Perla Baltského moře

destinaceDestinace Německo - Travemünde
delka zajezduDélka zájezdu libovolná
dopravaDoprava vlastní nebo letecky
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Perla Baltského moře
bazén, lázně Travemünde, wellness pobyty, relaxVenkovní bazén
Dvoulůžkový pokojpláž v Travemünde
Koupelnapláž v Travemünde
Cena od 3 729 Kč
Poslat poptávku

Travemünde bývalo od nepaměti jedním z nejluxusnějších a nejvyhledávanějších resortů na baltském pobřeží. V dnešní době, kdy ve většině lidí vidina moře evokuje léto, slunce a nebe bez mráčků, zůstává Baltské moře coby turistická destinace opomíjené. Nutno říci, že neprávem. Německé pobřeží nám skýtá možnost návštěvy po celý rok v podobě místního lázeňského centra navazujícího na dávnou tradici luxusního odpočinku v jedinečné lokalitě, která je pravým opakem přeplněných a hlučných pláží, známých z jižních moří. Wellness, neboli péče o tělo, zdraví a celkovou vyrovnanost je samou podstatou návštěvy. Vodní sporty, golf, projížďky na koních nebo slunění v proslulých "Strandkörben", které lze provozovat většinu měsíců v roce, jsou již jen třešničkou na dortu. Zkuste si udělat místo v přeplněném diáři, dopřejte si prodloužený víkend (nebo celý týden) a vžijte se do atmosféry předminulého století, tak vzdálené dněšní uspěchané době.

Doprava

Autem (Praha - Travemünde: 650km) nebo vlakem Praha - Lübeck (cca 17km od resortu, transfer z nádraží do hotelu zajistíme). V případě zájmu zajistíme letenku Praha - Hamburk a transfer z letiště do hotelu (cca 60km).

Ubytování

Název: The Grand Spa Resort A-ROSA Travemünde
Typ:hotel
Poloha:městečko Travemünde, cca 17km od Lübecku
Vybavení pokoje:

Pokoje jsou vybaveny koupelnou, kabelovou televizí, psacím stolem, internetovou přípojkou, minibarem, telefonem, vysoušečem vlasů. Apartmány jsou navíc vybaveny DVD přehrávačem a dalekohledem.

Služby:

Wellness centrum, saunový komplex, vnitřní a venkovní bazén, fitness centrum, kurzy jógy. Tenisové kurty a golfové hřiště pouze několik minut chůze od hotelu. 

Další informace:

Hotel má vskutku jedinečnou atmosféru - směs drsné krásy Baltstkého moře a luxusu, kterého si sem německá smetánka jezdila užívat v době před první světovou válkou. Má daleko do neosobních přímořských hotelů masového typu a snadno strávíte v jeho útrobách celý den, oblečeni do koupacího pláště a příjmeně zaměstnáni povinnostmi jako návštěva sauny či odevzdání se do rukou zkušeného maséra.

Strava

Strava:polopenze
Další informace:

Zdravá výživa je alfou omegou zdejší kuchyně. Zapomeňte však na zažitou představu zdravé výživy v podobě mísy salátu a prázdného žaludku a připravte se na opravdu bohatý výběr kulinářských specialit připravovaných z čerstvých surovin přímo před Vašima očima.

V rámci komplexu se nachází tři restaurace. V restauraci "Wintergarten" budete pravidelně snídat a večeřet. Restaurace "Weinwirtschaft" se zaměřuje na místní speciality a může se pochlubit též obsáhlým vinným lístkem. Skutečnou perlou je pak restaurace "Buddenbrooks" oceněná hvězdou v průvodci Michelin pro rok 2008. Rozmazlete své chuťové pohárky a posuďte, zda dostojí své pověsti!

26.3484

Termíny

Ceny


3 636 Kč /za pokoj/noc

Cena zahrnuje

ubytování (3 noci), láhev minerální vody/den, neomezený vstup do sauny, bazénů, relaxační zóny a na fitness kurzy, stravu uvedenou v programu, povinné pojištění ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

dopravu, obědy

Fakultativní příplatky (za osobu)

Doplňkové služby jako masáže nebo tzv. wellness balíčky lze zakoupit přímo na místě. V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte našeho produktového manažera.

Ostatní informace


ocenění hotelu:

"Hotel of the Year 2007" (časopis "Der Feinschmacker")

"Most innovative Hotel concept 2007" (časopis "Bertelsmann")

1 Michelin Star pro Buddenbrooks Restaurant (Guide Michelin 2008)

1 Bib Gourmand pro Weinwirtschaft Restaurant (Guide Michelin 2008)

Recenze klientů

04.05.2011 15:39:53

Dobrý den,
byli jsme velmi spokojeni se službami nejen v hotelu ale i s Vámi. Nemáme žádnou výtku a věříme, že se do hotelu jistě někdy vrátíme. s pozdravem
Macková Monika

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Perla Baltského moře

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.