MALLORCA - eurovíkend s českým průvodcem

Termín: 12.04.2017 - 17.04.2017
Cena za osobu od:
11 337 Kč
Poslat poptávku

Ostrov s nádhernými plážemi, přírodou, se skvělým jídlem a pohostinnými lidmi. Kompletní balíček eurovíkendu na Mallorcu.

12. 04. 2017 s polopenzí 11 337 Kč / os., s all inclusive 13 668 Kč / os.

Cena zahrnuje: leteckou dopravu z Prahy, trasfery letiště - hotel, ubytování v hotelu Smartline Lancaster, polopenzi nebo all inclusive, česky hovořícího průvodce, zákonné pojištění CK

INFO

hotel pouze pro dospělé - pro osoby starší 18 let; turistická taxa: od 1.7.2016, pro osoby starší 16 let, cca 1-2 €/den/os. v závislosti na kategorii hotelu, platba na místě.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den

po příletu na Mallorcu transfer do hotelu. Ubytování, individuální program. Informativní schůzka v hotelu.

2. den - 5. den

po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Individuální program nebo možnost výletů na doporučení průvodce.

6. den

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

 

KAM VYRAZIT NA MALLORCE…

 

PALMA DE MALLORCA: Hlavní město ostrova Mallorca s bohatou historií je nejdůležitějším přístavem ostrova s nádhernou pobřežní promenádou. Mezi nejznámější památky patří arabská pevnost Almudainu nebo gotická katedrála La Seo. Na své si tak přijdou i ti z vás, kteří kromě odpočinku na pláži vyhledávají i nové zážitky a poznání.

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE: Některé pláže Mallorcy jsou zařazeny mezi nejkrásnější pláže Evropy. Můžete vybírat od rozsáhlých dunových oblastí přes zátoky lemované útesy, malé fjordy s bílým pískem, až po divoké pláže. Mallorca je ostrov s teplým mořem a neuvěřitelným počtem nádherných pláží, tak neváhejte a navštivte je.

 

TRADIČNÍ TRŽIŠTĚ: Při plánování svých výletů po ostrově můžete do svého programu zařadit i návštěvu některého z typických místních trhů, které se pořádají v různých městech a vesničkách po ostrově. Jedno z největších a nejstarších tržišť je Sineu. Typické pro tuto tržnici jsou stánky s ovocem a rybami.

 

PRAVÁ STŘEDOMOŘSKÁ GASTRONOMIE: Jako snad všechno na Mallorce, tak i kuchyně je plná barev, nápaditosti a hlavně chutí. Kdo by neznal třeba asi nejznámější španělský pokrm – Paellu. Tu Španělé vždy připravují z mořských živočichů a věřte, že čerstvá Paella přímo v některém ze španělských přístavů je nezapomenutelným kulinářským zážitkem. Paellou to ale ani zdaleka nekončí. Co třeba známá zeleninová polévka Gazpacho, Tortilly, Tapas nebo vyhlášené španělské víno?

HOTEL

smartline Lancaster ***

Hotel pouze pro dospělé - od 18 let. Pěkný hotel s bohatou nabídkou sportovního vyžití. Nachází se v centru letoviska Playa de Palma. Mnoho restaurací, barů, možností pro nakupování v blízkosti hotelu. Letiště Palma de Mallorca cca 7 km. Veřejná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 400 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Hotel disponuje 318 pokoji na 6 patrech s výtahy. Hostům je k dispozici přijímající hala s recepcí, společenská místnost, restaurace, bar. Prádelna za poplatek. V udržované zahradě sladkovodní bazén a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. 2x týdně tematický večer. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.30 h. Odpoledne káva, čaj a zákusky. Přes den snacky a zmrzlina. Ubytování: dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): klimatizace, trezor (za poplatek), sat. TV, telefon, chladnička, fén, sprcha, WC, balkon. Jednolůžkové pokoje (A1A): se stejným vybavením jako A2A. 

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK.


Poptávkový formulář: MALLORCA - eurovíkend s českým průvodcem

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.