Hotel Eco Resort Spa Snovik

Popis

Slovinsko je zemí mnoha neobyčejných přírodních a kulturních krás. Poznejte s námi jeho nedotčenou přírodu, majestátní Alpy či průzračné hladiny slovinských jezer Bled a Bohinj.

 

Milovníci historie zajisté ocení i půvaby “slovinských Benátek” – města Piran. Každodenní zasloužený odpočinek pak nejdete v termálních lázních Snovik, které jsou od resortu vzdáleny maximálně 400 metrů. Okolí lázní je obklopeno krásnými zelenými lesy, které můžete objevovat díky množství turistických a cykloturistických tras.

 

 

 

1. den: ODJEZD DO SLOVINSKA, UBYTOVÁNÍ

V ranních hodinách odjezd z Prahy do Slovinska. Ubytování v hotelu Eco Resort Spa Snovik 4*.

 

2. den: Pěší výlet - NÁHORNÍ PLOŠINA VELKA PLANINA

Nenechte si ujít pěší výlet (s možností využití lanovky – za poplatek) na náhorní plošinu Velka Planina, kde se dosud nacházejí tradiční pastýřské chýše a mezi nimi kostelík, který navrhl známý architekt Josip Plečnik. Planina nabízí úchvatné výhledy na Kamninské a Savinjské Alpy. Přímo v salaších pak budete moci ochutnávat typické místní speciality (za poplatek).

 

Odpoledne se vydáte do nejnavštěvovanější dendrologické zahrady Slovinska Arboreta Volčji Potok (za poplatek). Projdete si 80 hektarový park, kde je zpravidla každý měsíc zasvěcen určitým skupinám rostlin v závislosti na ročním období, jako jsou traviny, růže, balkonové květiny. Po návratu na hotel možnost koupání a odpočinku.

 

Slovinsko - dovolená pro seniory 55+ foto 4

 

3. den: POBYT V LÁZNÍCH, Fakultativně MĚSTO PIRAN

Nechte se okouzlit městem Piran, které je pro mnohé nejkrásnějším slovinským městečkem při pobřeží Jadranu. Piran bývá často přezdíván slovinskými Benátkami. Město vás okouzlí úzkými křivolakými uličkami a neopakovatelnými výhledy z městského opevnění. Vzhledem k tomu, že Piran leží v blízkosti italských hranic, a že ho provázela italská minulost, bude vás zde doprovázet italská atmosféra na každém kroku. Dále uvidíte nejseverněji položené saliny Středozemního moře, kde se již po dlouhá léta těží výborná sůl. Po návratu na hotel možnost koupání a odpočinku.

 

Celodenní fakultativní výlet, cena 35 EUR.

 

Slovinsko - zájezdy pro seniory 55+ foto 3

 

4. den: POBYT V LÁZNÍCH

Koupání v termálním bazénu, či pěší vycházky do okolí.

 

5. den: Pěší výlet - JEZERO BOHINJ A JEZERO BLED

Vydejte se k jezeru Bohinj, které leží v Triglavském národním parku a patří k nejvyhledávanějším přírodním lákadlům Slovinska. Lanovkou vyjedete na horu Vogel (1540 m. n. m.) (za poplatek). Z vrcholu této hory se vám naskytnou úžasné výhledy na jezero Bohinj.

 

Dále poznáte nejznámější slovinské jezero Bled, které bývá přezdíváno “Ráj pod Triglavem“. Okolo jezera se vydáte pěší procházkou, během které si užijete atmosféru jeho břehů, jež obklopují majestátní hory. Uprostřed jezera stojí na malém ostrůvku kostelík, symbol tohoto jezera. Uvnitř kostela se nachází tzv. zvon splněných přání. K ostrůvku Blejsky otok budete moci podniknout vyjížďku lodičkou (za poplatek), a pak navštívíte strážní hrad, který se vypíná na skalním výběžku nad jezerem.

