Tým společnosti IC Tour s.r.o. 

Kvalita vzdělání členů prodejního a podpůrného je pro nás velmi důležitá. Přínosem pro nás jsou jejich znalosti a zkušenosti ze zahraničních univerzit a zahraničních společností. Vášeň k cestování, poznávání jiných kultur a zemí je důležitým aspektem při výběru lidí do naší společnosti. Vyznáváme hodnoty, které jsme včlenili do firemní kultury a poslání naší společnosti: cestování je způsob poznávání lidí a zvyšování jejich bohatství, dobré vztahy jsou základem růstu společnosti, přinášení prospěchu společnosti a sobě samým je stejně důležité jako přinášení prospěchu našemu regionu.

Ing. Marie Linhartová
Ing. Marie Linhartová
Administrator
E: info@ricniplavby.eu
T: +420 577 008 740
 

  K přírodě a cestování měla vždy kladný vztah a tak nemohla vystudovat jiný obor, než Geovědní a Montánní turismus a navázat studiem Geologického inženýrství na VŠB TÚ v Ostravě. Svoji vášeň si nemůže nechat jen pro sebe, a tak ráda organizuje zážitkové pobyty pro svou rodinu i přátele. Svoji odvahu si dokazuje lezením do výšek i  hloubek. Svůj optimismus přenáší i na své dvě děti, které jsou na skalách i v jeskyních jako doma. Pokud něco nejde, vždy to nakonec zařídí. Práce v cestovním ruchu jí umožňuje uplatnit své schopnosti a zároveň si rozšířit obzory.

 


Jana Vargova
Jana Vargova
Junior Leisure Product manager
E: jana@ictour.cz
T: +420 577 008 740
M: +420 702 291 199
 
Jana je veselá, společenská, tolerantní, ráda se obklopuje lidmi.  Snaží se splnit přání klientů do posledního „puntíku“ ke spokojenosti všech zúčastněných. Vystudovala střední školu oboru podnikání. Dříve pracovala v cestovní kanceláři, která se z větší části specializovala na Itálii, kde také působila jako spoludelegátka. Největší záliby jsou rodina, cestování, práce doma i v cestovní kanceláři. 
Ing. Ivan Chrástek
Ing. Ivan Chrástek
Jednatel
E: ivan@ictour.cz
T: +420 577 008 740
 
Ivan vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Absolovoval diplomové studium na Business School Open Univerzity. I v časech tzv. totality cestoval v mezích možností daných tzv.cestovními přísliby a blahovůlí uličních výborů. Po změně systému vládnutí začal podnikat a 16 let vlastnil a vedl firmu v oblasti výroby součástek pro automobilový průmysl. V roce 2002 se zúčastnil finále soutěže Podnikatel roku (Ernst & Young). Má rád cestování všemi ve všech podobách, hlavně pěšky nebo na motocyklu, potápění (vlastník licencí CMAS, PADI, IANTD, DSAT Tec Deep Diver). Jeho snem je potápět se v Lagoon Truk k potopené flotile japonského císařství, projít Izrael pěšky a absolvovat svatojakubskou pouť do Santiaga de Compostela. Je ženatý. má 2 děti. 
Michaela Musilová
Michaela Musilová
Senior Product manager IC Event
E: michaela.musilova@ictour.cz
T: +420 577 008 740
M: +420 607 148 831
 
Michaela je otevřený člověk, který se dokáže radovat z maličkostí. Jednoduše žije tady a teď. Po gymnáziu tři roky dálkově studovala management a marketing zahraničního obchodu na soukromé škole. Má láskyplný vztah k přírodě, zvířatům i lidem, ráda poznává a rozšiřuje si nové obzory v různých směrech. Ze všeho nejraději tráví svůj volný čas aktivně s přáteli. Snaží se posouvat své hranice v jízdě na horském kole a v horolezectví a také si oblíbila kajak. Ráda poslouchá kvalitní hudbu, navštěvuje různé filmové projekty a s chutí zajde do divadla. Je vděčná za každé dobré jídlo, ale z etických důvodů se obejde bez masa. Cestovatelské cíle má vysoké a má jich hodně.  Z práce v cestovní kanceláři je nadšená, jelikož ji velmi obohacuje a bude se snažit nabyté zkušenosti a informace zprostředkovat co nejvíce lidem.   
Monika Hájková
Monika Hájková
provozní ředitelka
E: admin@ictour.cz
T: +420 577 008 740
M: +420 776 224 104
 
