Český Krumlov - hotel Bellevue 4*

Popis

Hotel Bellevue Český Krumlov má velmi dlouhou a zajímavou historii. První písemná zmínka o budově pochází již z roku 1561, kdy byl majitelem jistý Hans Wasserhansl. Jeho syn, pekař Hans, zde žil ještě v prvním desetiletí 17. století. Pekařství se zde věnovali i nadále, v letech 1655 - 1778 dům vlastnila rodina Porthů. Roku 1798 objekt vyhořel, ale pekárna zde fungovala i dlouho potom. V roce 1870 požádal tehdejší majitel Tomáš Soukup o povolení přestavby domu "U Města Vídně" pro "účelnější vybavení zájezdní hospody".

Od té doby se zde začali ubytovávat první hosté. Roku 1929 přikoupil Jiří Kerschbaum ještě tři samostatná křídla vedlejší budovy bývalého kláštera s cílem navýšit kapacitu. V letech 1929 - 1931 byla na místě staršího křídla postavena třípatrová hotelová budova s křídlem kuchyně. Roku 1934 byl vyzdvižen nový krov a podkroví. Od té doby až dosud se hotel neustále vylepšuje a rekonstruuje tak, aby mohl co nejlépe sloužit právě Vám, našim drahým hostům.

Pobyt v Hotelu Bellevue není jen o krásných pokojích. Nabízíme širokou škálu doplňkových služeb, které můžete jako náš host do sytosti využívat. V případě, že nebudete mít chuť vyrazit do rušného středověkého města, můžete si užít vše, co nabízíme uvnitř hotelu. Letní zahrada a Lounge jsou ideálním místem pro trávení volného času během léta. Relax si zde můžete dopřát u dobrého vína či osvěžujícího cocktailu.

Toto místo je svou intimitou v Českém Krumlově naprosto ojedinělé a bezkonkurenční. Ani během zimy však nepřijdete zkrátka - Gourmet Restaurant Le Jardin Vám díky své vytříbené zážitkové gastronomii a útulným prostorům krásně poslouží. Hotelový concierge dá ta nejlepší doporučení na procházky po městě i na právě probíhající akce, zajistí transfery, parkování a další služby. Těšíme se na Vás!

ROMANTIKA V BELLEVUE

IDEÁLNÍ PRO PÁRY
NÁŠ BESTSELER

Buďte alespoň na chvíli je vy dva. Hoďte všechny starosti za hlavu a přijeďte si k nám odpočinou a načerpat novou energii. Užijete si bezstarostný pobyt plný relaxace obklopeni jedinečnou krásou Českého Krumlova. 

 

V ČEM JE BALÍČEK VYJÍMEČNÝ

_________________

Ubytování pro dva v kategorii pokoje podle vlastního výběru
Olejová relaxační thajská masáž pro dva na 60 min
90 min privátní vířivky pro dva
60 min privátní sauny pro dva
Květinová výzdoba pokoje
Českokrumlovské perníčky
Láhev sektu
Možnost prodlouženého check-outu až do 13 hodin
Parkování po celou dobu pobytu
Bezplatné wifi připojení v celém hotelu
Mapa s turistickými okruhy a zajímavostmi po Krumlově a jeho okolí

 

TO NEJLEPŠÍ Z KRUMLOVA!

PRO MILOVNÍKY TURISTIKY A AKTIVNÍ DOVOLENÉ
PRO DĚTI ZDARMA

Užijte si krásy Krumlova a poznejte zajímavé příběhy a místa z dávných dob i současnosti. Nechte se okouzlit architekturou, tajemnými uličkami a krásnou přírodou.
Projdete si nejzajímavější místa ve svém tempu a beze spěchu. Jak sami, tak s osobním průvodcem. Osobně se přesvědčíte, proč je Krumlov považován za jedno z nejkrásnějších měst.

 

V ČEM JE BALÍČEK VYJÍMEČNÝ

_________________

Zvýhodněné ubytování pro dva
Dvouhodinovou prohlídka s osobním průvodcem, který se bude věnovat pouze Vám
Krumlov Card
Mapa s turistickými okruhy a zajímavostmi po Krumlově a jeho okolí
Českokrumlovské perníčky
Privátní saunu na 60 min
Prodloužený check-out až do 13:00
Ubytování pro dítě do 15 let zdarma na přistýlce
Voucher na dezert s kávou nebo čajem
Wifi připojení

Z jakých prohlídek s osobním průvodcem máte na výběr?
Historická prohlídka Českého Krumlova
Český Krumlov ve 20. století
Pivní procházka Českým Krumlovem
Noční prohlídka Českého Krumlova

