Paříž ve čtyřech dnech

Popis

Nechte se okouzlit historickým a uměleckým dědictvím a poznejte kouzlo romantické atmosféry. Kompletní balíček eurovíkendu do Paříže.

Spisovatel Julien Green kdysi řekl, že Paříž je město, o kterém by se mělo mluvit v množném čísle, protože v sobě skrývá spoustu tajemství a protikladů. Velkolepé památky na každém kroku, bohatá a zajímavá historie, světově proslulé galerie, upravené parky a zahrady, typické kavárničky i noblesní restaurace, rušné bulváry i malebné uličky, romantická zákoutí ... Ale hlavně kouzlo a atmosféra, které nejdou popsat, musí se prostě zažít ... Návštěva Paříže bude vždy nezapomenutelným zážitkem.

Ubytování

Typ

hotel ***

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC. Snídaně formou bufetových stolů.

Další informace

Hotel se nachází v části Clichy. V blízkosti zastávka metra (Mairie de Clichy) se spojením do Montmartre, k Champs Elysées a k Invalidovně. V okolí hotelu bary, restaurace a obchody. K vybavení patří bar a wellness centrum. WiFi.

Strava

Strava

snídaně

Další informace

Snídaně formou bufetových stolů.

Termíny

Klikněte na termín pro zobrazení příslušných cen

Cena zahrnuje

  • letenku Praha – Paříž – Praha včetně všech letištních poplatků
  • transfer letiště – hotel – letiště
  • 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
  • česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaný průvodce fakultativních výletů
  • procházka malebnými uličkami Montmartu s českým průvodcem zdarma
  • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • cestovní a storno pojištění

Fakultativní příplatky

a) Plavba po Seině 270,-Kč*

Chcete si vychutnat krásu Paříže trochu jinak? Vidět její památky z jiného úhlu pohledu? Pak je tento výlet právě pro Vás! V průběhu hodinové plavby po Seině Vám neunikne žádná z pařížských pamětihodností.

kód rezervace S 3699AA (kdykoliv v průběhu zájezdu, délka trvání cca 1 h.)

b) Panoramatický autobusový okruh Paříží 950,-Kč*

V průběhu panoramatického okruhu Paříží uvidíte známá místa jako je náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, Operu, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, Museé d´Orsay, Invalidovnu, Tours Eiffel a další. To vše s výkladem odborného česky hovořícího průvodce.

kód rezervace S3699AB (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

c) Výlet do Versailles, včetně vstupu do zámku a zahrad 1 750,-Kč*

Vydáme se do někdejší residence francouzských králů - zámku a zahrad Versailles. Navštívíme interiér zámku, projdeme se v překrásných rozlehlých zámeckých zahradách a v hlavní sezoně můžeme shlédnout i fontánové představení za doprovodu dobové hudby (červen - říjen). To vše za účasti česky hovořícího průvodce. Z důvodu nutné rezervace přesného počtu zájemců o prohlídku zámku, je nutné si tento výlet koupit nejpozději týden před odletem z Prahy.

kód rezervace S 3699AC (minimální počet zájemců pro realizaci: 20)

BALÍČKY ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

S 3699AD Balíček A+B 1 200,-Kč*

S 3699AE Balíček A+C 1 900,-Kč*

S 3699AF Balíček A+B+C 2 800,-Kč*

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Doplňující informace o ceně

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK.

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK

Itinerář
Den Místo Příjezd Odjezd Popis
1

po příletu do Paříže transfer do hotelu a uložení zavazadel v hotelové úschovně. Individuální program nebo fakultativně panoramatický okruh Paříží s českým průvodcem (náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, náměstí Concorde, Opera, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, čtvrť St. Germain, Musée d´Orsay, Invalides, Champ de Mars, Tour Eiffel...). Po okruhu ubytování (cca v 15.00 h.) a informační schůzka v hotelu. Ve večerních hodinách možnost návštěvy Tour Montparnasse s úchvatnou vyhlídkou na Paříž (individuálně nebo s průvodcem, dohoda na místě dle aktuálního počasí).

2

po snídani informační schůzka na recepci hotelu. Pro zájemce procházka malebnými uličkami Montmartru s českým průvodcem v ceně zájezdu (Moulin Rouge, Moulin de la Galette, náměstí Abbesses, Bateau Lavoir, Lapin Agile, Place du Tertre, Sacre Coeur...). Odpoledne a večer individuální program. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění oběda či večeře ve stylové pařížské restauraci.

3

po snídani informační schůzka na recepci hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního výletu do Versailles s českým průvodcem. Návrat do Paříže a individuální program. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění návštěvy kabaretu (Moulin Rouge/Lido/Crazy Horse) nebo projížďky po Seině s večeří a hudbou.

4

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Informační schůzka s průvodcem a individuální program. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

V průběhu zájezdu mají klienti možnost zajištění prohlídky muzea Louvre s místním průvodcem (pro malou skupinu). Dle zájmu možnost realizace 2. nebo 4. den zájezdu. Po dohodě s průvodcem na místě zajistí lístky. Délka trvání cca 2 h.

Typ dopravy: letecká

Podrobnosti o letu

Let tam - Přímý let 01:50 Hod.

Czech Airlines j.s.c - OK76001:50 Hod.

12:25 čt 27.09.18 Prag (PRG)
14:15 čt 27.09.18 Paris (CDG)

 

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.