Popis

Holandsko je krajina rovná jako stůl, a přesto vás neomrzí. Je protkána neskutečnou sítí vodních kanálů, zastavěná nádhernými historickými městy a posetá roztomilými vesnicemi, mezi nimiž se na loukách pasou ovce a krávy. Idylická země, jež svou veselou barevností, upraveností a precizností připomíná krajinu z pohádek. Svým rovinným charakterem je přímo stvořená pro lehčí cyklistiku. Pojeďte s námi na pohodové hvězdicové výlety v zemi cyklostezek, větrných mlýnů, písečných dun, dřeváků a sýra.

Náročnost:

Máte-li rádi zájezdy na kole, ale přitom nemusíte těžká stoupání, je pro vás Holandsko ideální země. Průměrně najedeme 50 - 60km denně a většinou je možné zkrácení denní trasy.

Ubytování

Typ

bungalovy

Vybavení pokoje

4 lůžkové bungalovy v blízkosti pláže u Den Haagu. Bungalov má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, sociální zařízení a zázemí s venkovním posezením.
Upozornění k ubytování: Nutné vlastní toaletní potřeby. Každý musí mít 20 ,-Eur na vratnou kauci.

Strava

Strava

beze stravy

Další informace

Stravování:

je vaší individuální záležitostí. Bungalov je vybaven kuchyňkou se základním vybavením.

Termíny

Cena zahrnuje

  • 7 x nocleh v bungalovech
  • veškerou dopravu osob a kol zahraničním autobusem
  • barevné elektronické informační a mapové materiály
  • pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění proti úpadku CK a programového vedoucího 

Cena nezahrnuje

  • Lázeňskou taxu 2,- Eur/os/den 
  • případné vstupy do památkových a jiných objektů během celého zájezdu.

Fakultativní příplatky

  • 4 600,- příplatek za neobsazené lůžko

Doplňující informace o ceně

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK

Itinerář
Den Místo Příjezd Odjezd Popis
1. : Odjezd z Prahy- noční přejezd přes Německo.
2. Dopolední zastávka na hranicích Německa a Belgie v městě Maastricht, 2 hodinová individuální prohlídka. Odpoledne příjezd do místa ubytování na předměstí Haagu.
3. BUS – KOLO – BUS …… „ Podél řeky Vecht. “ Autobus nás doveze do Maartenjsdyku u Utrechtu, kde začíná etapa po značených cyklistických stezkách, podél řeky Vecht až do Naardenu, (historické město, muzeum J. A. Komenského). U Naardenu bude čekat bus, kterým dojedeme zpět do místa ubytování. (etapa 58km - dojezd do místa ubytování autobusem)
4. BUS – KOLO – BUS .… „ Za holandskou minulostí .“ Autobusem se přesuneme ke skanzenu Zaanse Schans. Po jeho prohlídce nasedneme na kola a po značených nenáročných stezkách dojedeme na ostrůvek Marken a odtud podél moře do rybářské vesničky Volendamu. Zde čeká autobus a doveze nás zpět do místa ubytování. (etapa 45km - dojezd do místa ubytování autobusem)
5. BUS – KOLO … „ Podél moře, písečných dun a pláží. “ Autobusem dojedeme k parku Keukenhof, který se proslavil výstavami jarních cibulovin. Cyklostezky mezi květinovými zahradami nás dovedou až k moři a dále mezi písečnými dunami přes malebná přímořská letoviska Nordwijk a Katwijk dojedeme až na předměstí Haagu do místa našeho ubytování. (etapa 46km - dojezd do místa ubytování)
6. volný den, individuální program. Během něho je možno navštívit centrum Den Haagu a Delft (okruh 40km)
7. BUS – KOLO – BUS… „ Sýrové trhy v Goudě a větrné mlýny podél řeky Lek.“ Autobusem dojedeme do města Gouda. Po jeho prohlídce a návštěvě tradiční aukce sýrů vyrazíme na kole po značených cyklostezkách k řece Lek, trajektem přejedeme do parku větrných mlýnů Kinderdijk a proti proudu řeky dojedeme do městečka Schoonhovenu, kde čeká autobus a odveze nás zpět do místa ubytování. (etapa 48km - dojezd do místa ubytování autobusem)
8. BUS – KOLO – BUS… „ Ostrovní svět Zeeland. “ Autobusem se přesuneme na jih země do provincie Zeeland. Po cyklostezkách klidnou ostrovní krajinou kolem mořských zátok a pláží, přes mosty a hráze dojedeme až městečka Zierikzee, kde po prohlídce města naložíme kola a vrátíme se zpět do místa ubytování autobusem. (etapa 55km - dojezd do místa ubytování autobusem)
9. po vyklizení bungalovů odjezd autobusem do Amsterdamu, individuální prohlídka města, noční přejezd do ČR
10. příjezd do Prahy v brzkých ranních hodinách

Typ dopravy: autobusem

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.