Sluneční trasa s českým delegátem

destinaceDestinace Itálie, Tunisko, Španělsko, Fr...
delka zajezduDélka zájezdu
dopravaDoprava
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Sluneční trasa s českým delegátem
Cena od 5 450 Kč
Poslat poptávku

Poplujte s námi krásným Středomořím na MSC Preziosa.
Navštivte 4 státy a dva kontinenty během jedné dovolené. Načerpejte italský temperament, tunisský relax, španělskou siestu a francouzskou atmosféru.
V ceně je již zahrnuta autobusová doprava do přístavu a česky mluvící delegát.

Itinerář

den místo příjezd odjezd
1ČR
2Itálie18:00
3Itálie07:0017:00
4Itálie13:0019:00
5Tunisko08:0014:00
6Španělsko15:0023:59
7Španělsko09:0014:30
8Francie13:0020:00
9ČR9:00

Den 1 - ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR směr Itálie

Den 2 - Itálie

V ranních hodinách příjezd do Janova / Itálie, prohlídka s delegátem - procházka historickým centrem - třída Via Garibaldi s nádhernými paláci (UNESCO), kostel Chiesa del Gesú, historický přístav Porto Antico, Akvárium, katedrála San Lorenzo s románským průčelím, Palazzo San Giorgio aj., společné nalodní na MSC Preziosa

Den 3 - Itálie

Civitavecchia / Itálie - fakultativní výlet s delegátem: první zastávka bude prohlídka Vatikánu - náměstí sv. Petra, návštěva Basiliky, procházka ulicí Via della Conciliazione, návštěva Andělského hradu San Angelo, Piazza Navona, Piazza Colonna, vládní budova, parlament, Španělské náměstí se Španělskými schody, Fontana di Trevi, Benátské náměstí, terasa Kapitol - kde je krásně vidět celé Forum Romanum, až ke Koloseu, a osobní volno. Nebo program ve vlastní režii.

Den 4 - Itálie

Palermo / Itálie - fakultativní výlet s delegátem: Monte Pelegrino - procházka vesnicí Monrealle, uvidíme zachované staré město, kde nás přivítá krásná mozaiková katedrála. Zde budeme mít osobní volno a poté se vrátíme do Palerna. Návštěva katedrály, kašna hanby, La Martorana, San Caldo, aj. Po osobním volnu společné nalodní. Nebo program ve vlastní režii.

Den 5 - Tunisko

Le Goulette / Tunisko - fakultativní výlet s delegátem: prohlídka Mediny, hlavního města Tunisu, Kartága a romantické dědinky Sidi Bou Said (UNESCO), individuální volno. Nebo program ve vlastní režii.

Den 6 - Španělsko

Mallorca / Španělsko - fakultativní výlet s delegátem: přejezd do Valldemossa - krásné městečko v pohoří Tramuntana s kartuziánským klášterem a místem setkání F. Chopina a G. Sandové. Přejezd do přístavu Port de Soller - přístav v dramatické poloze pod strmými skalními srázy, procházka po promenádě či odpočinek na pláži. Návrat do města Mallorca - návštěva katedrály Palma de Mallorca, historická čtvrť Palmy - královský palác Almudaina, Placa Mayour a jiné památky. Pro zájemce možnost výstupu na hrad Bellver a následný přejezd k lodi. Nebo program ve vlastní režii

Den 7 - Španělsko

Valencie / Španělsko - fakultativní výlet s delegátem: přejezd autobusem k Ciutat de les Arts i les Ciéncies - Město umění a vědy - nejvyhledávanější moderní turistická atrakce, prohlídka majestátních staveb S. Caltrava: Hemisféra, Oceánografický park, zavěšený most. Následně přejezd do starého města - návštěva krásné katedrály v gotickém stylu ze 13.st, historická budova hedvábné burzy Lonja (UNESCO), kryté tržiště Mercado Central, městská radnice aj. Návrat k lodi. Nebo program ve vlastní režii

Den 8 - Francie

Marseille / Francie - fakultativní výlet s delegátem: návštěva starého přístavu Vieux-Port, kde uvidíme jachetní marinu a dvě pevnosti St. Nicholas a St. Jean. Turistickým vláčkem vyjedeme na kopec ke katedrále Notre Dame de la Garde, zároveň se nám ukáže krásný panoramatický výhled na celou Marseille. Projdeme do historického města. Uvidíme typické úzké francouzské uličky, zákoutí umělců a načerpáme francouzskou atmosféru. Podle časových možností bude následovat osobní volno a poté společné nalodění. Nebo program ve vlastní režii.

