Podzimní svátky u jezera Bled ve Slovinsku

destinaceDestinace Slovinsko - Bled
delka zajezduDélka zájezdu 4 dny / 3 noci
typ ubytovaniTyp ubytování hotel 3*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Podzimní svátky u jezera Bled ve Slovinsku
Hotel Savica***Živa Wellnes CenterŽiva Wellness Center
Živa Wellness CenterŽiva Wellness CenterHotel Savica, pobyt u jezera Bled ve Slovinsku
dovolená u jezera Bledrodinná dovolená ve Slovinsku u jezera Bled
Cena od 5 200 Kč
Poslat poptávku

Městečko Bled ve Slovinsku se svým jezerem a jeho okolím je jednou z nejkrásnějších Alpských rekreačních destinací, která nabízí nezapomenutelné zážitky, příjemný odpočinek a relaxaci s možností strávení aktivní či sportovní dovolené. Bled je situován uprostřed čisté přírody, téměř v centru Julských Alp. V blízkém okolí Bledu se vinou divoké toky řek Sava a Soča, které skýtají vynikající podmínky pro rafting či kanyoning.

Nový tříhvězdičkový hotel Savica byl otevřen v květnu 2008 a nabízí 90 pokojů a 14 apartmánů. Hotel Savica je nejen jedním z prvních „rodinných" hotelů, ale zároveň nabízí kvalitní avšak dostupné ubytování na Bledu
Hotel Savica nabízí kvalitní ubytování u Bledu ve Slovinsku za rozumnou cenu, což přivítají rodiny s dětmi. Rodiny s dětmi v hotelu Savica ocení pohodlí spojených rodinných pokojů. Rodinné pokoje v hotelu Savica jsou vybaveny se zvláštním zřetelem na potřeby a přání rodiny především s malými dětmi, která si chce užít lyžování ve Slovinsku

V hotelu Savica u Bledu ve Slovinsku děti po celý rok baví labuť Zaki, která připravuje řadu aktivit v jeho klubu v hotelu Savica u Bledu a často má své zvířecí přátele a pohádky. Děti si se zájmem hrají v herně hotelu Savica ve Slovinsjku, zatímco si jejich rodiče užívají zasloužené volno.

Živa Wellness centrum v hotelu Golf, který je jen co by kamenem dohodil od hotelu Savica. Komplex bazénů s termální vodou a vodními atrakcemi jako je pestrá síť masážních trysek, bazén, stejně jako bazén s panoramatickým a inspirujícím výhledem na jezero Bled. Svět saun láká hosty hotelu Savica přijít a relaxovat, a za rozumné ceny.

Rodina je pro hotel Savica na prvním místě. Personál hotelu Savica se řídí touhou vytvořit nezapomenutelný zážitek pro rodiče a děti. Snaží se vytvořit čas pro rodiče, aby se mohli těšit z dovolené jako pár. Dovolená by měly být vždy jako ty v hotelu Savica v Bledu - zábavné a bez starostí. 

Ušetřete den dovolené a vydejte se s námi během podzimních státních svátků do Slovinska. 

Speciální akce: 2 děti do 12 let v doprovodu 2 dospělých mají pobyt zdarma.

Doprava

Vlastní. Vzdálenost z Prahy je 750 km, z Brna 570 km, z Bratislavy 450 km.

Ubytování

Název: Hotel Savica
Typ: hotel 3*
Poloha:lázeňské městečko Bled
Vybavení pokoje:

Všechny pokoje i apartmány mají balkon a jsou vybaveny kabelovou televizí, přímou telefonní linkou, trezorem a klimatizací, kopelnou s vanou nebo sprchou

Služby:

V hotelu jsou dva dětské koutky přizpůsobeny pro děti různých věkových skupin. Dále jsou v hotelu pořádány různé zábavné programy, které přispívají k maximální spokojenosti těch nejmenších. Děti se nebudou nikdy nudit, protože i zde mají volný vstup do termálních bazénů hotelu Golf.

