Wellness lázně Luhačovice

destinaceDestinace Luhačovice
delka zajezduDélka zájezdu
typ ubytovaniTyp ubytování 4*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Wellness lázně Luhačovice
Jurkovičův dům, lázně Luhačovice, lázeňské pobyty Luhačovicerelaxační pobyty, hotely Luhačovice, wellness pobyty, lázně LuhačoviceVila Antoaneta, ubytování Luhačovice, lázeňské pobyty Luhačovice, wellness
ubytování Luhačovice, lázeňské pobyty, dovolená Luhačovicebazén, relaxační pobyty Luhačovice, lázně Luhačovicepokoj, wellness Luhačovice, lázeňské pobyty Luhačovice
Cena od 12 250 Kč
Poslat poptávku

Lázně Luhačovice vás okouzlí svou příjemnou atmosférou.

Na území Luhačovic vyvěrá 16 hydrouhličitanochlorido - sodných kyselek a jeden sirný pramen. Nejznámějšími minerálními prameny jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a Sv. Josefa. Teplota vyvěrající vody se pohybuje mezi 10 - 12 °C. Luhačovické vody jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě pro vysoký obsah minerálních látek a pro vynikající proplynění volným kysličníkem uhličitým.

Doprava

vlastní

Ubytování

Název: Miramare II nebo Vila Antoaneta
Typ:hotel 4*
Další informace:

Moderní lázeňský hotel Vila Antoaneta**** je v provozu od roku 2006 a je tvořen třemi vzájemně propojenými budovami Vila Antoaneta****, Vila Petřín*** a Vila Pernštýn***. Tento komplex se nachází v klidné lázeňské čtvrti Luhačovic v blízkosti lázeňského parku a kolonády (mapa) a nabízí hostům komplexní služby pod jednou střechou.

Ubytovat se také můžete v hotelu Miramare II****, který je oblíbený pro svoji polohu v klidném prostředí a přesto v těsné blízkosti městského i lázeňského centra Luhačovic (mapa) a nabízí komplexní služby pod jednou střechou. K léčbě jsou využívány vlastní léčebné minerální prameny: pramen Sv. Josefa a pramen Jaroslava.

Strava

Strava:plná penze
Další informace:

výběrová strava, na přání možnost dietní stravy.

26.3484

Termíny

Ceny


12 250 Kč /osoba

Cena zahrnuje

ubytování (7 nocí), plnou penzi, vybrané služby a procedúry (viz níže), povinné pojištění ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

lázeňský poplatek ve výši 15,- Kč/osobu/den je vybírán při nástupu v recepci

Doplňující informace o ceně

dále jsou v ceně zahrnuty tyto služby a procedury: konzultace s lékařem,         1x uhličitá koupel, 2x přísadová koupel dle vlastního výběr, 2x klasická masáž s éterickými oleji částečná, 1x podvodní masáž, 2x přístrojová lymfodrenáž, 1x medová (detoxikační) masáž, 1x zábal dle vlastního výběru (rašelinový, skořicový, z mořských řas), 2x gymnastika v bazénu pod vedením fyzioterapeuta, denní pitná kúra, volný vstup do bazénu, ubytovaní ve Vile Antoaneta do vodního relax centra

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Wellness lázně Luhačovice

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.