NOVINKA: plavby Aida

Vyzkoušejte luxusní dovolenou na moři na palubách lodí AIDA. 

Pro velký zájem klientů nově zařazeno v naší nabídce: plavby AIDA s all inclusive v mnoha koutech světa.

Lodě AIDA pozná každý už zdáli, protože mají na svém trupu vymalovaný veselý úsměv a usmívající se rty tvoří i logo této společnosti. Usměvavý personál potkáte i na palubách těchto komfortních lodí, které na svých dovolenkových cestách míří do 70 zemí a 215 přístavů na 6 kontinentech.

Proč se vydat na plavbu lodí AIDA?

Dovolená na lodích AIDA je komplexním souborem služeb, které vám zajistí dokonalý odpočinek a jedinečné cestovatelské zážitky.

Hosté si pochvalují vysokou úroveň služeb na palubě. Nápoje během jídel jsou již zahrnuté v základní ceně plavby, a tak odpadají některé další výdaje na palubě. Dobře se zde cítí také rodiny s dětmi, které oceňují množství atraktivní zábavy. Plavby AIDA lze rezervovat v několika tarifech a z volit tak nejoptimálnější variantu ceny a služeb přesně podle svých potřeb.

AIDA Cruises je americko-britská lodní společnost sídlící v německém Rostocku. Plavby loděmi AIDA se pořádají v mnoha koutech celé planety. Pestře pomalované lodě potkáte od Evropy, přes Karibik až po vzdálené oblasti Austrálie a Nového Zélandu. Příjemná dovolenková atmosféra je doplněná o velký výběr aktivit na palubě lodi.

Historie: Společnost byla založena v Německu v roce 1960. Nyní je AIDA Cruises jednou z deseti značek vlastněných Carnival Corporation se sídlem v Miami na Floridě. Organizačně byla převedena pod Costa Cruises Group, které jsou pověřené vedením evropských obchodních značek tohoto oboru. Lodě AIDA jsou vybavovány tak, aby přilákaly mladší a aktivní rekreanty. Počítá se, že v roce 2018 vypluje s Aidou více než milión pasažérů.  

Cena zahrnuje: 
° kulinářské zážitky v podobě plné penze s vybranými nápoji 
° mnoho zábavy a aktivit na palubě
° fitness a sportovní kursy
° večerní zábavné programy v produkci specialistů AIDA
° doprovodné programy pro děti a mládež
° zvýhodněná cena pro děti do 15 let (podle sezóny sleva 100 - 25%)
° servisní poplatky (přístavní poplatky, spropitné)

Úplnou špičku ve světě plaveb představují 2 nové lodě poslední generace: AIDAprima a AIDAperla. K charakteristikám těchto lodí patří například:

° Skywalk: vyhlídková platforma s prosklenými výtahy 45 m nad mořskou hladinou
° Organic Spa: exkluzivní areál wellness (sauna, opalovací paluba, vířivky,...)
° Beach Club: venkovní prostor s unikátním zastřešením UV propustnou fólií chránící před větrem
° Patio: exkluzivní privátní areál na 16. palubě pro hosty apartmá
° AIDA Plaza: nákupní centrum na 2 patrech
° Theatrium: prvotřídní inscenace na 360° pódiu se špičkovou technikou
° Lanai: vyhřívané bazénky s výhledem na moře
° pohon s technologií MALS snižující spotřebu a přátelská vůči životnímu prostřed

Plavby AIDA 2018 

Vybrali jsme tyto zajímavé okruhy a trasy: 

AIDAprima - Kanárské ostrovy a Madeira
Termíny: leden - duben 2018
Přístav vyplutí: Santa Cruz de Tenerife nebo Las Palmas Gran Canaria
Ceny od: 12 900 Kč / os.

AIDAblu - Kanárské ostrovy a Lisabon
Termíny: leden - březen 2018
Přístav vyplutí: Santa Cruz de Tenerife
Ceny od: 21 950 Kč / os.

AIDAsol - Krátká plavba z Hamburku do Amsterdamu a Doveru
Termíny: duben, květen, září, říjen 2018
Přístav vyplutí: Hamburk
Ceny od: 15 770 Kč / os.

AIDAblu - Plavba z Benátek po Jaderském moři
Termíny: duben 2018
Přístav vyplutí: Benátky
Ceny od: 23 430 Kč / os.

AIDAprima - Dubaj, Emiráty, Omán, Bahrain
Termíny: prosinec 2018, leden - únor 2019
Přístav vyplutí: Dubaj
Ceny od: 17 970 Kč / os.

FLOTILA

Restaurace a bary: samoobslužná Bella Donna s italskými pokrmy, California Grill (burger, pizza), asijská East Restaurant; A-la-carte (za příplatek) - Buffalo Steak House, Gourmet Rossini, Sushi Bar; pivnice a jídla k pivu (za příplatek); 12 různých barů včetně vinotéky a Pool Bar.

Wellness, sport, relaxace: bazén, vířivky, FKK, multifunkční sportovní hřiště (tenis/volejbal/basketbal), joggingová dráha, posilovna, Golf Driving Cage (za příplatek). Mnoho sportovních kursů a cvičení (za příplatek) - např. jóga, nordic walking, power plate aj.; Wellness areál zahrnující mnoho typů saun a masáží (za příplatek); další služby z oblasti péče o tělo (za příplatek): kosmetika, manikúra, holič a kadeřník.

Zábava a kultura: živá hudba, diskotéka, knihovna, kasino a billiard, umělecká galerie s aukcemi, herní konzole (za příplatek), promítací plátno, 4D kino (za příplatek), obchodní galerie.

Pro děti: dětské kluby, salonek Teens Lounge HYPE.

AIDAblu
Společenským centrem velké výletní lodi AIDAblu je vysoké atrium, kolem kterého jsou soustředěné obchody a všechny důležité přepážky pro objednávání služeb. Horní otevřené paluby slibují dokonalý oddych na čerstvém mořském vzduchu v oáze wellness. Živo je také kolem hvězdicového AIDA baru v přední části lodi. Díky dobře promyšlenému vybavení je loď jako stvořená pro dokonalou dovolenou.

AIDAsol
Výletní loď AIDAsol je díky svému praktickému uspořádání jako stvořená pro dokonalou dovolenou. Oáza wellness se rozkládá na přídi lodě a je možné ji chránit posuvnou prosklenou střechou. Bohatá planá penze se podává v italské restauraci Bella Donna, mlsné jazýčky však ocení i možnost zajít do specializovaných restaurací. Své soukromí si vychutnáte v komfortních kajutách mnoha typů, kdy v nabídce nechybí ani prostorná apartmá.

AIDAprima
Plovoucí resort 
AIDAprima je perfektním místem dovolené v každé sezóně, v každé destinaci. Prosvětlený Beach Club na horní otevřené palubě lze překrýt speciální fólií, a tak vaše radost z bazénů a vířivek, líné řeky a dlouhatánské skluzavky není ničím omezena. Francouzská kuchyně nebo skvělý Grillhaxe přinášejí úžasné kulinářské zážitky a dokonalou pohodu zažijete v luxusním wellness areálu.

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK.

Detail nabídky


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.