Nedaleko hotelu Savica se nachází hotel Golf, v němž je Živa Wellness centrum, které nabízí termální bazény, svět saun a kosmetické centrum s velkou nabídkou koupelí, masáží i dalších ošetření. Hosté hotelu Savica mají neomezený vstup do termálních bazénů a obdrží slevu na vstup do světa saun.

Strava

Strava:polopenze
Další informace:

Snídaňová místnost a aperitiv bar jsou umístěny přímo v hotelu, večeře jsou podávány v nedalekém hotelu Golf. Hotel Golf dále nabízí restauraci Veranda, která nabízí velký výběr místních i mezinárodních pokrmů.

V hotelu Savica ve Slovinsku připravují jídla, které vyhovují vkusu mladých hostů. Zvláštní pozornosti věnují v hotelu Savica menu pro děti s alergiemi. V kuchyni hotelu Savica v Julských Alpách Vám také rádi pomůžou připravit stravu pro batolata.

26.3484

Termíny

Ceny


5 200 Kč 2 dospělí a 2 děti do 12 let / polopenze

Cena zahrnuje

Ubytování s polopenzí pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let, neomezený vstup do termálních bazénův Žva Wellness Centre sousedního hotelu Golf, noční koupání do 23:00 hod (pátky a soboty) v Žva Wellness Centre, bohatý děský animační program

Cena nezahrnuje

turistickou taxu 27Kč/osoba/den (platí se na místě)

Fakultativní příplatky (za osobu)

jednolůžkový pokoj, plná pezne, pokoj s výhledem na jezero.

Doplňující informace o ceně

V ceně je dále zahrnuto:

- večerní plavání v Živa Wellness Center (pátky a soboty do 23 hod.)
- zábavné programy pro děti v hotelu Savica

Dvě děti do 12 let v doprovodu 2 dospělých mají pobyt ZDARMA!

Pobyt je možno prodloužit o libovolný počet dní.

Akce platí do 20.11.2011.

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

11.11.2010 11:39:47 Dobrý den Míšo,
v neděli jsme se vrátili z Bledu - byla to velmi vydařená (i když krátká) dovolená. Ubytování bylo super, snídaně přímo královské, večeře už byly horší, co se týká výběru (ze 3 večeří bylo 2x dušené skopové a 1x telecí, které bylo nepoživatelné), ale personál obou hotelů byl příjemný, ochotný, takže resumé zní: byli a jsme nadšeni a určitě se tam chceme podívat znovu, třeba v jiném ročním období.
Vám chci ještě jednou poděkovat za zprostředkování našeho pobytu a celkově za poskytnuté služby.
Mějte příjemný den

Zdraví Vás Yvona Černá
12.11.2010 12:13:48 Dobrý den paní Knotková,
byli jsme nadmíru spokojeni se vším, co pro nás v hotelu připravili. Navíc bylo nádherné počasí, které jsme si na vycházkách kolem užili. Ubytování luxusní, služby výborné, jídlo super, hlavně si ho chválili naši vnuci, kteří museli všechno vyzkoušet. Také plavání až do 23 hodin jim přišlo velice vhod a my s manželem jsme si to užili v teplém bazénu.Okolí je nádherné, navíc nám hotel připravil volné vstupenky pro děti na hrad, na turistický vláček, který jezdí kolem jezera, na speciální zákusek, který tam v kavárně prodávají, takže ani vedlejší výlohy nebyly velké. Klidně bych tam vydržela další týden, protože v okolí je spousta nádherných věcí k vidění (jeskyně, jízda parním vlakem,nedaleká Ljublaň apod.)
K cestě tam (kde jsme jeli na Klagenfurt a pak přes Loiblpas přes hranici) však můžu říct, že byste ji neměli doporučovat,hlavně v zimě, jelikož je to vysoko (2200m), už teď tam bylo plno sněhu, strašné stoupání, úzká cesta a asi na 4 místech se silnice navíc opravovala, takže byly semafory.Všude byly značky "sněhové řetězy". Naštěstí bylo hezky a silnice byly odhrrnuty.
Jinak se mi vaše nabídky velice líbí, a kdybychom měli víc finančních prostředků, určitě bychom využívali vaši cestovku častěji.(tím nechci říci, že by vaše nabídky byly drahé).
Zdravím vás srdečně a určitě si vždycky vaši nabídku prohlédnu. Luzarová

