Wellness a Relaxace v hotelu Caramell

destinaceDestinace Maďarsko
delka zajezduDélka zájezdu
dopravaDoprava
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Wellness a Relaxace v hotelu Caramell
Cena od na vyžádání
Poslat poptávku

Hotel Caramell v klidné časti Maďarska je jedním z prvních hotelů, který svým klientům nabízí holistickou terapii a wellness.

Nabízí 60 různých procedur jak z kategorie trradičních tak z nové vlny. Většina těchto procedur není nově vymyšlená. Jedná se o zapomenuté starověké metody přivedené zpět do moderní doby.

Při příjezdu ucítite, že jste dorazili do nového, dosud nepoznaného prostředí. Hotel byl totiž postaven a zařízen dle principů Feng Shui. Díky tomu nabídne hotel svým hostům teplé barvy a přívětivé prostředí.

Hotel Caramell s i můžete užít plnou péči holistické medicíny a esoterický servis spolu s terapeutickými a wellness programy na vysoké úrovni 

26.3484

Termíny

Ceny


Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Jana Vargova

Jana Vargova

Junior Leisure Product manager

+420 577 008 740
+420 702 291 199

Poptávkový formulář: Wellness a Relaxace v hotelu Caramell

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.