Hotel Galidon Thermal & Wellness Park

Popis

Zavřete oči a nechte se unášet podmanivým šuměním průzračně čistého moře obklopeného kouzelnými plážemi. To vše v těsném sevření sytě zelených kopců a krajiny protkané fascinující exotickou vegetací, z níž se vám bude tajit dech.


Sopečný původ dělá z Ischie jedny z největších přírodních lázní v Evropě. Všudypřítomné termální prameny svými léčivými účinky pohladí nejen tělo, ale i duši. Objevte s námi ostrov věčného mládí v celé jeho kráse a na vlastní oči se přesvědčte, jak pohádková dokáže být dovolená v tomto malebném koutě Itálie, v srdci Neapolského zálivu.


MALEBNÁ ISCHIA

Ostrov Ischia se nachází v Neapolském zálivu v kouzelné oblasti Kampánie a je obklopen Tyrhénským mořem. Se svou rozlohou 46,33 km² patří k největším a zároveň i nejkrásnějším ostrovům celého regionu. Díky svému vulkanickému původu je jeho povrch převážně hornatý, avšak s bohatou vegetací, která mu propůjčila přezdívku „zelený ostrov“.Svému sopečnému původu vděčí Ischia za poklad v podobě termálních a minerálních pramenů, které jsou zdejší raritou. Na celém ostrově se nachází více jak 100 pramenů o různé teplotě, které byly k terapeutickým účelům poprvé využity již ve středověku a k léčbě mnoha zdravotních neduhů jsou hojně využívány i v současnosti.


Ischia se pyšní nádhernou přírodou i čistým mořem s krásnými plážemi. Je tak ideálním místem k dovolené plné odpočinku i poznávání.LÁZEŇSKÁ HVĚZDA

Ischia se ve světě proslavila především jako vyhledávané ostrovní lázně a zdejší minerální prameny jsou jejím největším přírodním bohatstvím.To, že místní voda léčí, věděli již obyvatelé dávného starověku. Dnes léčivé a relaxační účinky termálních pramenů využívají návštěvníci z celého světa. Horké i studené prameny denně pomáhají s léčbou pohybového aparátu, revmatických a gynekologických onemocnění, bronchitidy, astmatu či k léčbě kožních chorob a rehabilitacím po chirurgických zákrocích. K léčbě se využívají především ozdravné koupele, bahenní zábaly, inhalace a kosmetické procedury.


Lázeňství má na Ischii dlouhou tradici a nachází se zde několik proslulých termálních lázní. Obvykle se skládají z bazénů s termální i mořskou vodou, římské sauny a písečných plážích s vývěry horké vody. Mezi ty nejoblíbenější patří termální lázně Poseidonovy zahrady a Negombo.


Více o Ischii..Ubytování

Typ

hotel

Vybavení pokoje


HOTEL


Čtyřhvězdičkový hotel Galidon Thermal & Wellness Park leží nad vyhlášenou pláží Citara a termálním parkem Poseidonovy zahrady (800 m – 15 min. chůze nebo možnost hotelové dopravy). Během pobytu se budete těšit z přátelské atmosféry i mnoha středomořských rostlin ve zdejší zahradě, která vám poskytne to pravé útočiště pro vaši odpočinkovou dovolenou. Hostům je k dispozici 5 bazénů a oblíbené wellness centrum poskytující zkrášlující i léčebné procedury. Pro vaše pohodlí budete mít k dispozici taktéž hotelovou kyvadlovou dopravu, která vás zdarma přepraví na krásnou pláž Citara, nebo do centra Foria. Nedaleko hotelu najdete obchůdek s potravinami, restaurace a autobusovou zastávku.


Transfer z letiště v Neapoli je cca 50 km a cca 1-1,5 hodiny plavby trajektem na ostrov Ischia.


