Katalánský country house

destinaceDestinace Španělsko
delka zajezduDélka zájezdu libovolná
typ ubytovaniTyp ubytování 4*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Katalánský country house
Cena od na vyžádání
Poslat poptávku

10km od pobřeží v krásné zahradě s venkovním bazénem sídlí tradiční katalánský venkovský dům Mas Tapiolas z 18. století. 

Tento country house je ideálním pro rodiny s dětmi díky velké zahradě, pro páry díky romantickému zázemí i pro team-buildingové zájezdy díky čtyřem meeting halám a salonkům několika typů i velikostí.

Hotelové lázně přímo lákají k tomu, abyste se nechali hýčkat a rozmazlovat. Spojením toho nejlepšího z přírody a unikátních procedur vznikla ideální symbióza mezi krásou a zdravím. Vstup do krytého bazénu, jacuzzi a sauny je při pobytu zdarma. Masáže jsou na objednání.

V hotelovém areálu se nachází také tenisový kurt, lze si pronajmout auto, kola; personál může zařídit vyjížďky na koni.

Dalšími agroturistickými zájezdy v naší nabídce jsou:
country house Toskánsko, venkovská Bretaň, country hotel Toskánsko, country dovolená Irsko, country house Itálie, agroturistika ve Skotsku, Anglický venkov, country house Španělsko, stylová country Provence, country hotel Korsika, luxusní country hotel Toskánsko, agroturistické Estonsko a luxusní country Mallorca

 

Doprava

Parkování zdarma.
Popř. můžeme zajistit leteckou dopravu.

Ubytování

Název: Sallés Hotel Mas Tapiolas
Typ:hotel 4*
Vybavení pokoje:

Hotel nabízí tři druhy pokojů: Standard, Family a Garden.

Standard - elegantní dvoulůžkové pokoje o rozloze 30m2, s velkými okny, terasou a nepřekonatelným výhleden na údolí Solius. Vybavení: minibar, TV, internet, soukromá koupelna s župany a bačkorami.
Family - pokoje v provensálském stylu o rozloze 40m2, s dvoulůžkem s nebesy, velkou terasou a okouzlujícím výhledem na Solius klášter. Vybavení: minibar, TV, Hi Fi věž, křesla, internet, soukromá koupelna s župany a bačkorami.
Garden - prostorné pokoje o rozloze 45 m2, s dvěma ložnicemi a soukromou zahradou. Vybavení: minibar, TV, Hi Fi věž, křesla, internet, soukromá koupelna s župany a bačkorami.

Strava

Strava:snídaně
Typ:bufet
Další informace:Restaurace si zakládá na tajemství středomořské kuchyně - rozmanitost založená na místních kvalitních produktech.
26.3484

Termíny

Ceny


Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Katalánský country house

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.