Exkluzivní nabídky
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Romantické písečné pláže, průzračné moře, vlahý vánek a západ slunce. Menorca je stejně krásná, jako záhadná a vzrušující.
Čas zde plyne pomalu, klidně. Jako šeptaná katalánská romance. Budete jí viset na rtech a ona vás každé ráno přivítá svým úsměvem. Utonete v jejích barvách. A až doma vysypete z šatů poslední zrnka sněhobílého písku, bláznivě zatoužíte po návratu. Taková je dovolená na Menorce!
hotel
Hotelový komplex Club Hotel Aguamarina 3*+ je situován na severu ostrova v jedinečném prostředí zátoky Arenal d’en Castell, je obklopen zelení a v bezprostřední blízkosti prostorné písečné pláže. Transfer z letiště v Mahónu do hotelu je cca 25 km.
Hotelový komplex je zasazen do udržované zahrady a skládá se ze dvou budov, několika bazénů a sportovišť. Hotel nabízí krásné výhledy na záliv Arenal d’en Castell.
V rámci areálu Club Hotelu Aguamarina 3*+ naleznete vybavení a servis :
Hotel svým klientům nabízí ubytování ve standardních dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky.
Vybavení pokoje:
K hotelu přiléhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Protože hotel není bezprostředně na úrovni moře, dostanete se na pláž buď po širokých schodech, nebo po cca 100 metrů dlouhé svažující se cestě přizpůsobené pro jízdu s kočárkem. Slunečníky a lehátka jsou na pláži za poplatek.
polopenze
Klikněte na termín pro zobrazení příslušných cen
| 850 Kč | Svoz Jihlava - Letiště Praha - Jihlava |
| 950 Kč | Svoz Velké Meziříčí - Letiště Praha - Velké Meziříčí |
| 1 190 Kč | Dítě od 0 do 1,99 let ve dvoulůžkovém pokoji |
| 1 250 Kč | Svoz Prostějov - Letiště Praha - Prostějov |
| 1 300 Kč | Svoz Ostrava - Letiště Praha - Ostrava |
| 7 390 Kč | Příplatek za samostatný pokoj |
| 16 990 Kč | Dítě od 2 do 12,99 let ve dvoulůžkovém pokoji |
| 23 990 Kč | Senior 55+ ve dvoulůžkovém pokoji |
| 850 Kč | Svoz Jihlava - Letiště Praha - Jihlava |
| 950 Kč | Svoz Velké Meziříčí - Letiště Praha - Velké Meziříčí |
| 1 190 Kč | Dítě od 0 do 1,99 let ve dvoulůžkovém pokoji |
| 1 250 Kč | Svoz Prostějov - Letiště Praha - Prostějov |
| 1 300 Kč | Svoz Ostrava - Letiště Praha - Ostrava |
| 5 790 Kč | Příplatek za samostatný pokoj |
| 15 490 Kč | Dítě od 2 do 12,99 let ve dvoulůžkovém pokoji |
| 21 990 Kč | Senior 55+ ve dvoulůžkovém pokoji |
Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK