Balíček rodinné dovolené u Bledu

Popis

Městečko Bled se svým jezerem a jeho okolím je jednou z nejkrásnějších Alpských rekreačních destinací, která nabízí nezapomenutelné zážitky, příjemný odpočinek a relaxaci s možností nepřeberného množství aktivit.

Bled je situován uprostřed čisté přírody, téměř v centru Julských Alp. V blízkém okolí Bledu se vinou divoké toky řek Sava a Soča, které skýtají vynikající podmínky pro rafting či kanyoning.

Čtyřhvězdičkový hotel byl otevřen v květnu 2008 a nabízí 104 pokojů a apartmánů. Hotel Savica je jedním z rodinných hotelů ideálních pro děti, který zároveň poskytuje kvalitní a cenově dostupné ubytování u Bledu. V hotelu jsou k dispozici rodinné pokoje, které nabízí dva propojené dvoulůžkové pokoje, čili dvě koupelny, dvě televize, atd. Pro děti je připraven bohatý animační program, díky němuž budou mít rodiče na chvíli možnost si odpočinout.

První slovinský rodinný hotel se nachází v bezprostřední blízkosti 4* hotelu Rikli Balance (pův. Golf). Hostům je podávána snídaně v hotelu Savica a večeře v sousedním hotelu Rikli Balance (pův. Golf). V ceně navíc vstup jednou denně do termálních bazénů v Živa Wellness Centre v hotelu Rikli Balance (pův. Golf).

Ubytování

Název

hotel Savica

Typ

hotel ****

Vybavení pokoje

Všechny pokoje i apartmány mají balkon a jsou vybaveny kabelovou televizí, přímou telefonní linkou, trezorem a klimatizací, koupelnou s vanou nebo sprchou.

Služby

V hotelu jsou dva dětské koutky přizpůsobeny pro děti různých věkových skupin. Dále jsou v hotelu pořádány různé zábavné programy, které přispívají k maximální spokojenosti i těch nejmenších. Děti se nebudou nikdy nudit, protože mají volný vstup do termálních bazénů sousedního hotelu Golf s nočním koupáním do 23 hod (pátky a soboty). V hotelu Golf, v němž je Živa Wellness centrum, které nabízí termální bazény, svět saun a kosmetické centrum s velkou nabídkou koupelí, masáží i dalších ošetření.

Strava

Strava

polopenze

Další informace

Snídaňová místnost a aperitiv bar jsou umístěny přímo v hotelu, večeře jsou podávány v sousedním hotelu Rikli Balance (pův. Golf). Hotel Rikli Balance (pův. Golf) dále nabízí restauraci Veranda, ve které najdete velký výběr místních i mezinárodních pokrmů.

Termíny

Cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let v rodinném pokoji
  • vstup jednouy denně do termálních bazénů v Živa Wellness Centre sousedního hotelu Rikli Balance (Golf)
  • bohatý dětský animační program 
  • zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • dopravu
  • cestovní pojištění
  • turistickou taxu turistickou taxu 3,13 EUR/osoba/den, děti platí 1,56 EUR/osoba/den
  • registrační taxa 1 EUR/osoba/pobyt

Doplňující informace o ceně

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK

Itinerář

Typ dopravy: vlastní

Praha - Bled: cca 570 km
Brno - Bled: cca 480 km
Zlín - Bled: cca 520 km

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.