Spa Hotel Lanterna

destinaceDestinace Velké Karlovice
delka zajezduDélka zájezdu 4 dny / 3 noci
typ ubytovaniTyp ubytování 4*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Spa Hotel Lanterna
Spa Hotel Lanterna, Velké Karlovice, Beskydywellness, Spa Hotel Lanterna, Velké Karlovice, Beskydysauna, Spa Hotel Lanterna, Velké Karlovice, Beskydy
vířivka, Spa Hotel Lanterna, Velké Karlovice, BeskydySpa Hotel Lanterna, Velké Karlovice, Beskydyrestaurace, dovolená v Spa Hotel Lanterna, Velké Karlovice, Beskydy
pobyt v Spa Hotel Lanterna, Velké Karlovice, BeskydySpa Hotel Lanterna, Velké Karlovice, BeskydySpa Hotel Lanterna, Velké Karlovice, Beskydy
dovolená, Spa Hotel Lanterna, Velké Karlovice, Beskydybar, Spa Hotel Lanterna, Velké Karlovice, Beskydyrelaxace v Beskydech, Spa Hotel Lanterna, Velké Karlovice
Cena od 4 990 Kč
Poslat poptávku

Hotel Lanterna**** ve Velkých Karlovicích je místem stvořeným pro odpočinek a relaxaci uprostřed čisté horské přírody Velkých Karlovic a to díky relaxačnímu centru L-SPA, které je bezesporu největším hotelovým lákadlem. Moderně zrekonstruovaný stylový horský hotel Lanterna, vyhoví i požadavkům náročnější klientely vyhledávající komfortní ubytování a špičkovou kvalitu poskytovaných služeb. Slovo SPA (Sanitas per aquam) znamená zdraví skrze vodu, proto se v nabídce L-SPA setkáte s relaxačním bazénem s hydromasážemi, whirlpool bazénem naplněným vodou s mořskou solí, multifunkčními sprchami a ochlazovacím bazénkem nebo vědrem patřícím k finské sauně a parní lázni. Mimo jiné L-SPA nabízí celou řadu tradičních i exotických masáží a nově také kosmetické studio pro ženy i muže. Po aktivním dni plném sportu dni si tak můžete dopřát ošetření pleti kosmetikou s léčivými účinky nebo třeba švédskou, reflexní, medovou či thajskou masáž přímo od rodilé Thajky.

Prostá krása valašského kraje a místní tradice a zvyklosti uchvátily nejednoho z návštěvníků, kteří se sem často a rádi vracejí. Hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích je díky řadě každoročních gastronomických akcí a vstřícností k rodinám s dětmi často vyhledáván nejen milovníky jedinečných gurmánských specialit, ale zároveň je ideální pro pohodovou rodinnou rekreaci. Objevte i Vy rozmanitost a přírodní krásy Valašska.

Doprava

vlastní

Ubytování

Název: Spa Hotel Lanterna
Typ:hotel 4*
Poloha:V srdci Beskyd v Léskovém ve Velkých Karlovicích
Vybavení pokoje:

Komfortní dvoulůžkový pokoj vybavený LCD televizorem, pracovním stolem, telefonem a minibarem. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem, fénem a taškou L-Spa s přezůvkami, županem a osuškou. V pokojích se lze připojit k internetu zdarma.

Služby:

Bezesporu největším hotelovým lákadlem je relaxační centrum L-SPA. Slovo SPA (Sanitas Per Aquam) znamená zdraví skrze vodu, proto nabídka L-SPA zahrnuje krytý relaxační bazén s hydromasážemi, whirlpool bazén s léčivou mořskou solí a další procedury. Součástí L-SPA je i saunový svět s venkovní ochlazovací terasou, dvě masérny s nabídkou řady tradičních i exotických masáží a kosmetické studio pro ženy i muže. Po aktivně stráveném dni v přírodě si tak můžete dopřát ošetření pleti přírodní kosmetikou Biodroga nebo sportovní či relaxační masáž z rukou profesionálních masérů.

Další informace:

Okolní louky, pastviny a lesy nabízejí nespočet možností pro turistiku, cyklistiku, houbaření a procházky průmyslem nedotčenou krajinou. Rodiny s dětmi pak jistě uvítají rodinné animační programy, dětský koutek, celoročně pořádané akce pro děti nebo možnost zajištění projížděk na koních. V zimě je v bezprostřední blízkosti hotelu provozována kilometrová sjezdovka Razula, na kterou je krásný výhled přímo z odpočívárny L-SPA.

Strava

Strava:polopenze
Další informace:

Vyhlášená restaurace čtyřhvězdičkového hotelu Lanterna na první pohled zaujme unikátními prostory v moderním a svěžím designu. Dokonalou harmonii barev a stylového vybavení korunují umělecká díla kuchařských velmistrů servírovaná profesionálními číšníky.

26.3484

Termíny

Ceny


4 990 Kč /os.

Fakultativní příplatky (za osobu)

Zapůjčení dětské postýlky pro miminka a nejmenší hosty za jednorázový poplatek 300,-Kč.

Zapůjčení elektronické chůvičky za jednorázový poplatek 100,-Kč.

Doplňující informace o ceně

Dále je v ceně zahrnuto:

* denně bazén s vodními atrakcemi, voda 31°C
* denně whirlpool se slanou vodou 35-37°C
* denně infrakabina-indiv. nastavení teploty do 60°C
* denně parní bylinno-solná kabina 42°C, 100% vlhkost vzduchu - každý den jiné aroma nebo roztok z extraktu z mrtvého moře
* denně finská sauna,100°C, max 80%vlhkosti,bylinné směsi 
* 1x částečná masáž dle vlastního výběru (z nabídky v době pobytu)
* 1x kosmetické ošetření kosmetikou BIODROGA, 35 min

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

S pobytem na hotelu Lanterna jsme byly nadmíru spokojeni, je to ideální místo na odpočinek a relax. Úroveň nabízených služeb byla na výborné úrovni. Personál velmi příjemný.

Souhlasím se zveřejněním na Vašich internetových stránkách.

Jana Mrkvicová

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Spa Hotel Lanterna

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.