V rámci hotelu Galidon Thermal & Wellness Park 4* naleznete vybavení a servis: • recepce

 • restaurace

 • bar

 • venkovní bazény (velký termální bazén s vodou o teplotě 35 až 38°C, sladkovodní bazén, malý termální bazén s vodou o teplotě 35 až 38°C, relaxační bazén s hydromasáží)

 • vnitřní termální bazén s hydromasáží

 • Kneippův chodník

 • sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma)

 • Wi-Fi (zdarma)

 • wellness centrum Orchidea (masáže, bahenní zábaly a masáže, kraniosakrální terapie, estetické procedury, atp., vše za poplatek)

 • hotelová kyvadlová přeprava na pláž (zdarma)


POKOJE


Hotel svým klientům nabízí dvoulůžkové pokoje v tradičním středomořském stylu.


Vybavení pokoje: • balkon nebo terasa

 • minilednička

 • TV

 • koupelna s WC

 • fén

 • Wi-Fi (zdarma)

 • trezor (zdarma)

 • telefon

 • klimatizace


STRAVOVÁNÍ


V ceně vašeho zájezdu je zahrnuta polopenze. Snídaně probíhají formou bufetu, večeře jsou servírované s možností bohatého výběru ze salátového bufetu. Restaurace hotelu Galidon nabízí pokrmy připravené z kvalitních surovin, často pocházejících z rodinné zahrady. Uvařeny jsou vždy podle starých místních receptů a tradic.


PLÁŽ


Hotel je umístěn nad krásnou písečnou pláží Citara, ke které se dostanete pěšky (cca 700 metrů), částečně po schodech, zkratkou přes sousední hotelový areál, nebo hotelovým minibusem (zdarma). Slunečníky a lehátka jsou dostupné za poplatek.AKTIVITY • Termální Park Poseidonovy zahrady (cca 800 metrů, částečně po schodech, zkratkou přes sousední hotelový areál)Strava

Strava

polopenze

Termíny

Klikněte na termín pro zobrazení příslušných cen

09.05.2024 - 19.05.2024

850 Kč Svoz Jihlava - Letiště Praha - Jihlava
950 Kč Svoz Velké Meziříčí - Letiště Praha - Velké Meziříčí
1 150 Kč Svoz Prostějov - Letiště Praha - Prostějov
1 190 Kč Dítě od 0 do 1,99 let ve dvoulůžkovém pokoji
1 200 Kč Svoz Ostrava - Letiště Praha - Ostrava
3 990 Kč Příplatek za samostatný pokoj
20 490 Kč Dítě od 2 do 12,99 let ve dvoulůžkovém pokoji
24 490 Kč Senior 55+ ve dvoulůžkovém pokoji

19.05.2024 - 26.05.2024

850 Kč Svoz Jihlava - Letiště Praha - Jihlava
950 Kč Svoz Velké Meziříčí - Letiště Praha - Velké Meziříčí
1 150 Kč Svoz Prostějov - Letiště Praha - Prostějov
1 190 Kč Dítě od 0 do 1,99 let ve dvoulůžkovém pokoji
1 200 Kč Svoz Ostrava - Letiště Praha - Ostrava
2 790 Kč Příplatek za samostatný pokoj
19 490 Kč Dítě od 2 do 12,99 let ve dvoulůžkovém pokoji
21 490 Kč Senior 55+ ve dvoulůžkovém pokoji

03.10.2024 - 11.10.2024

850 Kč Svoz Jihlava - Letiště Praha - Jihlava
950 Kč Svoz Velké Meziříčí - Letiště Praha - Velké Meziříčí
1 150 Kč Svoz Prostějov - Letiště Praha - Prostějov
1 190 Kč Dítě od 0 do 1,99 let ve dvoulůžkovém pokoji
1 200 Kč Svoz Ostrava - Letiště Praha - Ostrava
3 190 Kč Příplatek za samostatný pokoj
19 490 Kč Dítě od 2 do 12,99 let ve dvoulůžkovém pokoji
22 490 Kč Senior 55+ ve dvoulůžkovém pokoji

Doplňující informace o ceně

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK

Itinerář

Typ dopravy: letecky

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.