Letní dovolená v hotelu Lanterna

destinaceDestinace Velké Karlovice
delka zajezduDélka zájezdu
typ ubytovaniTyp ubytování Hotel ****
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Letní dovolená v hotelu Lanterna
hotel Lanterna, dovolená v Beskydechpostel, pokoj, dovolená v Beskydechhotel Lanterna, lounge room, dovolená v Beskydech
restaurace Vyhlídka, hotel Lanterna, dovolená na horáchtermální bazény, hotel Lanterna, dovolená na horáchwellness, dovolená v hotelu Lanterna
sauna, hotel Lanterna, dovolená v Beskydechgolf, dovolená v Beskydech v hotelu Lanternaturistika, pobyt na horách v Beskydech
Cena od 6 490 Kč
Poslat poptávku

Užijte si letní dovolenou s polopenzí v Beskydech v hotelu Lanterna nebo v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích!

Vychutnejte si pobyt s dětmi na čerstvém vzduchu, v malebné krajině CHKO Beskydy, kde jsou stále samozřejmostí ovce na pastvinách a horských úbočích, neporušené lesy a průzračné horské bystřiny. Turistický resort Valachy Velké Karlovice, nabízející komfortní služby a ubytování v srdci Beskyd, přichází pro letošní letní sezónu s mimořádnou nabídkou, s pobyty pro děti do 12 let včetně snídaně ZDARMA!

Pokud v rámci akce Letní dovolená v Beskydech v hotelu Lanterna využijete pro dítě přistýlku, opravdu za jeho pobyt neplatíte a dítě může využít veškeré bonusy hotelových hostů, tedy i každodenní vstup do termálních bazénů Horal zdarma či se slevou. Hradí se pouze večeře a to jen u dětí od 3 let. Máme jen jedno omezení – na jednoho dospělého jedno dítě zdarma.

Doprava

vlastní

GPS   49°22'13"N, 18°21'7"E

Praha - Velké Karlovice 360 km

Brno - Velké Karlovice 160 km

Ubytování

Název: Spa hotel Lanterna****
Typ: Hotel ****
Poloha:v malebné krajině CHKO Beskydy
Vybavení pokoje:

Luxusní Spa hotel Lanterna nabízí komfortní ubytování a nadstandardní péči o své hosty. Ubytovaní mají v ceně zahrnut neomezený vstup do L-Spa relaxačního centra.

Standard: Komfortní dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem. K dispozici je LCD televizor a fén, možnost připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do hotelového L-SPA a denně 2 hodiny volný vstup do termálních bazénů a kardio fitness v hotelu Horal (3,5 km).

Suite: Prostorné apartmá se sedací soupravou a možností přistýlky. V některých apartmá je výhodou oddělená dvoulůžková ložnice. K dispozici je fén a připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do L-SPA a denně 2 hodiny volný vstup do termálních bazénů a kardio fitness v hotelu Horal (3,5 km).

Služby:

Nonstop provoz, Exchange servis, Možnost plateb kartami - Master Card,VISA, EUROCARD, Dinners Club, Internetový koutek, Kopírování / Faxové služby, Buzení telefonem, Bezpečnostní schránka pro uschování cenností, Denně čerstvý tisk, Prodej dárkových předmětů, pohlednic, map, Kompletní informace o službách a aktivitách ve Velkých Karlovicích, Turistické informace, tipy na výlety, Úschovna lyží a kol, Bezbariérový přístup do všech prostor hotelu, Pokoj pro handicapované hosty, Možnost pobytu s pejsky, Zajištění transferu mezi hotely Lanterna, Galik a Horal, Informace o animačních programech, Lékárnička nebo rychlé přivolání lékaře,
Portýr pro pomoc se zavazadly

Strava

Strava:polopenze
Další informace:

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů s velkým výběrem i pro vegetariány, večeře formou teplého i studeného bufé o několika chodech. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, romantické pobyty v páru i pro seniory.

26.3484

Termíny

Ceny


6 490 Kč / os. / 3 noci / pokoj standard
6 990 Kč / os. / 3 noci / apartmán suite
7 990 Kč / os. / 4 noci / pokoj standard
8 490 Kč / os. / 4 noci / apartmán suite
12 490 Kč / os. / 7 nocí / pokoj standard
12 990 Kč / os. / 7 nocí / apartmán suite

Cena zahrnuje

  • Ubytování v moderních dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech s přistýlkou
  • Bohatou polopenzi, včetně krajových specialit
  • Neomezený vstup do L-Spa
  • Každodenní vstup do termálních bazénů a fitness centra v hotelu Horal  v délce dvě hodiny
  • Slevu 20% na kosmetická ošetření přírodní kosmetikou Biodroga (60 minut luxusní Golden Caviar Treatment pro ženy a 60 minut Vitality Men

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Letní dovolená v hotelu Lanterna

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.