Toskánsko Country House

destinaceDestinace Itálie - Toskánsko
delka zajezduDélka zájezdu minimálně 2 noci
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Toskánsko Country House
Cena od na vyžádání
Poslat poptávku

Malý venkovský hotel ležící přímo v srdci Itálie - Toskánsku, výjimečném díky jeho kráse, kultuře, historii, výborným vínům a vyhlášené gastronomii.

Okouzlující příroda tvořená převážně vinicemi, cypriši a historickými vesničkami dělá z Toskánska umělecké dílo.

Castagnatello je půvabný zrekonstruovaný country house se zahradou rozkládající se na více než 12000m2, mající pět odlišných apartmánů (se dvěma, čtyřmi a sedmi postelemi), možnost pro grilování a venkovní bazén.

Nachází se mezi Amiata Mountain, což je úžasná přírodní rezervace, která si stále zachovává mnoho z jejího původního vzhedu a Orcia Valley, územím kde najdete několik původních vesnic jako Siena nebo Mantalcino.

Pokud rádi relaxujete a užíváte si nádherný výhled z luxusního bazénu anebo se potulujete po okolí, poznáváte místní jídlo a tradice, je country hotel Castagnatello to pravé pro vás!

Dalšími agroturistickými zájezdy v naší nabídce jsou:
country house Toskánsko, venkovská Bretaň, country hotel Toskánsko, country dovolená Irsko, country house Itálie, agroturistika ve Skotsku, Anglický venkov, country house Španělsko, stylová country Provence, country hotel Korsika, luxusní country hotel Toskánsko, agroturistické Estonsko a luxusní country Mallorca

Doprava

Parkování zdarma.
Popř. můžeme zajistit leteckou dopravu.

Ubytování

Název: Castagnatello Country House
Typ:hotel
Vybavení pokoje:

Každý z pěti apartmánů je dekorován exklusivními malbami místního umělce, má klasickou toskánskou podlahu, originálně rozmístěné stropní trámy, soukromé kuchyňské příslušenství a SAT televizi.
Přístup k WiFi je za poplatek.
Ložnice jsou vybaveny luxusními tepanými kovovými postelemi, antickými skříněmi a prádelníkem s šuplíky.
Apartmány mají prostornou terasu, kde můžete jíst, odpočívat nebo si nad knihou užívat nádherného výhledu. Do apartmánů může být po předchozím požádání přidána přistýlka.

Strava

Strava:beze stravy
26.3484

Termíny

Ceny


Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Toskánsko Country House

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.