Hotel Central Park****

Popis

HOTEL

Od 1.10. 2021 je otevřen nový designový hotel Central Park. Hotel s vlastním wellness centrem se nachází v samém srdci poděbradské kolonády, nedaleko květinových hodin. Omlouváme se, budova je již plně funkční, avšak některé vedlejší prostory jsou stále v procesu finálního dokončování. Restaurace bude otevřena od 1. 12. 2021. Dočasně v hotelu poskytujeme ubytování včetně snídaně. Polopenze zajišťujeme klientům, kteří si zakoupili wellness pobyt.

HISTORIE HOTELU

Tento soukromý dům s klinikou si nechal postavit na základě návrhů architekta Ing. Vojtěcha Kerharta v roce 1927 lékař Dr. František Eremiáš. Byl jedním ze čtyř lékařů, který stál při zrodu samotných lázní v Poděbradech.

Když v roce 1919 převzala celý lázeňský podnik od města jako bývalého majitele nově založená akciová společnost „Uhličité lázně a zřídla v Poděbradech", pozvali si čtyři místní lékaři, kteří také ordinovali ve zdejších lázních – dr. Bohumil Bouček, dr. Jakub Vondrovic, dr. František Eremiáš a dr. Otakar Rožánek, jako konciliáře známého pražského kardiologa prof. dr. Václava Libenského. Ti všichni totiž na základě svých praktických zkušeností s dosavadní lázeňskou terapií věděli, že nejblahodárněji účinkuje poděbradská minerálka při léčení nemocí srdce a oběhového ústrojí. Profesor Libenský rád jejich pozvání přijal. Když se totiž po promoci stal asistentem u známého profesora Thomayera, specializoval se na nemoci vnitřní, zejména na kardiologií (v roce 1916 byl jmenován řádným profesorem a přednostou polikliniky Univerzity Karlovy).

My bychom rádi na toto poslání navázali individuální péčí o hosty a pečovali o jejich fyzickou i duševní stránku v rámci celostního zdraví. Věříme, že díky sociálním sítím se časem více dozvíme od případných potomků pana Dr. Eremiáše a doplníme tak historii této budovy.

Ubytování

Název

Hotel Park****

Typ

hotel

Vybavení pokoje

Pokoj Superior je pohodlně vybavený jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj. Na hotelu se jich nachází celkem 6 (102, 202, 206, 207, 306, 307).

Vybavení pokoje
minibar, trezor, TV, telefon, internet – optika, klimatizace, fén, župan, pantofle, ručníky, toaletní potřeby, hotelová kosmetika L´OCCITANE, toaleta, koupelna se sprchou nebo vanou, šatní skříň, psací stůl, k

18 - 20 m2

Typ postele
1 manželská postel

Výhled
do zahrady prvorepublikové vilky nebo na kolonádu do parku

Poloha
2-4 NP

Pokoj Deluxe jsou velmi světlé díky francouzským oknům, některé pokoje disponují designovou prosklenou koupelnou s volně stojící vanou, jiné zahrnují kuchyňky včetně vybavení a jsou vhodné pro dlouhodobé pobyty, dva z pokojů mají vlastní balkón.

Na hotelu se nachází celkem 14 pokojů Deluxe, ze kterých 4 pokoje mají koupelnu s vanou (103, 104, 105, 106, 203, 204, 205, 302, 303, 304, 305, 401, 402, 403, 404).

Vybavení pokoje
minibar, trezor, TV, telefon, internet – optika, klimatizace, fén, župan, pantofle, ručníky, toaletní potřeby, hotelová kosmetika L´OCCITANE, toaleta, koupelna, sprcha nebo vana, šatní skříň, psací stůl, křesílka, Nespresso kávovar a set na čaj / kuchyně, některé pokoje jsou navíc vybaveny jídelním stolem a židlemi, pohovkou (103, 203, 303).

Velikost pokoje
25 – 30 m2

Typ postele
1 manželská postel nebo 2 oddělená jednolůžka, možnost umístění přistýlky

Výhled
na kolonádu do parku

Poloha
2 – 5 NP

 
 

APARTMÁ

Apartmá jsou na hotelu k dispozici 3 (pokoj 101, 201, 301), všechna se skládají z obývacího prostoru s pohovkou, kuchyní a jídelním stolem se židlemi. Tyto pokoje jsou vhodné pro dlouhodobé pobyty.

