Rajecké Teplice - pobyt v hotelu Diplomat

Auditor IC Tour zde byl a ověřil shodu s našimi požadavky na kvalitu.
overeno IC Tour
destinaceDestinace Slovensko, Rajecké Teplice
delka zajezduDélka zájezdu 4 dny / 3 noci
typ ubytovaniTyp ubytování ****
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Rajecké Teplice - pobyt v hotelu Diplomat
hotel Diplomat, wellness pobyty, romantické pobyty pro dva, ubytování Rajecké Teplicehotel Diplomat, lázně Rajecké Teplice, wellness hotely, relaxační pobytyrestaurace, hotel Diplomat, ubytování Rajecké Teplice, lázně Rajecké Teplice
resturace, hotel Diplomat, lázeňské pobyty, pobyty pro dva, wellness Rajecké Teplicebar, hotel Diplomat, Lázně Rajecké Teplice, wellness, relaxacebowling, hotel Diplomat, lázně Rajecké Teplice, lázeňské pobyty pro dva, wellness
bazén, hotel Diplomat,Rajecké Teplice, romantické pobyty pro dva, wellness pobytybazén, Hotel Diplomat Rajecké Teplice, wellness hotely, pobyty pro dvasauna, hotel Diplomat, relaxace Rajecké Teplice, ubytování Rajecké Teplice
wellness, hotel Diplomat, lázně Rajecké Teplice, pobyty pro dvapokoj, hotel Diplomat, wellness pobyty, ubytování Rajecké Teplicekoupelna, hotel Diplomat, lázně Rajecké Teplice, wellness Rajecké Teplice
Cena od 6 052 Kč
Poslat poptávku

Rajecké Teplice vám nabízejí skvělý zážitek pro dva na čtyři dny v luxusním sport wellness hotelu Diplomat****. Pobyt pro dvě osoby v moderním hotelu Diplomat, který nabízí veškerý komfort wellness služeb.

Speciálně připravený balíček bude balzámem pro Vaši duši i tělo. Starosti všedního dne necháte za sebou, vychutnáte si delikatesy místního kuchaře, necháte se hýčkat v Relax a Wellness centru, vyberete si z širokého spektra sportovních aktivit. V Rajeckých Teplicích najdete vše co od dovolené na Slovensku očekáváte.

Doprava

Vlastní. Rajecké Teplice se nachází v Žilinském kraji, zhruba 200 km od Bratislavy

Ubytování

Název: Diplomat
Typ:hotel ****
Poloha:rekreačně - turistická oblast s termálními koupelemi Rajecké Teplice
Vybavení pokoje:

Pokoje jsou vybaveny kvalitním italským nábytkem, koupelnou s WC, vanou nebo sprchou, plazmovou TV, vysokorychlostním internetem, minibarem, fénem, pracovním stolem. Ve standardním pokoji se nachází double polohovatelné lůžko, apartmány mají terasu či balkon, velké apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Služby:

Relax & Sport centrum nabízí 25-metrový vnitřní bazén s vnitřními masážními tryskami, relax cocktail bar s oddechovou zónou, vnější tenisový kurt, bowling, 3D golf simulátor. Využít můžete masáží, sauny, parní lázně, tropického deště či vířívé koupele. K dispozici je také půjčovna kol.

Další informace:

V dosahu několika kilometrů si můžete zalyžovat, vyzkoušet lukostřelbu, zajezdit si na koních, využít lanového centra či si zahrát extrém golf.

Strava

Strava:polopenze
Další informace:

Po celý den je v provozu hotelová resturace, v níž Vám připraví nejen mezinárodní kuchyni, ale také slovenské tradiční speciality. Příjemné posezení nabízí Lobby bar či V.I.P. bar, v Tropic baru můžete ochutnat rozličné koktejly a ve Sport baru si odpočinout při hře bowlingu.

26.3484

Termíny

Ceny


5 902 Kč /osoba/dvoulůžkový pokoj
6 508 Kč /osoba/malý apartmán
7 114 Kč /osoba/apartmán
8 352 Kč /osoba/velký apartmán
9 248 Kč /osoba/VIP apartmán

Cena zahrnuje

ubytování (3 noci), polopenzi, neomezený vstup do wellness centra, bazénu a fitness, masáž 1 x 40 minut v hodnotě 24,-Eur, 1 x 15 minut parafínový zábal rukou, 1 x 10 minut hydromasážní lůžko, 1 x hodina biliardu, 1 x hodina bowlingu, 50% sleva na 3D golf, tenis, 1 x půjčení kol na 2 hodiny, 10% sleva na výběr jídel z Menu a la carte v restauraci, bezplatné parkování, wifi a kabelové připojení na internet v celém hotelu.( balíček Relax)

Cena nezahrnuje

dopravu, cestovní pojištění, pobytovou taxu (cca 1 EUR/os./den)

Doplňující informace o ceně

Pobyt lze prodloužit o libovolný počet nocí.

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

10.08.2011 09:26:39 Vážená paní Musilová,
v hotelu Diplomat jsme byli nadmíru spokojeni a také s Vaší cestovní kanceláří. Hotel byl krásně vybaven, byl tam příjemný personál a všude čisto.
Věříme, že se v budoucnu do hotelu vrátíme.
Přejeme příjemný den.
Chludilovi
verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Rajecké Teplice - pobyt v hotelu Diplomat

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.