Dovolená v termálech - Terme Ptuj, Slovinsko

Popis

V Terme Ptuj se můžete vydat do doby starých Římanů a dopřát si péči v římských lázní ve wellness centru hotelu. Zažijete svět relaxace.

Pokladnice tisíciletí, tak bývá označováno historické město Ptuj, nejstarší ve Slovinsku. Tradiční centrum vinařství, ale také známé termální lázně, ve kterých je bazén s teplotou vody přesahující 40 °C, aquapark, wellness oáza - to a mnohem víc je Ptuj. 

Termální Park Ptuj patří do největšího hotelového řetězce Slovinska Sava Hotels and Resorts. Hosté ubytovaní v hotelech Sava Hotels mají vstup do aquaparku v ceně ubytování. Termální park je postaven v římském stylu. Má k dispozici vůbec nejdelší systém vodních skluzavek a tobogánů ve Slovinsku. Termální park se rozprostírá na více než 4200 m2. Zahrnuje dvanáct bazénů, kde jsou umělé vlny, skluzavky a tobogány, podvodní masáže, vířivé vany a sto šedesát metrů dlouhý protiproud.

Vnitřní bazény zaujímají plochu přes 2100 m2. Šest bazénů nabízí zábavu pro každého rekreačního plavce, děti i všechny, kdo mají rádi poklidnou atmosféru. Odvážnější mohou využít zimní skluzavku a plavání venku, přičemž děti si mohou hrát v dětském bazénku. Dvě vířivé vany, terapeutický bazén a podvodní masáže poskytnou relaxaci každému.

Venkovní bazény pokrývají plochu 3500 m2 a nabízejí několik menších bazénů, plavecký bazén s olympijskými rozměry a bazén s umělými vlnami. K dispozici pro návštěvníky je také protiproudová řeka (o délce 1600 m) i věž s vyhlídkovou plošinou.

Ptuj je město ve slovinském Dolním Štýrsku u hranic s Chorvatskem. Nachází se 27 km na jihovýchod od Mariboru. Název města pochází z dob císaře Trajána, který dal tehdejší osadě statut města a pojmenoval ho Colonia Ulpia Traiana Poetovio.

Ubytování

Název

Grand Hotel Primus ****

Typ

hotel 4*

Vybavení pokoje

Každý pokoj má balkon. K vybavení 119 klimatizovaných pokojů v zařízení Grand Hotel Primus patří mimo jiné minibar a vestavěný trezor. Na pokojích je k dispozici vysokorychlostní internet. Na pokojích je televize s plochou obrazovkou, psací stůl a telefon s přímým voláním bez zpoplatnění místních hovorů. V hotelu jsou dále k dispozici například: vysoušeč vlasů a hodiny s rádiem. 

Služby

Hotel nabízí plně klimatizované pokoje, lobby, restauraci, bar, noční klub, konferenční sály, 700 m2 termálních bazénů, 400 m2 saun, 700 m2 wellness centra, posilovnu a obchod se suvenýry. 
 
-Bezplatné parkování  
-Garáž na parkování  
-Masáže a lázeňské procedury
-Parkování (s přirážkou)  
-Parní komora  
-Podávání jídel do pokoje (omezené hodiny)
-Pomoc na cestách  
-Sauna  Spa
-Vícejazyčný personál
-Dětský klub
-Doprava na letiště  
-Kadeřnictví
-Posilovna
 
Služby pro firemní a společenské akce
-24hodinová recepce  
-Centrum kancelářských služeb
- Multiple large conference rooms
-Půjčovna aut na místě  
-Společenské místnosti (pro malé skupiny)  
-Vybavení pro bankety 

Další informace

Tento hotel byl otevřen v září 2007. Byl pojmenován po nejvýznamnější osobě zodpovědné za historické události roku 69 (volba Vespania císařem), Marku Antoniu Primusovi, který zároveň jako první zmínil město Ptuj (Poetovio).

Strava

Strava

polopenze

Poznámka

švédské stoly

Další informace

K dispozici je pokojová služba s omezeným provozem. 

Termíny

Cena zahrnuje

  • polopenzi
  • 2x denně vstup do aqua parku Thermal Park (bazény, koupele, sauna)
  • neomezený vstup do hotelových termálních bazénů Vespasianus a to i v den příjezdu a celý den v den odjezdu
  • slevu na využití saun Flavia
  • Wi-fi připojení

Cena nezahrnuje

  • dopravu
  • turistická taxa 2,50 EUR za osobu/den a registrační poplatek 1 EUR/osoba/pobyt
  • cestovní pojištění

Doplňující informace o ceně

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK

Itinerář

Typ dopravy: vlastní

Z Brna 412 km

Z Prahy 606 km

Ze Zlína 510 km

Z Ostravy 583 km

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.