Monika je žena nabitá energií, plná optimismu a veselé povahy. Kam přijde, tak to pořádně rozsvítí. Vystudovala střední školu zaměřenou na komerční právo. Následujících 8 let strávila v cestovní kanceláři, kde začínala jako prodejce a později se stala díky své píli a svědomité práci vedoucí CK. Průvodcovské činnosti rozšířily její obzory v oblasti cestování. V létě často jezdívala do Španělska, v zimě působila jako delegátka ve Francii. Dva měsíce strávila pracovně v Severním Irsku. Svůj volný čas se snaží trávit s rodinou, ta je pro ni na prvním místě. Má dva malé kluky se kterými ráda neustále něco podniká. V létě vyráží na kole a v zimním období za lyžováním. Když se ale vyskytne volná chvilka pro ni samotnou, nejraději dobíjí baterky v sedle svého motocyklu. Práce v cestovní kanceláři je pro ni srdeční záležitost.
Martin Pivoňka
Martin Pivoňka
Senior Business Travel Konzultant
E: info@uniglobeictravel.cz
T: +420 577 008 740
M: +420 725 062 330
 
Cestování a poznávání nových míst, lidí, jazyků a kultur pro mě vždycky bylo samozřejmou zálibou. Vystudoval jsem obor Hotelnictví a Cestovní Ruch a dále jsem absolvoval bakalářské studium v oboru Anglický jazyk pro manažerskou praxi. Tohoto studia a nadšení pro cestování jsem mohl konečně využít, když se mi naskytla možnost vyzkoušet si práci delegáta v dánské Kodani a sezónní práci ve skotském St. Andrews. Zkušeností v cestovním ruchu jsem však plně nabyl při 5 leté praxi jako prodejce letenek a cestovních služeb pro jednu z největších českých cestovních kanceláři. Během této doby jsem měl příležitost pochopit, že preciznost, vstřícnost a schopnost analyzovat potřeby cestujícího jsou aspekty, díky kterým se mi následně dostane odměny největší. A tou je jistota spokojeného zákazníka. Chápu individualitu a rozdílné potřeby každého cestujícího, a i těm nejnáročnějším rád dokážu vyjít vstříc. Kromě práce v cestovním ruchu jsem milovníkem dobrého jídla, kvalitního vína, inteligentního humoru a hudby různých žánrů. Moderuji pořad na krajském rádiu a věnuji se hře na basovou kytaru
Tereza Sládková
Tereza Sládková
Junior Business travel Konzultant
E: info@uniglobeictravel.cz
T: +420 577 008 740
M: +420 702 108 118
 

Tereza je přátelský člověk, který rád pomáhá druhým lidem.  Vystudovala Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně obor Anglický jazyk pro manažerskou praxi.  Od střední školy se neustále vzdělávala v její z jedné největších zálib, a to v anglickém jazyce. Během studií na střední a vysoké škole cestovala téměř každým rokem do různých zákoutí Anglie, kde si zamilovala kulturu odlišných krajů. Mimo to, čtyři měsíce pobývala v Řecku na Krétě jako místa letní brigády, kde bydlela přímo u řecké rodiny. Mezi její největší koníčky patří překlady různých článků, cestování a sport v jakékoliv podobě.  Studium ji od začátku vedlo k práci v cestovní kanceláři, kterou považuje za výbornou možnost k prosazování svých poznatků a zkušeností.


Mgr. Irena Bičánková
Mgr. Irena Bičánková
Senior Business Travel Konzultant
E: info@uniglobeictravel.cz
T: +420 577 008 740
 
p class="MsoNormal" Irena vystudovala učitelství anglického jazyka.  Během studií absolvovala roční studium v USA, půlroční stáž v Portugalsku a prázdninové pobyty ve Španělsku. Tímto ji cestování a poznávání cizích kultur učarovalo, rozhodla se tedy zkusit život ve Španělsku na vlastní kůži.  Zde pobývala 7 let, nejprve se starala o mezinárodní klientelu v realitní kanceláři a poté pracovala jako rezervační agent ve španělské letecké společnosti, kde měla možnost cesty spoluorganizovat a cestovat jak po Evropě, tak i do vzdálenějších míst na Zemi.  Zážitky z každé destinace považuje za jedinečné a obtížně srovnatelné, avšak ráda by se vrátila do Istanbulu, Argentiny či na Kubu. Španělská kultura ji přirostla k srdci a španělština je spolu s  angličtinou jejím oblíbeným jazykem. Vedle cestování a studia cizích jazyků se ráda setkává s přáteli, jezdí na kolečkových bruslích. Práci v cestovní kanceláři považuje za výbornou příležitost k uplatnění dosavadních zkušeností a získávání nových poznatků v oblasti cestovního ruchu.

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.