Plavba po Západním Středomoří s českým delegátem

destinaceDestinace Španělsko, Itálie, Francie
delka zajezduDélka zájezdu 8 dní
typ ubytovaniTyp ubytování Legend of the Seas★★★★+,
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Plavba po Západním Středomoří s českým delegátem
Cena od 22 991 Kč
Poslat poptávku

Plavba po západním středomoří s česky mluvícím delegátem ! ! 

Provence je historická země, která se nachází v jihovýchodní Francii.V Provence se nachází řada historických památek i přírodních zajímavostí. Ze zdejších pamětihodností jsou čtyři uvedeny na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Nice je francouzské město ležící na jihu v Provence mezi Cannes a Monakem na Azurovém pobřeží Středozemního moře. Každý rok přivítá přes 4 miliony turistů z celého světa.

Florencie je metropole italského Toskánska.Nachazí se zde mnoho památek, které každého uchvátí.

Pisa je město v Toskánsku, hlavní město stejnojmenné provincie. Pisa je známá po celém světě díky své šikmé věži na Piazza dei Miracoli („Náměstí zázraků“).

Řím je hlavní město Itálie. Jde o jedno z nejstarších evropských měst. Na území města leží samostatný stát Vatikán, sídlo papeže, hlavy katolické církve.

Neapol je mnohými lidmi považována za jedno z nejkrásnějších měst Itálie, historické jádro města je cílem domácího i mezinárodního turismu. V roce 1995 bylo zapsáno do seznamu světového dědictví UNESCO.

Barcelona je hlavní město Katalánska, současně je i hlavní město stejnojmenné provincie.V moderní době je známá díky plejádě originálních architektonických staveb Antoni Gaudího a jeho současníků.

 

Itinerář

Den 1 - Barcelona

1.Den: – odlet z Prahy do Barcelony (Španělsko), nalodění v odpoledních hodinách, vyplutí, večeře.

Den 2 - Provence

2.Den: - Provence (Marseilles, Francie) – hlavní město Provence, je to nejvýznamnější francouzský přístav a druhé největší město Francie.

Den 3 - Nice

3.Den: – Nice (Villefranche, Francie) – malé letovisko na Francouzské riviéře. V blízkosti Nice, které je proslulé díky kombinaci slunce, moře a luxusu. Nachází se zde paláce a promenády, nejznámější je Andělská promenáda.

Den 4 - Florencie/Pisa

4. Den: – Florencie/Pisa (Itálie) – Florencie, hlavní město italského Toskánska, leží na řece Arno a světoznámá je především díky své architektuře a umění z dob středověku a renesance. Ve středověku byla Florencie centrem obchodu a umění a také jedním z nejbohatších měst vůbec, proto byla přezdívána „Athény středověku”. Pisa – Historické město leží na obou březích řeky Arno, které spojuje Ponte di Mezzo. V jižní části města je kostel SM del Carmine. Uprostřed severní části leží náměstí dei Cavalieri a na západ od něho botanická zahrada.

Den 5 - Řím

5.Den: – Řím – hlavní město Itálie a jedno z nejstarších měst Evropy. Na jeho území leží samostratný stát Vatikán, sídlo papeže, s překrásnou bazilikou sv. Petra. Při návštěvě tohoto města si nesmíte nechat ujít Koloseum, památku gladiátorských zápasů, Pantheon, Andělský hrad a Fontánu di Trevi.

Den 6 - Neapol/Capri

6.Den: – Neapol/Capri – město Neapol je mnohými lidmi považována za jedno z nejkrásnějších měst Itálie, ležící v Neapolském zálivu, mezi Vesuvem a vulkanickým územím Caqmpi Flegrei. Capri – tento světově proslulý ostrov leží jen kousek od pobřeží Sorrentského poloostrova v jižní části Neapolského zálivu.

Den 7 -

7.Den: – plavba na lodi s nabídkou sportovního vyžití, zákoutí k relaxaci nebo společenských aktivit, plná penze na lodi.

 

Den 8 - Barcelona

8.Den: – Barcelona (Španělsko) – vylodění, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Doprava

Lze si připlatit leteckou dopravu Praha – Barcelona – Praha (s přestupem) včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku - 9 990Kč

Ubytování

Typ:loď Legend of the Seas★★★★+,
Vybavení pokoje:

Vybavení kajut: dvě lůžka, TV, telefon, rádio, sprcha, WC, fén, zásuvky 110/220 V.

Služby:
  • jako jediná třída lodí má na palubě Bungee trampolínu!
Technické údaje o lodi:

Vybavení lodě: prosluněná atria a schodiště z bílého mramoru, široký výběr z barů a salónků, moderní lázně a fi tness centrum, lezecká stěna, solárium lázně se stahovatelnou střechou, krytým bazénem, vířivkou a kavárnou, centrum sahající do výšky 7 palub s prosklenými výtahy, obchody a salonky včetně salonku Viking Crown Lounge s 360° panoramatickým výhledem 46 metrů nad hladinou moře, internetová kavárna, dozorovaný program pro mládež a centrum pro děti, arkáda s video hrami, 12jamkový minigolf, divadlo, kasino a mnoho dalšího.

Další informace:

Plavba s česky mluvícím delegátem pouze v termínu 18.5.-25.5.2014

Strava

Strava:plná penze
Další informace:
  • rozšířená plná penze (s výjimkou alkoholu a také nealkoholických nápojů na baru)
26.3484

Termíny

Ceny


22 991 Kč

Cena zahrnuje

Cena za plavbu s delegátem zahrnuje:
• česky mluvícího delegáta po celou dobu zájezdu
• plavební poplatky
• přístavní taxy
• povinné spropitné na lodi
• pojištění proti úpadku CK

Fakultativní příplatky (za osobu)

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit:
- fakultativní výlety organizované lodní společností
- letecká doprava Praha – Barcelona – Praha (s přestupem) včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku - 9 990 Kč - ubytování ve 3* hotelu v Barceloně bez stravy - 2 500 Kč
- transfery letiště - hotel - loď - letiště - 3 000 Kč
- cestovní pojištění HolidayPass včetně storna zájezdu do 40 000 Kč a nevyužité dovolené - 1 323 Kč
- cestovní pojištění HolidayPassPlus včetně storna zájezdu do 80 000 Kč a nevyužité dovolené - 2 023 Kč

Doplňující informace o ceně

  • Fakultativní výlety a vstupy nejsou v ceně

Ostatní informace


Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků 20 osob.

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Plavba po Západním Středomoří s českým delegátem

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.