Country Hotel Skotsko

destinaceDestinace Skotsko
delka zajezduDélka zájezdu libovolná
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Country Hotel Skotsko
Cena od 2 850 Kč
Poslat poptávku

Jeden z nejluxusnějších skotských country hotelů leží přímo v srdci jihozápadního Skotska.

Hotelová zahrada je tvořena 4 akrovým lesem a zahradami Trigony, což umožňuje hostům neobyčejnou relaxaci. V kombinaci s excelentní rustikální kuchyní, místním přátelským personálem, nespočtem nabízených aktivit, které vám umožní prozkoumat tento skrytý kus Skotska, je to ta pravá dovolená.

Tento country house je ideálním základem pro objevování okolní přírody od mírných kopců po dramatické útesy na pobřeží Solway i večerní relaxaci v zahradách před sálajícím ohněm.

Nedaleká řeka Nith je přímo stvořená pro chytání lososů a hosté mohou tuto příležitost využít. Kromě rybaření je možné vyzkoušet si i střelbu.

Salmon and Sea Trout Fishing on the River Nith, fly-sea-fishing-holidays-scotland

Půjčení auta, ale také příjemná procházka z hotelových pozemků je skvělým způsobem jak prozkoumat tiché cesty, místní butiky nebo vesnici Thornhill.

Country house nabízí k zapůjčení nejen klasické soudobé vozy, ale také nádherné veterány na opravdu stylovou vyjížďku. Kdo touží po adrenalinu, může si pronajmout Land Rover a zažít off-road jízdu.

Dalšími nabízenými aktivitami přímo v country hotelu nebo jeho těsné blízkosti jsou např. projížďky na koni, golfové hřiště, sokolnická exhibice, půjčování kol, atd..

Dalšími agroturistickými zájezdy v naší nabídce jsou:
country house Toskánsko, venkovská Bretaň, country hotel Toskánsko, country dovolená Irsko, country house Itálie, agroturistika ve Skotsku, Anglický venkov, country house Španělsko, stylová country Provence, country hotel Korsika, luxusní country hotel Toskánsko, agroturistické Estonsko a luxusní country Mallorca

Doprava

Popř. můžeme zajistit leteckou dopravu.

Ubytování

Název: Trigony House Hotel
Typ:hotel
Vybavení pokoje:

Ve všech pokojích je WiFi přístup k internetu. Každý pokoj je originálně vybaven, takže má každý své vlastní kouzlo. Všechny pokoje mají soukromou koupelnu. Hotel nabízí 10 různých ubytování ve třech kategoriích: The Garden Suite, Superior Room, Classsic Room.

Classic Room - dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady Standard Room at Trigony House Hotel
Superior Room - King size postele, menší posezení Superior Room at Trigony House Hotel
The Garden Suite - King size postel, přízemí, výhled na hory Kier, soukromá zahrada, vlastní vstup do hotelu, lobby, oddělené posezení s výhledem The Garden Suite Conservatory

Služby:Domácí mazlíčkové povoleni.

Strava

Strava:snídaně / polopenze
Další informace:

V hotelové restauraci velmi pečlivě vybírají ingredience, využívají služby místních farmářů. Proto se vždy můžete ptát na původ vašeho jídla a zaručeně dostanete vyčerpávající odpověď. V minulém roce při oceňování skotských hotelů získala tato kuchyně dvě zlaté medaile.
Devilled Haggis on Brioche Toast

26.3484

Termíny

Ceny


2 898 Kč

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Country Hotel Skotsko

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.