LISABON - eurovíkend s českým průvodcem

Termín: 13.04.2017 - 16.04.2017
Cena za osobu od:
15 909 Kč
Poslat poptávku

Hlavní město Portugalska s nejdelším mostem Evropy a největším oceanáriem. Kompletní balíček eurovíkendu do Lisabonu.

13.04.2017 se snídaněmi 15 909 Kč / os.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

  • letenku Praha - Lisabon - Praha včetně všech letištních poplatků
  • transfer letiště - hotel - letiště
  • 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
  • služby českého delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
  • procházka s českým průvodcem
  • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

PROGRAM ZÁJEZDU

1. DEN

přílet do Lisabonu a následně transfer do hotelu, ubytování. Individuální program nebo možnost procházky s českým průvodcem zdarma po okolí hotelu, seznámení s městem.

2. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program případně možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem, kde uvidíte katedrálu Sé, čtvrť Alfama s pevností svatého Jiří, odkud jsou krásné vyhlídky na město). Odpoledne individuální program například k návštěvě jednoho z mnoha muzeí, např. Muzeum Caluste Gulbenkian (sbírky Renoiara, Rubense, Rembrandta). Neměli byste vynechat ani návštěvu výstaviště Expa s největším oceanáriem v Evropě.

3. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program případně možnost fakultativního celodenního výletu do Cabo da Roca, Sintry a Estorilu. Odpoledne individuální program.

4. DEN

po snídaní uložení zavazadel v prostorách hotelu dle pokynů průvodce, individuální program. Po poledni transfer na letiště, odpoledne odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O DESTINACI

Město sedmi pahorků nad řekou Tejo nabízí své kouzlo na první pohled. Je dokonalou směsicí moderního rušného velkoměsta, klidných historických uliček. Zároveň je jedním z nejstarších měst na naší planetě. Nádherné stavby z doby mořeplavců a králů, kostely, kláštery a parky vytvářejí nezaměnitelný vzhled města. Šarmu Lisabonu zkrátka nelze uniknout. Vydejte se tam s námi!

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY

Panoramatický okruh Lisabonem 950,- Kč*

Během okružní jízdy se podíváte jak na starou část centra (nám. Marques de Pombal, náměstí Rossio, exteriéry hradu sv. Jiří, bohémskou čtvrť Bairro Alto, tak i do krásné čtvrti Belém, kde se nachází známý Památník mořeplavců, Belémská věž a nejkrásnější portugalský Jeronýmův klášter. Po přejezdu známého mostu 25.dubna k vyhlídce Ježíše Krista na protějším břehu Lisabonu si můžete vychutnat nádherný pohled na město. A to vše s česky hovořícím průvodcem.

kód pro rezervaci S 5555AA (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

Celodenní výlet na Cabo da Roca, Sintra, Estoril 1 300,- Kč*

Cabo da Roca je nejzápadnější výběžek evropského kontinentu nacházející se na 140m vysokých útesech. Sintra je bývalé letní sídelní městečko portugalských králů, které se nachází na úpatí malého pohoří Serra da Sintra. Najdete zde krásné letní paláce. Možnost navštívit buď dolní Palacio Nacional nebo horní Palacio Pena. Tento výlet je v doprovodu česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervaci S 5555AB (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

BALÍČEK ZA VÝHODNOU CENU 2 100,- Kč*

balíček A + B

kód pro rezervaci S 5555AC

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy

HOTEL

hotel Lisboa Central Park ***

nachází se naproti parku Eduarda VII, pouze 4 zastávky metrem od historického centra Lisabonu. Hotel disponuje 42 pokoji, recepcí, WiFi připojením. Pokoje jsou vybaveny telefonem, WiFi, klimatizací, fénem, LCD TV, koupelnou. Snídaně formou bufetových stolů.

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK.


Poptávkový formulář: LISABON - eurovíkend s českým průvodcem

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.