 

Po návratu na hotel možnost koupání a odpočinku.

 

Slovinsko - termály pro seniory 55+ foto 5

 

6. den: POBYT V LÁZNÍCH, Fakultativně MĚSTO LUBLAŇ

Užijte si volný den procházkami po okolí nebo pojeďte na fakultativní výlet do Lublaně, hlavního „zeleného“ města Slovinska. Vydejte se po stopách architekta Jože Plečnika, díky jehož dílům dostala Lublaň unikátní charakter, a který se také významně podílel na úpravách Pražského hradu.

 

Celodenní fakultativní výlet, cena 30 EUR.

 

Slovinsko pro seniory 55+ termální lázně - foto 3

 

7. den: ODJEZD DO ČESKÉ REPUBLIKY

Po snídani odjezd zpět do České republiky.

 

Poznámka k programu:

 

  • Fakultativní výlety budou uskutečněny pouze za předpokladu naplnění minimálním počtem účastníků.

 

  • Změna programu vyhrazena.

 

  • Nabídka a ceny jsou orientační, aktuální nabídka na místě u delegáta.

 

  • V cenách nejsou zahrnuty vstupy. Orientační kapesné na vstupy 48 EUR.

 

  • Délka polodenního výletu je zpravidla 3-4 hodiny a celodenního výletu 8-10 hodin.Ubytování

Typ

hotel

Vybavení pokoje

HOTEL

 

Čtyřhvězdičkový Hotel Eco Resort Spa Snovik je situován v srdci Kamnických a Savinjských Alp. Nachází se 30 km od Lublaně a 9 km od městečka Kamnik v údolí Tuhinj. Okolí hotelu tvoří lesy, louky, pole, sady a kopce náhorních plošin Velika Planina a Menina Planina, které přímo vybízejí k procházkám a vyjížďkám na kole. Hotel svým klientům nabízí ubytování ve standardních dvoulůžkových pokojích s možností vstupu do termálních bazénů.

 

V rámci Resortu Eco Spa Snovik 4* naleznete vybavení a servis:  • 2lůžkové pokoje

 

  • recepce

 

  • restaurace

 

  • bar

 

  • venkovní bazén (otevřený v závislosti na počasí)

 

  • vnitřní termální bazén

 

  • terasa s lehátky a slunečníky

 

  • 2x denně bezplatný vstup do termálních bazénů

 

  • aqua aerobic

 

  • za poplatek: sauna, masáže, kosmetika

 

  • zdarma zapůjčení hůlek na nordic walking

 

  • zdarma zapůjčení silničních kol (horská kola jsou za poplatek)POKOJE

 

Hotel svým klientům nabízí standardně vybavené 2lůžkové pokoje.

 

Vybavení pokoje:  • balkon (za poplatek)

 

  • TV

 

  • Wi-Fi (zdarma)

 

  • koupelna s WC

 

  • fén

 

  • klimatizace/ topení

 

  • telefonStrava

Strava

polopenze

Termíny

Klikněte na termín pro zobrazení příslušných cen

Cena zahrnuje

autobusovou dopravu Praha – Snovik – Praha (s možností nástupu v Jihlavě a Brně) 6 nocí s polopenzí v resortu Eco Resort Spa Snovik 4*, ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím transfery dle programu služby česky/ slovensky hovořícího průvodce během celého zájezdu garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Cena nezahrnuje

příplatek  2 500 Kč za jednolůžkový pokoj příplatek  2 250 Kč za plnou penzi případné fakultativní výlety a vstupy pobytovou taxu ve výši 2,5 EUR / os. / noc, splatnou na místě jednorázový registrační poplatek 2 EUR / os. / pobyt, splatný na místě jízdné lanovkami cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie (pokud je vyžadován) RT-PCR test (cca 814 Kč) a/nebo Rapid Antigen test (cca 201 Kč) na COVID-19

Doplňující informace o ceně

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK

Itinerář

Typ dopravy: autobusem

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.