Lázně Laa an der Thaya

Popis

Lázně Laa an der Thaya vás zvou do světa plného vody, tepla, světla, hudby a hlavně odpočinku a relaxace.

Nechte se okouzlit a hýčkat v elegantním prostředí 4 hvězdičkového superior hotelu. Vychutnávejte luxus jeho pokojů a ponořte se do světa plného zážitků, které na Vás čekají nejen v hotelovém termálním, saunovém a beauty světě, ale i v termálních lázních, které jsou s hotelem spojeny proskleným "Mostem smyslů". Zapomeňte na starosti všedního dne a zkuste znovu objevit své smysly...

Léčivý pramen „Laa Thermal Nord I“, termální pramen obsahující sodík, chlorid, jód a minerály, napájí všechny bazény Lázní Laa. Termální voda má výstupní teplotu 42 °C, odtok 6,3 l/s a kůži příjemnou hodnotu ph 7,36. Zdraví prospěšná pramenitá voda odpovídá díky kontrolovaným přípravným procesům všem požadavkům dle vyhlášky hygienických požadavků na koupaliště stejně jako požadavkům dle vyhlášky hygienických požadavků na pitnou vodu. Vodní svět Lázní Laa je svým způsobem jedinečný. Areál je obzvláště dalekosáhlý. Rozpíná se na celkově 7 800 m2. Vedle různých bazénů se nabízí také mnoho odpočinkových zón ke klidu a uvolnění.

ZDE POMŮŽE NAŠE TERMÁLNÍ VODA:

Nemoci kardiovaskulárního systému: (poruchy prokrvování, hypertonie, mozková mrtvice, trombóza a posttrombotický syndrom, venózní poruchy cirkulace při varikozitě)

Onemocnění pohybového aparátu: (degenerativní a chronicky zánětlivá onemocnění pohybového aparátu, artrózy a spondylózy, Spondylarthrosen, M. Bechterew, posttraumatická onemocnění kloubů, stavy po výhřezu ploténky, lumbago)

Neurologická onemocnění: (cerebrální poruchy prokrvování, stavy po mozkové mrtvici, chronické záněty nervů)

Některá onemocnění očí: (cévní onemocnění očí, degenerativní, senilní nebo zánětlivá makulární degenerace, syndrom suchého oka, sklivcové zákaly)

Všeobecná potřeba odpočinku a rekonvalescence

 

TERMÁLNÍ BAZÉN je centrálním bazénem Lázní Laa a poskytuje dostatek prostoru pro mnoho návštěvníků.

V MASÁŽNÍM BAZÉNU budete jemně masírování vodními paprsky na lehátkách se vzduchovými tryskami a na masážní stěně.

SOLNÝ A AKTIVNÍ BAZÉN láká k harmonickému odpočinku nebo plavání.

Vlastní VODNÍ SKLUZAVKA nabízí spoustu legrace pro děti i dospělé!

 

NAŠE SAUNOVÉ ODDĚLENÍ

V našem saunovém světě na Vás čeká množství rozmanitých typů saun, které se díky nálevům z čertsvích bylin a speciálních peelingů postarají o čistou pokožku a svěží vzhled. Pravidelná návšteva sauny má blahodárný účinek na tělo i duši.

Berte prosím na vědomí, že náš saunový svět je bezplavkovým oddělením a je přístupný osobám od 14ti let.

Teplota v LOFT-SAUNĚ je nižší než v klasické finské sauně - pohybuje se okolo 70 až 80° C, zlatým hřebem je nálev z čerstvé vody a aromatického oleje. Ten se postará o blahodárné uvolnění a zároveň nabíjí novou energií. 

WEINVIERTEL-SAUNA je nejstarší původní saunou Therme Laa. Lze ji využít jako saunu klasickou a také jako bio-saunu (max. 55°C). Je postavena ve stylu starého vinného sklepa a poskytuje mnoho místa pro všechny přátele saunování.

Dřevo borovice má antibakteriální účinky. Na zakládě látek obsažených v borovém dřevu /pryskyřice a éterické oleje/ se do interiéru při zahřátí sauny uvolňují příjemné vůně. 

 

V naší RYBNÍKOVÉ SAUNĚ s úchvatným panoramatickým výhledem do okolní přírody používáme nejrůznější blahodárné nálevy, které ve spojení s následným ochlazováním utužují zdraví. 

PARNÍ LÁZEŇ Vám navodí díky své specifické vůni pocit uvolnění a spokojenost. Blahodárný a nezapomenutelný zážitek  pro všechny smysly. Zahalte se do obláčků páry a nechte na sebe působit kouzlo parní lázně. 

VENKOVNÍ TERMÁLNÍ BAZÉN aochlazující bazén po sauně jsou pomyslnou třešničkou na dortu. Váš krevní oběh se rozproudí a vzpruží Vaše tělo. Pravidelné saunování se pozitivně odrazí na Vaší tělesné i psychické kondici.

FIT & AKTIV V LÁZNICH LAA

Ležet a lenošit na sluníčku – to samozřejmě v Lázních Laa můžete, ale byla by trošku škoda nevyužít všechny sportovní vymoženosti, které tu pro Vás máme. Kdo pravidelně sportuje ví, jak šťastně a spokojeně se může člověk po troše sportu cítit. Uvolňují se hormony štěstí, tělo se ohřívá, potí, tvoří svalovinu a spaluje přebytečná kila. Abyste se cítili dobře, nabízí Lázně Laa rozmanitý Fitness program a Aktivní program: Možná je právě teď ten pravý okamžik na splnění dlouho odkládaných předsevzetí a být fit. Rádi Vás při Vaší snaze podpoříme profesionální pomocí a vysoce kvalitními přístroji.

