SKEIKAMPEN-běžky i sjezdovky v Norsku

destinaceDestinace Norsko
delka zajezduDélka zájezdu 8 nocí
dopravaDoprava letecky
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
18.03.2018 - 25.03.2018
SKEIKAMPEN-běžky i sjezdovky v Norsku
Cena od 15 700 Kč
Poslat poptávku
Záruka kvalitního sněhu , olympijské sjezdové tratě a nekonečné kilometry upravených běžeckých tras v pohádkové krajině . Zimní dovolená, která nikdy nezklame? Norsko! Letecky se dostanete do Osla, zde si půjčíte auto a za 2,5 hodiny jste ve středisku zimních sportů Skeikampen. Bydlení si můžete vybrat v různých kategoriích – od kvalitního horského 4* hotelu s plnou penzí po tradiční severské apartmány a chaty pro 4 – 12 osob, které jsou cenově velmi příznivé. Apartmány a chaty jsou komfortně vybaveny, mají několik ložnic, prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyňský a jídelní kout, koupelnu, WC a některé mají vlastní saunu. V areálu naleznete půjčovnu veškerého vybavení, lyžařskou školu pro dospělé i děti, na svazích restaurace. Čeká vás nádherný výhled z vrcholku hory Skeikampen. Kromě kvalitních sjezdových tratí je zde upravováno 180 km běžeckých tras. Pro děti i pro dospělé je připraven doprovodný program. Nedaleko (30 minut autem) se nachází jedinečný zimní zábavní park Hunderfossen s ledovou katedrálou, ledovým barem, trollí jeskyní, pohádkovým palácem a největším trollem v Norsku. Nejlepší norská lyžařská střediska Hafjell a Kvitfjell jsou vzdálena do 45 minut jízdy autem.

Strava

Strava:vlastní
Další informace:SKEIKAMPEN-běžky i sjezdovky v Norsku
26.4316

Termíny

18.03.2018 - 25.03.2018

Ceny


15 700 Kč Cena

Cena zahrnuje

letenku z Prahy do Osla a zpět ve výši 4 500 Kč vč. letištních tax pronájem auta kategorie B od příletu po odlet 7x ubytování ve 4-6 lůžkovém apartmánu nebo chatě závěrečný úklid Cena platí při rezervaci 4 osob. Pro jiný počet si vyžádejte individuální kalkulaci

Cena nezahrnuje

další výše neuvedené služby, např. stravu a skipas

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Jana Vargova

Jana Vargova

Junior Leisure Product manager

+420 577 008 740
+420 702 291 199

Poptávkový formulář: SKEIKAMPEN-běžky i sjezdovky v Norsku

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.