Dovolená na anglickém venkově

destinaceDestinace Anglie
delka zajezduDélka zájezdu libovolná
typ ubytovaniTyp ubytování 5*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Dovolená na anglickém venkově
Cena od na vyžádání
Poslat poptávku
Video prohlídka: http://www.youtube.com/watch?v=MLkAm6z0fLw&feature=youtu.be


Pokoje i suity mají svůj originální desing, nenajdete žádné stejné. Právě tato individualita a styl jsou základem pro jedinečnost Pennyhill Park country hotelu.

Pozemek o rozloze téměř 500m2 zaručuje dostatek soukromí a prostoru nejen pro romantické procházky. Součástí country hotelu jsou i luxusní pětihvězdičkové lázně, tenisové kurty, kuchyně oceněná Michelin hvězdou a samozřejmostí je bezchybný a profesionální servis.

Lázně zahrnují osm venkovních a vnitřních bazénů (jeden s podvodní muzikou) a termální procedury, které se postarají o uvolnění těla i ducha.

Pro zajištění toho nejlepšího spánku country house nabízí extra služby, které se o něj postarají. Každá postel má ručně vyrobenou matraci, vždy máte na výběr z polštářového menu a malou pozorností, která určitě potěší je i snítka levandule pokládaná na polštář, takže ovečky před spaním určitě nebudete muset počítat.

Dalšími agroturistickými zájezdy v naší nabídce jsou:
country house Toskánsko, venkovská Bretaň, country hotel Toskánsko, country dovolená Irsko, country house Itálie, agroturistika ve Skotsku, Anglický venkov, country house Španělsko, stylová country Provence, country hotel Korsika, luxusní country hotel Toskánsko, agroturistické Estonsko a luxusní country Mallorca.

Doprava

Vlastní.
Lze zajistit letenky do Londýna s následným transferem.

Ubytování

Název: Pennyhill Park Hotel & The Spa
Typ:hotel 5*
Vybavení pokoje:

Hotel nabízí

dva typy pokojů:

Traditional - vkusně zařízené pokoje nabízející všechno co potřebujete pro spokojený pobyt. Průměrná velikost 24,4 m2.
Deluxe - tyto ložnice oproti Traditional nabízejí více prostoru a luxusnějšího vybavení. Průměrná velikost 29,1 m2.

dva typy suit:
okouzlující luxus a přitom elegantní styl na vás čeká ve velmi prostorných suitách. Všechny vymoženosti co byste očekávali od prvotřídního hotelu.

Exlusive Master - s úchvatným výhledem přes jezírko, ohromnou sprchou a velkým obývacim pokojem.
Magnolia / Tulip Tree - 52,52 m2.
Heywood -
82,21 m2.

několik apartmánů:

apartmány jsou nejvhodnějším ubytováním pro rodiny. Nabízí přepychové vybavení a dostatek prostoru s oddělenou ložnicí. Průměrná velikost 62,17 m2.

dva typy junior pokojů:

Traditional - Průměrná velikost 35,31 m2.

Deluxe - Průměrná velikost 84,73 m2.

Strava

Další informace:Šéfkuchař Michael Wignall oceněný dvěma Michelin hvězdami dokáže v kuchyni vykouzlit nevídané. Okusit jeho pokrmy je něčím opravdu nezapomenutelným a výjimečným.
26.4316

Termíny

Ceny


Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Dovolená na anglickém venkově

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.