Romantický pobyt lázně Luhačovice

destinaceDestinace Luhačovice
delka zajezduDélka zájezdu 3 dny/2 noci nebo 4 dny/3 noci
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Romantický pobyt lázně Luhačovice
vila Valaška, ralaxační pobyty Luhačovice, ubytování Luhačovice, wellnessvila Valaška, dovolená Luhačovice, pobyty pro dva, wellness pobytyVila Valaška, wellness hotel, pobyty pro dva, ubytování Luhačovice
Vila Valaška, ubytování Luhačovice, wellness pobyty, relaxační pobyty Luhačovicevila Valaška, lázeňské pobyty, ubytování Luhačovice, wellnessvila Valaška, lázně Luhačovice, ubytování Luhačovice, pobyty pro dva
Vila Valaška, lázně Luhačovice, wellness pobyty, relaxacevila Valaška, ubytování Luhačovice, hotel Luhačovice, lázeńské pobytyVila Valaška, masáže, lázeňské pobyty, wellness, ubytování Luhačovice
Vila Valaška, vířivka, pobyty Luhačovice, dovolená LuhačoviceVila Valaška, lázně Luhačovice, wellness Luhačovice, pobyty pro dvaVila Valaška, ubytování Luhačovice, wellness Luhačovice, lázeňské pobyty
Cena od 5 490 Kč
Poslat poptávku

Lázně Luhačovice budou jistě krásným překvapením pro strávení romantického víkendu.

Překvapte svou milou nebo svého milého tímto vyjímečným pobytem. Připravili jsme pro Vás nezapomenutelný zážitek v podobě Romantického pobytu v luxusním prostředí Vily Valašky postavené architektem Dušanem Jurkovičem. Luxusní apartmá, exotické procedury, zážitková gastronomie a mnohem víc. To je ten pravý romantický pobyt pro zamilované.

Doprava

vlastní

Ubytování

Název: Vila Valaška
Typ:hotel
Další informace:

* Kulturní památka Vila Valaška byla postavena roku 1907 podle projektu významného architekta Dušana Jurkoviče a řadí se mezi nejvýznamnější stavby lázeňského města Luhačovice.
* Lázeňský dům Vila Valaška je opět otevřen po kompletní a náročné rekonstrukci a lázeňským hostům nabízí to nejluxusnější ubytování v Luhačovicích.
* Ubytování v devíti luxusních apartmánech s dispozicí a prvky navrženými architektem Dušanem Jurkovičem (obývací pokoj, ložnice, koupelna, WC, šatna, připojení na internet, klimatizace, minibar).
* Nadstandardní servis.
* Vyjímečná balneoterapie - celotělová hydromasáž, zónová hydromasáž nohou, hýždí, zad a ramen, celotělová perličková koupel, CO2 koupel, aromaterapie včetně pěnivých přísad, masáž zvukovými vlnami, světelná terapie 80-ti barevnými "LED" diodami, Kneippovy koupele nohou, parní lázeň.
* Restaurace přímo v objektu s nabídkou různých diet.
* Sluneční terasa.
* Nádherná zahrada kolem hotelu s altánem a jezírkem.
* Parkování v objektu lázeňského hotelu.
* Individuální přístup a diskrétnost.

Lázeňský hotel VILA VALAŠKA je přímo propojena s lázeňským hotelem VILA ANTOANETA****, hosté tedy mohou dle libosti navštěvovat jak vodní relaxační centrum (2 propojené bazény, parní lázeň, whirlpool), tak další lázeňské a relaxační procedury (thajské, reiki, havajské masáže, masáže lávovými kameny, reflexní masáže, akupunktura, oxygenoterapie, rašelinové zábaly, elektroléčba, gymnastika v bazénu, manuální lymfodrenáž,...).

Strava

Strava:polopenze
Další informace:

snídaně formou bufetu, večeře formou tříchodového menu (předkrm, hlavní chod výběrem z 5 jídel, dezert) nebo výběrem Vodní relax centrumtříchodového menu á la carte, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda, káva.

26.3484

Termíny

Ceny


5 490 Kč /osoba/2 noci (pá.-ne)/sezóna B
6 490 Kč /osoba/2 noci (pá.-ne)/sezóna A
6 490 Kč /osoba/3 noci (čt.-ne)/sezóna B
6 830 Kč /osoba/3 noci (čt.-ne)/sezóna A

Cena zahrnuje

2 x nebo 3 x ubytování v luxusním dvoulůžkovém apartmá, 2 x nebo 3 x polopenze, snídaně formou bufetu, večeře formou tříchodového menu (předkrm, hlavní chod výběrem z 5 jídel, dezert) nebo výběrem tříchodového menu á la carte, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda, káva, 1 x romantická večeře při svíčkách - zážitková gastronomie, 2 wellness procedury (1 x havajská masáž Lomi-Lomi 60 min. 1 x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle vlastního výběru), mísa ovoce v apartmá, parní lázeň s odpočívárnou ve Vile Valaška jen pro Vás, volný vstup do vodního relax centra 2 propojené bazény, parní lázeň, whirlpool, parkování na uzavřeném parkovišti

Cena nezahrnuje

V ceně není zahrnut lázeňský poplatek ve výši 15,- Kč na osobu a pobyt.

Doplňující informace o ceně

Program od pátku do neděle nebo čtvrtku do neděle (3 dny/2 noci nebo 4 dny/3 noci):

Cena zahrnuje:
- 2 x nebo 3 x ubytování v luxusním dvoulůžkovém apartmá 
- 2 x nebo 3 x polopenze snídaně formou bufetu, večeře formou tříchodového menu (předkrm, hlavní chod výběrem z 5 jídel, dezert) nebo výběrem tříchodového menu á la carte, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda, káva 
- 1 x romantická večeře při svíčkách - zážitková gastronomie 
- 2 wellness procedury (1 x havajská masáž Lomi-Lomi 60 min. 1 x hydromasáž zvukovými vlnami se světelnou terapií a přísadou dle vlastního výběru) 
- mísa ovoce v apartmá 
- parní lázeň s odpočívárnou ve Vile Valaška jen pro Vás 
- volný vstup do vodního relax centra 2 propojené bazény, parní lázeň, whirlpool 
- parkování na uzavřeném parkovišti

Pobyt je nutno rezervovat nejpozději 7 dnů před nástupem.

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Romantický pobyt lázně Luhačovice

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.