Den 9 - ČR

Janov / Itálie - společné vylodění, odjezd směr ČR

Ubytování

Název: MSC Preziosa****
Typ:loď
Technické údaje o lodi:

Nová MSC Preziosa, která podle očekávání bude opravdu dělat čest svému jménu, byla pokřtěna 23. března 2013 v Italském Janově, rodišti slavného Kryštofa Kolumba. 4.června 2010 byla mezi STX France a libyjskou státní společností General Nation Maritime Transport Corporation, podepsána dohoda v zájmu postavit výletní loď podobnou MSC Splendida a MSC Fantasia. Na návrh Libanonce Hannibala Kaddáfího měla dostat jméno Phoenicia. Do designu lodi mělo být zabudováno 120 tun velké žraločí akvárium. V průběhu stavby, v roce únoru 2011 vypukla 
v Libanonu občanská válka a STX France zrušila smlouvu a začala hledat nového kupce. V červnu 2011 koupila loď MSC Cruises a loď dostala název MSC Preziosa, jakou opravdu má být. Tato loď je nasazena na trasách po Středozemním moři a řeckých ostrovech, která je nejžádanější trasou po Evropě. MSC Preziosa se bude moci pochlubit 18 palubami, z nichž 14 z nich je určeno cestujícím, kteří budou ubytováni v 1751 kajutách. Loď je stavěna podle všech zelených prvků, snižuje emise oxidu uhličitého 
a obsahuje čistírny odpadních vod. Je ekologická stejně jako její sesterská loď MSC Divina. 
Třída MSC Fantasia se tak stane kompletní a další ,,plovoucí městečko“ opravdu uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

 

Pokud ještě nemáte vybranou dovolenou pro následující sezónu, nevšednost, luxus a relaxace, to vše Vám je připravena poskytnout MSC Preziosa.

Výrobní cena MSC Preziosa byla přibližně 550 mil. USD.

Další informace:

8 restaurací, 20 barů (mimo jiné i sportovní bar, Cigar bar, Jazz bar a Piano bar), tenisový kurt, basketbalové hřiště, dráha na jogging, tělocvična, aerobik, vnitřní herny pro děti, aquapark s 120m dlouhou vodní skluzavkou, videoherna, kino 4D, divadlo, diskotéka, galerie umění, bowling, kino, knihovna, internetová kavárna, wellness centrum (2 sauny, 2 turecké lázně, thalassoterapie, hydroterapie, aromaterapie, masáže, jóga), salón krásy, butiky, ordinace lodního lékaře.

 

Solární paluba

 - cestující si budou moci vychutnat slunce na nové Top 18 Exclusive Solárium palubě, která je však určena pouze pro dospělé. Je to místo odpočinku s úchvatným výhledem na oceán. Tato terasová oblast je k dispozici taktéž na lodích MSC Splendida, MSC Fantasia a MSC Divina. Pro tuto službu byla navrhnuta speciální paluba, která bude k dispozici od začátku letní sezóny 2013. Hosté jsou vítáni u soukromého vchodu na palubě 18 zkušeným personálem, s osvěžujícím chlazeným ručníkem a exkluzivním lehátkem. Pro ty, kteří dávají přednost odpočinku ve stínu, se nabízí široký výběr krásných a útulných pohovek. Každý detail paluby č. 18 byl speciálně navržen pro relaxaci od východu do západu slunce. Pro ty, kteří si dokonalý odpočinek nedokážou představit bez úžasné masáže, nemusí vůbec opouštět tuto palubu. Ve stejném prostoru se nachází MSC Aurea Spa, která nabízí lázeňské procedury, exkluzivní reflexologie nebo masáž obličeje. Všechny služby je možno využívat přímo na lehátku, takže Vy nemusíte udělat ani krok navíc.

 Na palubě se taktéž nachází sluneční Tiki Bar terasa, která nabízí širokou škálu chutných a výživných nápojů. Přístup do exkluzivního světa relaxace je velice jednoduchý - levné jednodenní vstupenky jsou k dispozici na recepci nebo u vchodu na zázračnou palubu Top 18 Solarium.

Strava

Strava:plná penze
26.3484

Termíny

Ceny


5 450 Kč 3. nebo 4. osoba do 18 let v kajutě Bella
17 320 Kč 3. nebo 4. dospělý v kajutě Bella
18 790 Kč Vnitřní kajuta Bella*
20 490 Kč Vnitřní kajuta Fantastica*
22 390 Kč Kajuta s oknem Bella*
26 330 Kč Kajuta s oknem Fantastica*
41 640 Kč Kajuta s balkonem Bella*
54 180 Kč Kajuta s balkonem Fantastica*

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu (Praha, Brno, Bratislava), ubytování v kajutě vybrané kategorie (7 nocí), přístavní poplatky, prohlídky míst dle programu s českým delegátem,  zavazadlový a úklidový servis, strava na palubě: rozšířená plná penze - 3 hlavní jídla denně, svačiny a půlnoční bufet, nápoje ke snídani, čaj, káva, voda a džusy z automatu v rautové restauraci, užívání bazénu, vířivek fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě, prohlídku Janova s delegátem.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, vstupné a místní dopravu, využívání služeb jako prádelna, fotograf, internet, salón krásy a pod. Dále pak nápoje k obědu a večeři, alkoholické nápoje a povinné spropitné pro obsluhu na lodi (od 14 let a více: 8,5€/os./noc, od 3-14let: 4,25€/dítě/noc)

Doplňující informace o ceně

Kajuty pro 3-4 os. nejsou dostupné ve všech kategoriích a jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Minimální počet k uskutečnění zájezdu je 22 osob

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Sluneční trasa s českým delegátem

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.