15.11.2010 16:57:53

Dobrý den,
bylo to tam opravdu krásné a dovolenou jsme se si moc užili. Služby hotelu byly výborné, obzvláště za tuto cenu. Bylo tam i hodně dalších Čechů - tyhle prodloužené víkendy jsou i mezi známými velmi oblíbené. Ten zářijový jsme strávili v Chorvatsku, takže jakákoliv podobná nabídka mě vždy zaujme.
s pozdravem
K.Doušová

14.08.2011
09:00:00

Dobrý den,
Dovolená byla úžasná.
Při příjezdu do Bledu nám v hotelu Golf řekli, že o nás vůbec nevědí , což mě trochu vyrazilo dech, ale poté dohledali, že nás přemístili do hotelu Park - také 4X takže super - výhled byl do parku - jediné co nám trochu vadilo , na hotelu jsme byli jediní Češi a průměrný věk klientů hotelu byl asi 70let - děti tomu říkaly, domov důchodců, bylo to chvílemi až nepříjemné. Toto je věc , za kterou nikdo nemůže a nikdo ji ani neovlivní, chodili jsme do Golfu do bazénu, tak byli lidé s dětmi, takže super.V době naší návštěvy tam probíhali slavnosti, které též zpestřili naši návštěvu.
Jediný problém , který mě trápí - rodina už nechce ani k moři  L v Bledu se nám natolik líbilo , že se tam určitě vrátíme.
Slovinci jsou slušný , čistotný mají úžasnou zmrzlinu a mají nádhernou zemi - v okolí Bledu se dá najít mnoho a mnoho zajímavých míst.
Celkově to byl zážitek, po kterém mi ještě dnes běhá mráz po zádech.
Popravdě jsem včera koukala na Vaše stránky, že se dá do Bledu jet i na lyže, ale sky park je až 30km tak nevím nevím, ale cena je zajímavá, tak uvidíme.
Děkuji moc za krásnou dovolenou a doufám, že se uvidíme.
S pozdravem
J.K.
04.11.2011 09:48:24 Dobrý den paní Musilová,
Dovolená se velmi vydařila, celá rodina byla spokojená jak s komfortním ubytováním tak s velmi chutným jídlem v rámci polopenze.Personál hotelu byl příjemný , snadná komunikace.
Děti se vydováděli na tobogánu, velmi příjemné byli procházky i projíždky na kole kolem jezera. Trochu mě překvapilo , že stezka kolem jezera byla v průvodních instrukcích uváděná jako cyklostezka , a přitom na inf. panelech značeno jako zákaz jízdy cyklistů.
Určitě rádi někdy v budoucnu využijeme nabídky Vaší CK.
I.S.
04.11.2011 09:49:59 Dobrý den.
Byl jsem s rodinou velice spokojen a to jak s ubytováním, stravováním i s dalšími službami v místě pobytu. Kvalita služeb byla na velmi dobré úrovni. Rád si takový pobyt zopakuji.
Uvažuji asi v příštím roce o Francii a to Paříži. Rád bych se zeptal na možnost prodlouženého víkendu v termínu pořádaného zájedu s průvodcem, kdy bych využil vlastní dopravu. Zda je tato kombinace možná.

Děkuji a s pozdravem
Tomáš Dusil
04.11.2011 09:49:30 Dobrý den,
s Vašimi službami a se službami v místě pobytu jsme byli maximálně spokojeni.
Děkuji a jsem s pozdravem
Tomáš Milich
21.11.2011 16:38:52 Dobrý den,
omlouvám se za opožděnou odpověd, byli jsme spokojeni, služby byly na 1, jak nám dospělým tak i dětěm se moc líbilo, kvalitní strava a služby hotelu, krásné prostředí !
Příště se určitě rozhodneme zase prostřednictvím Vaší ck
Díky
rodina Volných
verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Podzimní svátky u jezera Bled ve Slovinsku

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.