Vybavení pokoje
minibar, trezor, TV, telefon, internet – optika, klimatizace, fén, župan, pantofle, ručníky, toaletní potřeby, hotelová kosmetika L´OCCITANE, toaleta, koupelna, sprcha nebo vana, šatní skříň, psací stůl, křesílka, plně vybavené kuchyně, Nespresso kávovar a set na čaj , jídelní stůl se židlemi, pohovka.

Velikost pokoje
37 m2

Typ postele
1 manželská postel nebo 2 oddělená jednolůžka, možnost umístění přistýlky

Výhled
do zahrady prvorepublikové vilky

Poloha
2 – 4 NP

KING AND QUEEN APARTMÁ

Tato apartmá jsou na hotelu k dispozici 2 (propojení pokojů 401 a 402 nebo 403 a 404). Tyto pokoje jsou vhodné pro dlouhodobé pobyty.

Vybavení pokoje
minibar, trezor, TV, telefon, internet – optika, klimatizace, fén, župan, pantofle, ručníky, toaletní potřeby, hotelová kosmetika L´OCCITANE, toaleta, koupelna, sprcha a vana, šatní skříň, psací stůl, křesílka, plně vybavené kuchyně, Nespresso kávovar a set na čaj , jídelní stůl se židlemi, pohovka.

Velikost pokoje
55 - 60 m2

Typ postele
1 manželská postel nebo 2 oddělená jednolůžka, možnost umístění přistýlky

Výhled
na kolonádu do parku

Poloha
5 NP

 

Služby

SPA

Naše beauty & spa centrum Vás příjemně odpoutá od každodenních starostí a zaplaví Vaši duši vlnou relaxace.  Široká nabídka masáží, zábalů, rituálů a beauty služeb Vám umožní najít to nejlepší pro Váš odpočinek. Jednotlivé služby postupně otevíráme od 1.10.2021.

Bude se o Vás starat pečlivě vybraný tým terapeutů, kteří patří ke zkušeným odborníkům wellness péče.

Smyslem naší práce je pracovat s celistvým tělem. V souladu s touto myšlenkou je Vašemu pobytu přizpůsobeno stravování v rámci zdravého životního stylu a vyváženého jídelníčku, dále pořádáme různé kurzy zaměřující se na sebe rozvoj, zdraví a duševní hygienu. Během pobytu je hostům k dispozici jógový a meditační sál s panoramatickým výhledem do parku z pátého podlaží.

Provozní doba wellness centra pro ubytované hosty
Denně od 08:00 hod do 21:00 hod

Pro případné dětské návštěvníky je vyhrazen čas 14:00 – 16:00 hod.

VEŘEJNÉ WELLNESS CENTRUM NABÍZÍ:

  • prostornou finskou saunu se solným panelem/ bylinkovou saunu
  • mentolovou nebo levandulovou parní lázeň
  • ochlazovací bazének s ledovou vodou
  • odpočívárnu – klidová zóna s relaxační hudbou
  • sprchy

Vstup do wellness: 350 Kč/ 120 min

V ceně vstupu mají hosté vždy župan, pantofle, ručníkový servis a také drobné občerstvení v podobě pitného režimu (čaj, voda, ovoce a ořechy).

Z DALŠÍCH SLUŽEB VÁM U NÁS RÁDI ZAJISTÍME:

  • privátní whirlpool pro 4 osoby s teplotou vody 36°C v ceně 850 Kč/ 60 min
  • masáže 55 min/ 25 min  v ceně 900 Kč/ 450 Kč
  • mobilní manikúru s gel lakem  650 Kč/ 90 min
Strava

Další informace

RESTAURACE

Zážitkové snídaně a kvalitní káva, denní bistro s kavárnou, večeře formou á la carte/ večerní rauty.

Kdy nás můžete navštívit?

Snídaně – 8:00 - 10:00
Oběd formou denního bistra – 12:00 - 18:00
Večeře – 18:00 - 21:30

Termíny

Doplňující informace o ceně

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK

Itinerář

Typ dopravy: vlastní

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.