Sapphire Princess - Singapur, Indonésie, Malajsie, Thajsko

destinaceDestinace Singapur
delka zajezduDélka zájezdu 11 nocí
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Sapphire Princess - Singapur, Indonésie, Malajsie, Thajsko
Cena od 43 830 Kč
Poslat poptávku
Sapphire Princess byla postavena roku 2004 a jedná se o skutečný klenot flotily Princess Cruises. Na lodi je přes 700 balkonových kajut, na kterých si pasažéři mohou užít příjemný slaný mořský vánek. Čeká na Vás profesionální posádka, která se postará o Vaše pohodlí. Od pozorné pokojské služby, přes upravené číšníky, kteří Vám v odpoledních hodinách budou nabízet čerstvě upečené křupavé pečivo, po sommeliéry, schopné Vám navrhnout dokonalý výběr vína k večeři - tak bude Váš zážitek unikátní a nezapomenutelný.

Vybavení lodě: 5 hlavních restaurací, italská restaurace, steak restaurace, pizzerie, občerstvení, samoobslužná restaurace, 14 barů a klubů, 3 bazény, 6 vířivek, minigolf, golfový simulátor, tenisové hřiště, shuffleboard, běžecká dráha, fitness centrum, lázně Lotus Spa s wellness procedurami a saunou, salón krásy, divadlo, kasino, diskotéka, internetová kavárna, knihovna, nákupní centrum, kaple.

Doprava

Letenky do země odplutí Vám rádi zajistíme na požádání.

Ubytování

Název: Sapphire Princess
Typ:loď / jachta
Vybavení pokoje:1337 kajut, z toho 28 kajut je bezbariérových.
Vybavení vnitřních a vnějších kajut: klimatizace, TV, bezpečnostní trezor, telefon, lednička, koupelna s WC, sprchou a vysoušečem vlasů. Většina kajut má oddělená lůžka, která lze přestavět na manželskou postel. Přídavná lůžka jsou sklopná. Všechny typy kajut mají k dispozici 24hodinový pokojový servis. Apartmá mají navíc k dispozici minibar, vana, obývací pokoj s kanapem, DVD přehrávač s výběrem DVD filmů, volný přístup do internetové kavárny a uvítací šampaňské.

Strava

Strava:plná penze
Další informace:Sapphire Princess - Singapur, Indonésie, Malajsie, Thajsko
26.3484

Termíny

Ceny


Cena zahrnuje

ubytování na lodi s plnou penzí veškerý kulturní a sportovní program na lodi přístup do místních zábavných zařízení a používání vybavení (diskotéky, tělocvična, bazén, sauna, ručníky u bazénu, vířivky, knihovna atd.) některé nápoje (voda, káva a čaj) přístavní poplatky a taxy organizovaný program pro děti

Cena nezahrnuje

leteckou dopravu a transfery fakultativní výlety na pevnině nadstandardní služby (lázeňské procedury, masáže, kadeřnické služby, prádelní služby, telekomunikační služby) nápoje (alkoholické a nealkoholické, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu) servisní poplatky 12 USD/osoba/den cestovní pojištění příplatek za ubytování pouze jedné osoby ve dvoulůžkové kajutě (aktuální cena na vyžádání)

Doplňující informace o ceně

3./4. osoba v kajutě (aktuální cena na vyžádání) 3./4. dítě v kajutě se dvěma dospělými (aktuální cena na vyžádání)

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Sapphire Princess - Singapur, Indonésie, Malajsie, Thajsko

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.