

Další informace:

Hotel leží v srdci La Défense, největšího moderního administrativního centra Evropy, ukrytý přímo za dominantou La Défense – Grande Arche. WiFi v lobby zdarma. K dispozici zdarma sauna a fitness.

Strava

Strava:snídaně
Typ:bufet
27.1336

Termíny

Klikněte na termín pro zobrazení příslušných cen

28.09.2017 - 01.10.2017
Ceny
A3A - Obsazenost tremi - dospělá osoba 13 760 Kč Rezervovat
A2A - Dvouluzkovy pokoj - dospělá osoba 14 414 Kč Rezervovat
A1A - Dvouluzkovy pokoj pro jednotlivce - dospělá osoba 19 901 Kč Rezervovat
12.10.2017 - 15.10.2017
Cena zahrnuje

  • letenku Praha – Paříž – Praha včetně všech letištních poplatků
  • transfer letiště – hotel – letiště
  • 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
  • česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaný průvodce fakultativních výletů
  • procházka malebnými uličkami Montmartu s českým průvodcem zdarma
  • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Fakultativní příplatky (za osobu)

a) Plavba po Seině 270,-Kč Chcete si vychutnat krásu Paříže trochu jinak? Vidět její památky z jiného úhlu pohledu? Pak je tento výlet právě pro Vás! V průběhu hodinové plavby po Seině Vám neunikne žádná z pařížských pamětihodností kód rezervace S 3699AA (kdykoliv v průběhu zájezdu, délka trvání cca 1 h.)

b) Panoramatický autobusový okruh Paříží 950,-Kč V průběhu panoramatického okruhu Paříží uvidíte známá místa jako je náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, Operu, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, Museé d´Orsay, Invalidovnu, Tours Eiffel a další. To vše s výkladem odborného česky hovořícího průvodce kód rezervace S3699AB (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

c) Výlet do Versailles, včetně vstupu do zámku a zahrad 1 750,-Kč Vydáme se do někdejší residence francouzských králů - zámku a zahrad Versailles. Navštívíme interiér zámku, projdeme se v překrásných rozlehlých zámeckých zahradách a v hlavní sezoně můžeme shlédnout i fontánové představení za doprovodu dobové hudby (červen - říjen). To vše za účasti česky hovořícího průvodce. Z důvodu nutné rezervace přesného počtu zájemců o prohlídku zámku, je nutné si tento výlet koupit nejpozději týden před odletem z Prahy kód rezervace S 3699AC (minimální počet zájemců pro realizaci: 20)

BALÍČKY ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY S 3699AD Balíček A+B 1 200,-Kč S 3699AE Balíček A+C 1 900,-Kč S 3699AF Balíček A+B+C 2 800,-Kč

Ceny za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Jana Vargova

Jana Vargova

Junior Leisure Product manager

+420 577 008 740
+420 702 291 199

Poptávkový formulář: Paříž - Hotel Renaissance La Defense ****

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.