KINESIS

Zlatým hřebem je naše kinesis stěna, na které mohou cvičit dvě osoby zároveň. Speciální třídimenzionální tažná cvičení mají ve srovnání s klasickým posilováním přídavný a vysoce efektivní účinek. Veškeré každodenní pohyby je možné díky kinesis simulovat a cíleně vyplepšit.

VOLBA JE NA VÁS

Sport není hned sportem. Určitě máte své oblíbené druhy sportu, pohybové vzorce a možná také rádi trénujete na Vám známých přístrojích. Abyste dostali chuť na nové pohyby, navrhl pro Vás náš Fitness-Tým rozmanitý Aktivní program. Klouby šetřící vodní gymnastika, trénink prsního svalstva na našich TechnoGym strojích, dynamické pilates nebo zdravá gymnastika pro Vaši páteř – dáváme srdcím mnoho důvodů, bít silněji. Odvažte se a nechte si od našich trenérů poradit. Společně uděláme velký krok směrem k nové pohyblivosti!

 

 

Ubytování

Název

Therme Laa & Silent Spa

Typ

hotel ****

Vybavení pokoje

V našem DVOULŮŽKOVÉM SUPERIOR POKOJI se zbavíte stresu a přepnete do klidového režimu. Po dlouhé návštěvě lázní si vychutnejte pocity klidu a bezpečí na stylových 30m2 ve Vaší soukromé lodžii. Téma voda se v Lázních Laa souvisle táhne celým hotelem, proto narazíte na nadmíru vybavenou vanu nebo na vířivou zážitkovou sprchu. Dvoulůžkové superior pokoje se vyrovnají všem nárokům i ve věcech designu. Vyberte si čerstvě líbezný interiér bříza nebo urozený interiér vlašský ořech.

 • 2 jednolůžka nebo 1 dvoulůžko
 • Dřevěné parkety
 • WC Koupelna s odděleným WC
 • Lodžie
 • Klimatizace
 • Trezor
 • Velkoplošná TV
 • WIFI
 • Minibar
 • Bezbariérový přístup
 • Spa pouze pro návštěvníky hotelu s termálním bazénem
 • Využití přímo napojených lázní Laa
 • Využití saunového světa

Vychutnejte si úžasný výhled v krásných prostorách v našem PANORAMA-POKOJI. Deset pokojů o velikosti 30 m2 Vám díky panoramatickému prosklení nezaručí pouze výborný výhled, ale také mimořádný pocit pohodlí. Jsou vybaveny velkým dvoulůžkem a pohodlnou vanou. Naše Panorama-Pokoje jsou koncipovány v designové linii „Bříza“, světlé a přátelské. Budete se cítít jako doma.

 • Stylové stoly s posezením
 • Koupelna s odděleným WC
 • Individuálně regulovatelná klimatizace
 • Velkoplošná TV
 • WIFI
 • Trezor
 • Parkety
 • Minibar
 • Lodžie
 • Spa pouze pro návštěvníky hotelu s termálním bazénem
 • Využití přímo napojených lázní Laa
 • Využití saunového světa

Typ „Bříza“ je vybaven světlým březovým dřevem, podlahou z ořechu a červenými textilními doplňky. 

Typ „Vlašský ořech“  je kombinací tmavého ořechu, světlé podlahy z javoru a je doplněn oranžovými textilními doplňky.

Strava

Strava

snídaně

Další informace

POŽITEK A LA CARTE V RESTAURACI GAUMENFREUDEN
Restaurace Gaumenfreuden vsází na tradiční a regionální pokrmy z krásného regionu Weinviertel. To krásné: Zde nerozmazlujeme nejchutnějšími pokrmy pouze návštěvníky hotelu a lázní, ale všechny, kteří mají chuť na výbornou kuchyni v příjemné atmosféře. Díky klasické a elegantní atmosféře restaurace je člověk doslova zván k tomu, aby se při večerní návštěvě elegantně oblekl. Hoďte online očkem do příkladového jídelního lístku naší restaurace.

RYZÍ ŠTĚSTÍ V RESTAURACI FEINSPITZ
V restauraci Feinspitz Lázní Laa vkročíte při aktivní snídani pro požitkáře do nového dne tou správnou nohou. Večer Vám dle přání naservírujeme naše menu nebo pokrm z jídelního lístku. V rámci polopenze Vás večer rozmazlíme mimořádnou večeří o pěti chodech: Zde máte vždy možnost volby mezi našimi masnými, rybími nebo wellness pokrmy. Těště se na stylové doznění Vašeho lázeňského dne! Berte prosím na vědomí, že je večer v restauraci třeba dodržovat oděvní etiketu.

Termíny

Cena zahrnuje

 • ubytování
 • snídaně
 • povinné pojištění ve smyslu zákona 159/99 Sb.

DVOULŮŽKOVÝ SUPERIOR POKOJ

se snídaní od 212 € / noc

s polopenzí od 232 € / noc

PANORAMA-POKOJ

se snídaní od 222 € / noc

s polopenzí od 242 € / noc

Cena nezahrnuje

 • dopravu
 • pojištění léčebných výloh a storna

Doplňující informace o ceně

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK

Itinerář

Typ dopravy: vlastní

Vlastní. Vzdálenost z Prahy 265km, z Brna 65km, ze Zlína 140km.

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.