Kam všude se s Krumlov Card podíváte?
Hradní muzeum a zámecká věž
Regionální muzeum
Museum Fotoatelier Seidel
Egon Schiele Art Centrum
Kláštery Český Krumlov

Ubytování

Název

Hotel Bellevue

Typ

hotel 4*

Vybavení pokoje

SUPERIOR POKOJ
Našich 43 Superior pokojů nabízí hostům kompletní vybavení o rozloze cca 18 m². Jsou rozmístěny ve všech budovách hotelu a nejčastěji mají výjimečný výhled na město. Tyto pokoje mají dvoulůžkové nebo Twin postele – oddělené. Design těchto hotelových pokojů odpovídá typické architektuře tohoto města.

 • velikost: 14 - 18 m²
 • velikost postele: king/twin
 • počet osob: 2 osoby
 • přistýlka/postýlka: ne/ano
 • orientace: Atrium a ulice Latrán, klášterní dvůr, Pivovarská ulice

DELUXE POKOJ
16 Deluxe pokojů nabízí hostům kompletní vybavení o rozloze cca 24 m². Jsou umístěny ve všech budovách hotelu a většinou poskytují kouzelný výhled na město, jeden z pokojů nabízí také kouzelný výhled na Státní hrad a Zámek Český Krumlov. Pokoje mají dvoulůžkové nebo Twin postele – oddělené. Do těchto pokojů lze umístit přistýlku. 

 • velikost: 18 - 26 m²
 • velikost postele: king/twin
 • počet osob: 2 osoby
 • přistýlka/postýlka: ano/ano
 • orientace: Atrium a ulice Latrán, klášterní dvůr, zámek

Služby

Sauna: Dopřejte svému tělu oddech a vychutnejte si chvíle strávené v naší sauně, která je známa svými blahodárnýmí účinky na zdraví člověka, a která působí preventivně proti nachlazení, chřipce a dalším nemocem. Příjemné prostředí a uklidňující atmosféra Vám pomohou načerpat novou energii a sílu. Sauna je pro naše hotelové hosty zdarma.

Další informace

V případě, že preferujete ubytování v centru Českého Krumlova a chcete, aby na Vás dýchala historie sama je pro Vás Hotel Bellevue tím správným místem! Hotel nabízí ubytování v 65 elegantních pokojích různých kategorií včetně několika prostorných apartmánů pro rodiny. 
V kategorii typu Superior naleznete 43 pokojů. Pokoje jsou umístěny ve všech budovách hotelu a nejčastěji poskytují výhled na město. Další možností je 16 pokojů v kategorii Deluxe, které mají velice útulný a vkusný design. Nevětší pohodlí Vám rádi nabídneme v rámci programu Bellevue Diamond. 2 Prezidentská apartmá, 4 Luxusní apartmány a atypický Suite jsou určené těm nejnáročnějším hostům. 
Protože se náš hotel nachází přímo v historickém jádru městské památkové rezervace, pokoje nejsou zatím vybaveny klimatizací. Na řešení právě pracujeme a zatím Vám velmi rádi zapůjčíme stolní ventilátor.
Strava

Strava

snídaně bohatý bufet

Poznámka

bufet

Další informace

Restaurace Le Jardin je kouzelná restaurace s 20 místy, ke které patří vinný sklípek se 40 místy a dále pak letní terasa s dalšími 45 místy. Vinný sklep poskytuje dostatečnou kapacitu pro soukromé oslavy, meetingy, nebo rodinné či firemní akce.  Celkové uspořádání restaurace je velmi elegantní a příjemné a odpovídá duchu celého hotelu. Jednoduše řečeno – restaurace Le Jardin
patří mezi TOP restaurace nejen v Českém Krumlově, ale i v celých jižních Čechách. Restauraci LE JARDIN získala ocenění jedinečnosti na Tripadvisoru díky její výjimečné kvalitě a zážitkové gastronomii. Suroviny jsou vždy čerstvé, díky čemuž může náš zkušený personál připravit sezónní MENU prvotřídní kvality.
 
Letní zahrada a Lounge jsou skvělým místem pro odpočinek ve volných chvílích během letních měsíců. Letní terasa má kapacitu až 45 míst a Lounge je tím pravým místem pro relaxaci u dobrého vína nebo cocktailu až pro dalších 40 osob. Toto místo je svou intimitou v Českém Krumlově naprosto ojedinělé a bezkonkurenční.

Termíny

Cena zahrnuje

 • služby dle zvoleného balíčku

Cena nezahrnuje

 • dopravu
Itinerář

Typ dopravy: vlastní

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.